999 rezultate për

gjilanit

Arrestohet drejtori i urbanizmit i Komunës së Gjilanit Valon Shefkiu, drejtori i Urbanizmit i Komunës së Gjilanit është arrestuar para disa orëve dhe është ndaluar për 48 orë
Hasani mirëpret ndarjen e parcelës për Kampusin e Universitetit të Gjilanit Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani ka mirëpritur vendimin e Qeverisë për ndarjen e parcelës për ndërtimin
Një muaj paraburgim për vrasje të rëndë në tentativë Gjykata Themelore në Gjilan ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjilanit, për caktimin e masës së paraburgim
Reshjet e dendura të shiut, Gjilani aktivizon mekanizmat e urgjencave Pas reshjeve të pandërprera të shiut, kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka aktivizuar mekanizmat e emergjenc
Qytetarët e Gjilanit presin nën rreshjet e borës Ilir Metën (VIDEO) Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka arritur në qytetin e Gjilanit ku bashkë me Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta janë
Mustafa sulmon PDK-në e Gjilanit Ish-kryetari i Gjilanit, Qemajl Mustafa, ka komentuar zgjedhjen e Lutfi Hazirit të LDK-së kryetar të këtij qyteti. Mu
“Ushtari i panjohur” i Gjilanit bëri krime ndaj shqiptarëve (VIDEO) Shumëkush po e sheh si të qëlluar vendimin e Komunës së Gjilanit që shtatoren e Idriz Seferit ta vendosin në vendin ku d
"Skifterët" djegin në mes të Gjilanit flamurin e Maqedonisë (VIDEO) Tifozët e klubit të Gjilanit, "Skifterët" në shenj revolte për atë që ndodhi sot në Maqedoni, ia kanë vë flakën flamurit
EKSKLUZIVE/ Sot, KGjK do të tentojë të zgjedhë kryetarin e Gjykatës Themelore të Gjilanit Sot Këshilli Gjyqësor i Kosovës pritet të zhvillojë raundin e tretë për të zgjedhur kryetarin e Gjykatës Themelore të Gj
Dështon për të dytën herë zgjedhja e kryetarit të Gjykatës Themelore të Gjilanit Ka dështuar zgjedhja e kryetarit të Gjykatës Themelore të Gjilanit pasi anjëri nga 8 kandidatët nuk ka fituar sot votat
Haradinaj premton ndërtimin e autostradës Prishtinë-Gjilan Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj u ka premtuar qytetarëve të Gjilanit se do ta ndërtojë autostradën Prishtinë-Gj
Vritet një i ri, Policia e Gjilanit jep detajet Një ngjarje tragjike në rrethana të dyshimta, ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22:00 në fshatin Budrikë të Epërme të Vitisë,
Gjykata e Apelit drithëron Qemajl Mustafën, ja arsyeja që mund ta shkatërrojë Gjykata e Apelit ka aprovuar ankesën e Prokurorisë Speciale të Kosovës në lidhje me hedhjen poshtë të aktakuzës ndaj ish
Gjykata e Gjilanit do ta gjykojë Ramadan Mujën Gjykata e Apelit, ka caktuar Gjykatën Themelore në Gjilan si kompetente për ta gjykuar çështjen e të akuzuarit Ramadan M
Therje me thikë në Kamenicë Policia e Kosovës ka arrestuar një person në fshatin Rogoqicë të Kamenicës, pasi i njëjti kishte therur me thikë viktimë
Haziri: Festa e Bajramit na bashkon me njëri - tjetrin Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, me bashkëpunëtorët e tij, ka takuar kryetarin e Këshillit të Bashkësisë Is
Tre milionerë në garë për kryetar të Gjilanit Tre nga katër kandidatët e partive politike për kryetarë të komunës së Gjilanit kanë pasuri milionëshe. Në deklarimet
Ky është kandidati i Vetëvendosjes për kryetar të Gjilanit Lëvizja Vetëvendosje tashmë e ka bërë publik emrin e kandidatit i cili do të garojë për kryetar të komunës se Gjilanit n
Haziri: Brendet e Gjilanit shiten në tetë vende të Lindjes (FOTO LAJM) Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri gjatë hapjes së panairit të produkteve të Anamoravës ka thënë se ky i fundi
Pacolli uron Festinën për detyrën e re Kryetari i AKR-së, Behxhet Pacolli ka uruar Festina Kurteshin e cila sot ka marrë detyrën e kryetares së Gjilanit për 24