999 rezultate për

gjithnje

Maxi Lopez: Wanda Nara më thërret gjithnjë kur nuk e ka Icardin në shtëpi Akuzat e ndërsjella ndërmjet Maxi Lopezit dhe Wanda Naras nuk kanë të mbaruar. Këtë herë është futbollisti argjentinas a
Vijojnë protestat në Serbi kundër Aleksandar Vuçiç Protestat e opozitës në Serbi kundër Aleksandër Vucic vijojnë ende edhe pse moti atje është i acartë, kjo nuk ka ndalur
E kemi ditur gjithnjë gabim, ky është mbiemri i vërtetë i Jonidës Prej vitesh këngëtarja Jonida Maliqi ka qenë e njohur me këtë mbiemër në të gjithë mediat rozë dhe spektaklet ku është f
Klopp "thumbon" Ronaldon: Të vetmen selfie e kam me Messin Me buzëqeshje si gjithnjë dhe me të vërtetën e drejtpërdrejtë. Gjermani Jurgen Klopp nuk fshihet teksa e pyesin për futb
Ambasadori britanik: Kemi mbështetur gjithnjë ushtrinë e Kosovës Ambasadori i Mbretërisë së Bashkuar në Kosovës, Ruairí O’Connell, ka thënë se edhe Mbretëria e Bashkuar beson së është e
I korruptuar apo shërbëtor i bindur i Ramës, pse del gjithnjë emri i Damian Gjiknurit? Në vetëm pak ditë, në Shqipëri janë zbuluar dy skandale tepër të mëdha me kompaninë fantazëm të regjistruar në vendet e
Mourinho ironik pas ndeshjes me Arsenalin: Barazuam 2-2 por shënuam 4 gola Manchester United barazoi ditën e djeshme 2-2 ndaj Arsenalit , megjithatë Djajtë e kuq treguan karakter në fushën e lojë
City afër përjashtimit nga Championsi, reagon Guardiola Duket se Manchester City po përflitet gjithnjë e më shumë për një përjashtim të mundshëm nga kompeticioni i UEFA Champio
Alesia Bami nxjerr foton, kështu nuk e keni parë kurrë (FOTO LAJM) E kemi parë gjithnjë modelen Alesia Bami në sete fotografike si dhe në ekran gjithnjë të kuruar dhe të lyer. Por këtë
Komentet lumë, vajza e Majlinda Bregut tregon linjat perfekte (FOTO LAJM) Vajza e Majlinda Bregut, shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, madje Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuar
Alvarez kërkon revanshin ndaj Fielding Kampioni i botës në peshën e mesme, Canelo Alvarez do të duelojë në datën 15 dhjetor në Neë York përballë britanikut Ro
Prindërit kanë pasur gjithnjë të drejtë: Mos pini ujë në këmbë Mos pini ujë në këmbë, kjo është këshilla që na e japin të gjithë. Dhe mesa duket prindërit tanë kanë pasur të drejtë
Arsyeja misterioze pse rrugët nëpër filma janë gjithnjë të lagura E keni pyetur veten ndonjëherë, pse skenat nëpër filma, shumica regjistrohen gjatë shiut? Në fakt nuk është thjesht
Kjo këngëtare shqiptare që duhet nga të gjithë, po jep "leksione" mode Një nga këngëtaret shqiptare që shquhet për zërin dhe vokalin e padiskutueshëm është padyshim Anjeza Shahini. Ajo ës
Zbulohet arsyeja pse Princ Harry prek gjithnjë unazën e martesës Të gjithë e kanë vënë re faktin se Princ Harry ka një zakon që gjithmonë prek unazën e tij të martesës. Madje aq shum
Çiftet që i bëjnë këto gjëra në shtrat, rrinë gjithnjë bashkë Të mbash një lidhje të qëndrueshme dhe të shënetshmë është sigurisht një sfidë e madhe. Ama ka disa gjëra që duhet t'
Manjaku i kërkon seks në autobus vajzës nga Tirana: 30 mijë lekë Në autobuzët e Tiranë ndodhitë e pakëndshme duket sikur shtohen gjithnjë e më shumë. Vajzat janë gjithnjë e më tepër
‘Tek Inter isha gjithnjë i pirë, por klubi më mbronte dhe flija në infermieri’ “Kur babai im vdiq, u shkatërrova totalisht. Isha pothuajse çdo ditë i pirë dhe i tillë shkoja në stërvitje me Interin,
“Letër burrit tim, që ndaloi se më dashuri përgjithnjë” S’do ta harroj kurrë atë që ndjeva kur të pashë për herë të parë në sy. Sa i bukur dukeshe! E di, e di që ta kam thë
Vajza shpërthen online pasi e pyesin gjithnjë: Pse nuk martohesh? (VIDEO) Për të gjithë ata që ju pyesin “pse nuk po martohesh”, kjo është përgjigja. Një video e një vajze turke është bërë hi