999 rezultate për

gjysme

Hidhet shorti për gjysmëfinalet e Ligës së Kombeve (FOTO LAJM) Sot në orën 14:30 më Dublin të Iralndës është hedhur shorti për gjysmëfinalet e Ligës së Kombeve për Ligën A. Dy për
Zyrtare: Portugalia organizatore e gjysmëfinaleve dhe finales së Ligës së Kombeve Portugalia zyrtarisht është përcaktuar si organizatore e gjysmëfinaleve dhe finales të Ligës së Kombeve, që do të mbahen
I ftohti ju ka bërë me dhimbje gryke? Si t’i shpëtoni nga shtëpia Shpëlarja e fytit me lëngje apo konsumimi i lëngjeve është mënyra më e efektshme për vrasjen e baktereve dhe lehtësimeve
Cana: Urime Kosovës për fitoren ndaj Azerbajxhanit Lorik Cana konsiderohet si një ndër futbollistët më të mirë shqiptar. Ai ka përcjell për së afërmi ecurinë e përfaqës
Grabiti gjysmë milioni euro bizhuteri në një qendër tregtare, arrestohet pas një viti shqiptari Bektash Muka kishte një vit që ishte në kërkim pasi grabiti gjysmë milioni euro bizhuteri në Maltë, duke u kthyer në një
U hodhën nga dritarja se autobusi po binte në greminë! Dëshmitari rrëfen tmerrin në Qafë Thanë (FOTO LAJM) “Ishte tmerr. Janë hedhur nxënësit nga dritaret për të dalë se autobusi kishte ngelur gjysmë në rrugë e gjysmë në gremin
Humbi gjysmën e peshës, bashkëshorti i bën surprizën mallëngjyese gruas së tij Lexi Reed humbi gjysmën e peshës së saj duke ndryshuar jetën e saj rrënjësisht. Por pas këtij ndryshimi, lëkura e saj
Prej një muaji e gjysmë në Britani, kapet "fermeri i hashashit" Një emigrant shqiptar, i cili i tha policisë se ishte futur ilegalisht në Britaninë e Madhe nga trafikantë të qenieve nj
Sarri kriset me lojtarët e Chelsea Trajneri i skuadrës së Chelsea, Mauricio Sarri ka theksuar se nuk i pëlqen aspak fakti që mbrojtja e skuadrës që ai drej
Që nga ora 11 e natës gjysmë të ngrirë në det, si u shpëtuan peshkatarët në Vlorë (FOTO LAJM) Një peshkarexhë është mbytur në qytetin bregdetar të Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Sazanit në orët e para të m
Kjo recetë me mollë, thonë se ju shpëton nga kanceri Mëngjesi Mollë Omlet me djath Meze e lehtë e mëngjesit Gjysmë filxhani me djath Gjysmë filxhani me kos pa yndyrë.
Zgjerohet RENEA, gjermanët marrin drejtimin e gjysmës së repartit (FOTO LAJM) Reparti RENEA tashmë do të zgjerohet. Ky është vendimi i marrë nga Ministria e Brendshme pas një marrveshje të lidhur me
Me gjysmën e flokëve të rruar, shfaqet supermbesa e Berishës (FOTO LAJM) Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
Foto të nxehta, tifozja e Romës pozon gjysmë nudo (FOTO LAJM) Foto të nxehta, tifozja e Romës pozon gjysmë nudo Marika Baldini është një tifoze e flaktë e skuadrës së Romës. Tifoz
E tmerrshme, i ha veshin shoqes për një borxh (VIDEO) Një grua është dënuar me katër vite e gjysmë heqje lirie, pasi dhunoi dhe i këputi gjysmën e veshit mikeshës së saj.
Zhduket 21-vjeçari në Tiranë, nëna denoncon në Polici pas një viti e gjysmë Pas rreth një viti e gjysmë zhdukje nga banesa e tij, nëna ka denoncuar në Policinë e Tiranës. Mësohet se L. F., vjeçe 3
Rriste kanabis në shtëpi, gjykatësi bën "batuta" të hidhura me shqiptarin I riu shqiptar, Erjon Manari i cili është cilësuar fajtor për prodhim droge të klasit B, është dënuar me 9 muaj burg.
Dënohet me burg ‘fermeri’ shqiptar i kanabisit në Angli. Emri Një gjykatë britanike ka dhënë 9 muaj burg për “kopshtarin” shqiptar, i cili kishte për detyrë të kujdesej për një fabri
Nëse doni t’i shpëtoni kancerit, bëni këtë recetë me mollë Mëngjesi Mollë Omlet me djath Meze e lehtë e mëngjesit Gjysmë filxhani me djath Gjysmë filxhani me kos pa yndyrë.
Kjo erzë shëron 150 sëmundje Cilësitë mjekësore të kësaj erëze gradualisht janë zbuluar gjatë shekujve dhe është konstatuar që ndikon fuqishëm kundër