999 rezultate për

gjonaj

Nuk e ka lënë muzikën, Anxhelina Hadërgjonaj rikthehet me një projekt (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj prej disa vitesh ndodhet larg Shqipërisë dhe nuk ka qenë aktive as me projekte muzikore. Bukuro
Maliqi shpërthen ndaj Gjonajt për situatën në burgje: Jepi zgjidhje, ose jep dorëheqjen Deputeti Lefter Maliqi ka reaguar ndaj ministres së Drejtësisë, Eltida Gjonajt. Ai ka deklaruar për gjendjen në burgje s
E kan në gen, motrat Hadërgjonaj me bikini "çmendin" rrjetin (FOTO LAJM) Anxhelina dhe Agnesa tentojnë të jenë të përmbajtura dhe të kujdesshme me postimet që bëjnë në Instagram, por ama ka mja
Ministrja e Drejtësisë paralajmëron furtunë shkarkimesh në administratë Gjatë një takimi në Kukës, ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka paralajmëruar furtunë shkarkimesh në administratë. Gj
Rihanna solli trendin e ri të flokëve, Albërie Hadërgjonaj bën ndryshimin drastik (FOTO LAJM) Para pak ditësh, Rihanna risolli edhe një herë look-un e saj me flokë të kuq në vishnje. Ajo ka qënë e apasionuar pa
Ia tha troç! Emina Cunmulaj "urren" Anxhelina Hadërgjonaj (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj vazhdon të provokojë me fotot e saj sensuale në këto ditë të nxehta vere. Fotoja e saj e fundit në
Hadërgjonaj: Asnjëherë nuk kam marrë ftesë zyrtare nga Shqipëria Futbollisti më i ri i Kombëtares së Kosovës, Florent Hadërgjonaj, në emisionin "Favorit" në T7 ka zbuluar se kishte kont
Iu bashkua Kosovës, flet për herë të parë Hadergjonaj Florent Hadergjonaj ka konfirmuar se ka pranuar ta përfaqësojë Kosovën në arenën ndërkombëtare, duke këmbëngulur se gjit
Albërije Hadërgjonaj sfidon vitet, "mahnit" me format trupore (VIDEO) Albërije Hadërgjonaj si Kim Kardashian! Ne jemi mësuar të shohim ‘bombën’ 45-vjeçare të shfaqet çdo herë e më e kurua
Asambleisti i New Yorkut thirrje shqiptarëve: Mos konsumoni produkte serbe (FOTO LAJM) Asamblisti i New Yorkut, Mark Gjonaj, u ka bërë thirrje gjithë shqiptarëve në mbarë botën të bojkotojnë produktet serbe.
Albërie Hadërgjonaj: Kujdesuni për burrin dhe dashnorin (VIDEO) Nëpërmjet një Insta Story Albëria ka treguar se për të qëndruar në formë dhe për të eleminuar rrudhat ajo bën një herë n
Gjyshja Alberie Hadërgjonaj del me bikini, trupi i saj nxeh Instagramin (FOTO LAJM) Këngëtarja Albërie Hadërgjoni është një nga ‘gjyshet më sexy' dhe këtë kujdeset ta tregojë herë pas herë në pastimet e
Skuadra e Florent Hadërgjonaj bie nga Premier League 2 muaj para mbarimit të kampionatit Klubi i Florent Hadërgjonajt, Huddersfield Town, e ka siguruar rënien nga Premierliga, edhe pse fundi i ligës është gati
Ndëshkohen 28 doganierë në Durrës Ministria e Drejtësisë ka ndërmarrë masa disiplinore për 28 zyrtarë të degës doganore në Durrës, pasi u konstatuan shkel
Rritet siguria, Britania dhuron mjete për transportin e të burgosurëve (FOTO LAJM) Britania e Madhe i ka dhuruar Ministrisë së Drejtësisë, makina për transportin e të burgosurve. Ministrja e Drejtësis
Pezullohet nga detyra drejtori i burgut të Drenovës Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj në një deklaratë për mediat lidhur me lirimin e Gerti Gjinararit tha se janë pezull
E bujshme / Florent Hadërgjonaj lë Zvicren për Kosovën Në Kosovë e bëjnë fakt të kryer, pasi futbollisti Florent Hadërgjonaj ka vendosur që të përfaqësojë dardanët, duke hequr
Shkarkohen gjykatësit që i ulën dënimin Dajtit? Çfarë deklaron Gjonaj Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, ka dalë edhe ditën e sotme në një deklaratë për mediat ku i kërkon institucionit
"S'do ketë paqe për Dajtin", pas Gjonajt reagon Lleshaj Pas ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, për rastin "Dajti" ka reaguar edhe ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj.
“Virgjëresha e Orleanit” dhe treni i reformës në drejtësi! Alfred Peza U duk si një moment nervozizmi dhe sulmi të personalizuar, ai i akuzave të Kryetares së LSI Monika Kryema