999 rezultate për

gjysme

Gjysmë lart gjysmë poshtë, kështu kapini flokët gjatë verës (FOTO LAJM) Që nga Kim Kardashian e deri te Rihana të gjithë janë fiksuar me këtë model flokësh. Flokë të kapura gjysëm lart dhe
Irani kërcënon: Shkatërrojmë Izraelin për gjysmë ore Një zyrtar i lartë i parlamentit iranian deklaroi se Izraeli mund të shkatërrohej për gjysmë ore nëse Shtetet e Bashkuar
Enca "trondit" rrjetin, shfaqet gjysmë e zhveshur (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Enca Haxhia njihet për këngët e saj mjaft të dashura për publikun, e edhe më shumë përfolet për form
I vuri kyçin gjysmës së KZAZ-ve, KQZ thirrje Ademit: Po kryen vepër penale Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka bërë një deklaratë lidhur me ecurinë e procesit zgjedhor. KQZ sqaron se ka përfunduar
Kili siguron gjysmëfinalen, mposht me penallti Kolumbinë (VIDEO) Kombëtarja e Kilit është kualifikuar në gjysmëfinalen e Kupës së Amerikës pasi mposhti Kolumbinë. 90 minuta përfundua
"Ndez rrjetin", Kim Kardashian gjysmë e zhveshur para pasqyrës (FOTO LAJM) Kim Kardashian është një nga yjet më të ndjekur botërorë, e kjo për shkak të formave dhe paraqitjeve të "nxehta" publike
Argjentina mposht Venezuelën, takohet me Brazilin në gjysmëfinale të Kupës së Amerikës (VIDEO) Argjentina ka arritur që të kualifikohet në gjysmë-finale të Kupës së Amerikës pasi e mposhti Venezuelën me rezultat 0:
Brazili kualifikohet për në gjysmëfinalen e Kupës së Amerikës falë penalltive (VIDEO) Brazili është kualifikuar për në fazën e gjysmëfinaleve pasi mundi me penallti skuadrën e Paraguait. Koha e rregullt u m
Elvana Gjata gjysmë nudo, gati të publikojë klipin e radhës (FOTO LAJM) Elvana Gjata është një nga këngëtaret shqiptare që po mer famë botërore, jo vetëm në fushën e muzikës por edhe si aktore
Brazili përplaset me Argjentinën në rrugën drejt finales së Copa America Me përfundimin e dy ndeshjeve të fundit të Grupit C është përcaktuar edhe rruga që duhet të ndjekin skuadrat për të kapu
Makina konfiskohet nëse parkoni në këtë pjesë të kryeqytetit Policia e Kosovës ka njoftuar se sot nga ora 07:00 deri në 24:00 kushdo që ka veturë të parkuar apo parkon në rrugën Env
U kap me gjysmë ton marijuanë në shtëpi, vihet në pranga shqiptari Një shqiptar u arrestua nga policia italiane ditën e sotme, pasi dyshohet si shpërndarës drogë. Sipas mediave italiane,
Barcelona vendos për Boateng Gjatë merkatos së dimrit, Barcelona bëri një nga transferimet më të çuditshme që kanë ndodhur ndonjëherë. Kampionët e
Zvicra e Xhakës dhe Shaqirit përballë Anglisë për vendin e tretë: Formacionet zyrtare Shpresat e Xherdan Shaqirit dhe Granit Xhakës për ta arritur finalen në përpjekje për ta fituar garën inauguruese të UEF
3 hapa si të zhbllokoni lavamanin e kuzhinës me produkte shtëpie Një lavaman i bllokuar është një stres për gjithë familjen, por më shumë për të zonjën e shtëpisë. Tani mund ta zhblloko
Klopp pas triumfit në finale: Zakonisht jam gjysmë-tapë, por nuk kam pirë ende as ujë Më në fund ka një finale të fituar për Jurgen Klop. Trajneri i cili kishte humbur dy finale më parë në Ligën e Kampionev
Kush është koka e grupit që u arrestua sot në Shqipëri pasi u kap me gjysmë ton lëndë narkotike (VIDEO) Pas operacionit të përbashkët midis policisë italiane dhe asaj shqiptare ku u arrestuan 5 persona në kuadër të operacion
Nano "përplaset" me Bushatin: Kemi gjysmën e një bajge Analistët Mustafa Nano dhe Andi Bushati kanë debatuar në studion e emisionit “Të paekspozuarit” në “News 24”. Sipas Bush
Miley Cyrus gjysmë e zhveshur para pasqyrës (FOTO LAJM) Këngëtarja amerikane, Miley Cyrus ka treguar se është nisur drejt Evropës. Ajo ka publikuar disa imazhe në ‘InstaSory
Finalja e Europa League luhet me stadiumin gjysmë të zbrazur Finalja e Europa League mund të luhet para mijëra vendeve të zbrazëta. Sponsorët i kanë kthyer biletat ndërsa Chelsea