999 rezultate për

gjimnazi

Përmbysja e autobusit në rrugën pa ndriçim, si është gjendja e gjimnazistëve (VIDEO) Autobusi me gjimnazistët e një shkolle në Levan që kishin qenë në Pogradec për një ekskursion ditor po kthehej në drejti
Dalin pamjet, autobusi plot me gjimnazistë me goma në prag të greminës në Qafë Thanë (VIDEO) Kanë shpëtuar për fat të mirë dhjetra gjimnazistë nga Fieri sot në Qafë Thanë, ku autobusi i tyre për pak ra në greminë.
Shoferi shmangu tragjedinë! Si u shpëtuan gjimnazistët nga Fieri në Qafë Thanë (FOTO LAJM) Ishte lagështira ajo që shkaktoi aksidentin e sotëm të një autobusi me gjimnazistë nga Fieri. Për fat të mirë nuk ka
U përmbys në Qafë Thanë, autobusi me gjimnazistë nga Roskoveci Për pak është kthyer në tragjedi shëtitja e gjimnazistëve nga Roskoveci, autobusi i të cilëve është përmbysur në Qafë T
Përmbyset autobusi me gjimnazistë, aksident i rëndë në Qafë Thanë Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në zonën e Qafë Thanës, në aksin Pogradec-Prrenjas. Një autobus i mbushur me gj
Ndryshojnë renditjet e gjimnazeve, kush e merr fronin Gjimnazi “Sami Frashëri”, pas tre vitesh në vend të parë si gjimnazi më i mirë në vend, ka zbritur në vend të dytë.
Grushte, shkelma dhe kapje flokësh: Gjimnazistet lenë nam në mes të rrugës (VIDEO) Dy gjimnazistë janë bërë lajm në të gjithë Turqinë sot në mesditë pas një sherri të pazakontë mes tyre. Ato janë kapu
"Mi ço fjalë nanës e i thuej se e kam dasht shumë...", historia tragjike e gjimnazistit që vdiq nga torturat e komunistëve Çastet e fundit dhe amaneti i Filip Logorecit, lënë bashkëvuajtësit të tij të qelisë, Zef Staku. Historia tronditësë
Probleme me higjenën, mbyllet ende pa filluar gjimnazi në Klos Gjimnazi "Shaban Çollaku" do të qëndrojë i mbyllur për 5 ditë për shkak të probleme me godinën sa i përket kushteve higj
Gianluigi Donnarumma përfund gjimnazin Gianluigi Donnarumma është një nga portierët më të talentuar në Serie A. Gardiani i Milanit, përveç se një portier i shk
E pabesueshme, djali 8 vjeç mbaron gjimnazin dhe fillon universitetin Një djalë belg ka mbaruar shkollën e mesme pasi ka përfunduar studimin gjashtëvjeçar në vetëm një vit e gjysmë. Laure
Marrëdhënie intime me studentin, arrestohet mësuesja e gjimnazit Një mësuese e shkollës së mesme në Kentaki ka pranuar që në mënyrë të përsëritur të ketë pasur marrëdhënie seksuale me n
37 mijë maturantë në provim, gjimnazistët e "Çajupi” thonë se kopjuan Rreth 37 mijë maturantë, përfshirë këtu edhe përsëritësit, u testuan ditën e hënë në provimin e parë të detyruar të matu
Drogonin gjimnazistët me heroinë, shkatërrohet grupi i trafikantëve në Tiranë Policia ka shkatërruar një bandë narkotike në Tiranë duke vënë në pranga 3 shtetas. Të arrestuarit shpërndanin drogë "he
Maturantja që pushtoi rrjetet sociale në Kosovë (FOTO LAJM) Maturantja Elvana Novobërdaliu nga gjimnazi ‘Sami Frashri’ në Prishtinë shkëlqeu në aspolventadën e këtij gjimnazi. V
Studiuesi zbulon të vërtetën e fshehtë të Qemal Stafës (FOTO LAJM) Doktori i Shkencave në Histori dhe autori i disa studimeve, Hasan Bello ka publikuar ka publikuar një dokument të rrallë
BDI Gostivar:Dënohet ashpër sulmi fizik ndaj drejtorit të Gjimnazit nga aktivistë të ASH Sot në orët e pasditës ish drejtori i Gjimnazit të Gostivarit i emëruar në mënyrë joligjore nga Arben Taravari, Driton I
Gostivar, sulmohet profesori i gjimnazit me dorezë boksi të hekurt (FOTO) Një profesor i Gostivarit ka përfunduar në spital të Shkupit, pasi një i dyshuar e rrahu atë me “boks të hekurit”. Vi
Makinat më të mira dhe veshje luksoze, ana e errët e VIP-ave të gjimnazit Ndoshta ju ka ndodhur të haseni në shkollë me atë tipin e famshëm ose dhe të jeni vetë. Ata njihen nga të gjithë, ka
Foto flagrante, gjimnazistët e Vlorës me armë në klasë (FOTO LAJM) Gjimnazistët e Vlorës kanë postuar foto me armë në Internet dhe këto foto janë të shkrepura gjatë mësimit në shkollë.