999 rezultate për

gjysme

Formacionet zyrtare: Juventus dhe Ajax për një vend në gjysmë-finale Juventusi dhe Ajaxi e zhvillojnë ndeshjen kthyese çerekfinale të Ligës së Kampionëve në Allianz Stadium në Torino. Sf
Shorti i gjysmëfinaleve, Kukësi-Skënderbeu dhe Luftëtari-Tirana U hodh në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit shorti i gjysmëfinaleve të Kupës së Shqipërisë. Kukësi do të p
Tare: Vdekje e paralajmëruar, do kërkojmë revanshin në gjysmë-finalen e kupës Igli Tare, drejtuesi i Lazio-s, ka folur për "DAZN" në përfundim të ndeshjes me Milan-in. "Ka qenë historia e një vd
Kapen dy shqiptarët me gjysmë milioni euro kokainë në makinë Një shqiptar është arrestuar në Chieti të Italisë me 3.5 kg kokainë. 26-vjeçari H.K, nga Durrësi, por banues në Emilia
Presion 14 vjeçares me foto nudo, arrestohet shqiptari në Greqi Një 20 vjeçar shqiptar është arrestuar në Greqi pasi shantazhonte një vajzë të mitur me fotografi nudo. I riu, i cili
Nuk do ti besoni syve, Ben Arfa dhuron spektakël (VIDEO) Ish-ylli i PSG-së, Hatem Ben Arfa, aktualisht te Rennes, ka dhuruar një moment magjie të vërtetë në ndeshjen e luajtur t
Ish-presidenti Realit kundër Perez: Nuk do të shpenzoja gjysmën e "Bernabeut" për Mbappen Lorenzo Sanz ndihmoi Realin e Madridit të kthehej në krye të futbollit evropian, por ish-presidenti ka bërë thirrje për
Kukësi eleminon Teutën dhe kalon në gjysmëfinale (VIDEO) Kukësi ka mposhtur Teutën me rezultatin 1-0 në takimin e kthimit në "Elbasan Arena", me sfidën e parë që ishte mbyllur n
Gattuso: Po kalojmë një moment të keq, por nuk duhet të dorëzohemi Trajneri i Milan-it, Gennaro Gattuso, ka folur në përfundim të ndeshjes me Udinese-n për "Sky Sport". Ndeshja: "Po k
“Në një celular janë kërcënimet”, detaje të reja për ekzekutimin e avokatit Vrasja e avokatit Ravik Gurra nuk tronditi vetëm Elbasanin por gjithë sistemin e drejtësisë. Në Opinion, gazetarja La
Këto janë përballjet e gjysmëfinaleve të Fa Cup Favoritët e Manchester City-t do të ndeshen me Brighton në gjysmëfinalen e FA Cup në Wembley. City përmbysi disavant
Një gjysmëfinale e mundshme Barcelona-Liverpool Barcelona dhe Liverpool mund të përballën në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve nëse të dyja e kalojnë faqen çerekfinal
E FUNDIT/ Këto dy çifte do të përcaktojnë gjysmë finalen e Champions- Kompeticioni më i ndjekur i futbollit në Europë, UEFA Champions League, hodhi sot shortin. Shorti në kohë reale 12:0
Basha për televizonin italian: Më censuruan Kryedemokrati Lulzim Basha ka folur sot për intervistën e kryeministrit Rama në emisionin “Porta a Porta” në Itali. P
A paralajmëron sëmundje gjysmëhëna e bardhë në thonjtë tuaj? Ndoshta e keni vënë re dhe nuk ju ka bërë përshtypje, por gjysme hëna e bardhe në thonjtë tuaj ka një shpjegim mjeksor.
Arbana Osmani lë Top Channel pas sherrit me Ben Blushin? Arbana Osmani është një ndër moderatoret më të ndjekura e të pëlqyera nga publiku. Ajo ka rreth 2 dekada që ndërton karr
Trendin e fotove gjysmë të zhveshura, në Shqipëri e paska nisur Eli Fara (FOTO LAJM) Këngëtarja, Eli Fara është një nga artistet më të njohura shqiptare e cila ka tërhequr përherë vëmendjen me zërin dhe pa
PSG kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës së Francës (VIDEO) Angel Di Maria ka dërguar PSG në gjysmëfinale të Kupës së Francës. Anësori argjentinas hapi serinë e golave në minutë
Gjysmë krokodil e gjysmë peshk, krijesa misterioze shokon banorët Duket sikur në këtë botë cudirat nuk kanë fund dhe këtë herë njerëzit kanë mbetur sërish të fjalë. Një krijesë mister
Bechtel & Enka ndërton autostradë në Serbi me gjysmën e çmimit të Kosovës dhe 1/4 të Shqipërisë Sipas Ministrisë së Infrastrukturës së Serbisë, kompania e njohur amerikane në fushën e inxhinierisë, Bechtel, shpreson