999 rezultate për

gjen

26 vite nga goli i fundit i Maradonës në fanellën e Argjentinës (VIDEO) Sot 26 vite më parë, Diego Armando Maradona ka shënuar golin e fundit në fanellën e Kombëtares së Argjentinës. Argjen
Rrëzohen dy punëtorë nga lartësia e një banese, dërgohen me urgjencë në spital Dy punëtorë 47 dhe 59 vjeç janë rëzuar nga lartësia e një banese private në rrugën "5 Maji" në Tiranë. Të lënduarit j
U zhduk për herë të dytë, gjendet në Kukës 20 vjeçarja nga Kosova Donisa Berisha, një 20-vjeçare nga fshati Volljakë i Klinës është gjetur në Kukës rreth orës 12 të natës pasi u largua d
Plot 26 vite nga goli i fundit Maradonës me Argjentinën (VIDEO) Sot 26 vite më parë, Diego Armando Maradona ka shënuar golin e fundit në fanellën e Kombëtares së Argjentinës. Argjen
Ku e gjen këtë ftohtësi në fushën e lojës? Kumbulla: Nuk e di, kështu jam unë Verona mori një fitore mjaft të rëndësishme 2-1 ndaj Cagliarit, falë dopietës së Di Carmine, me golat e realizuara në mi
E braktisur nga prindërit dhe në gjendje të rëndë shëndetësore, Zejnepi ka nevojë për ndihmën tuaj Zinepe Iseini, e lindur në vitin 1988 nga Gostivari, është një vajzë 29 vjeçare, e vetmuar, e pa punësuar, jeton me ndih
Në stadiumin legjendar gjerman do të luhet sërish futboll pas 15 vitesh Skuadra Türkgücü München, e themeluar nga emigrantët turq në 1975, do të luajë ndeshjet e tyre atje, pasi nga sezoni i r
Pipero zbulon si është gjendja në spitalet për COVID-19: Nuk e prisnim, është shqetësuese "Jo se nuk prisnim të kishim numra të shtuar, por prisnim të mos kishim kaq të shtruar në spital..." Shifrat në rritj
E RËNDË/ Gjendet e vetëvarur 36 vjeçari në Bulqizë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Bulqizë. Një 36-vjeçar është gjetur i vetëvarur dhe për pasojë ka humbur jetën. Nga
Zi në kampin "zikaltër", ndërron jetë legjenda e Interit (FOTO LAJM) Legjenda e skuadrës së Inter, Mario Corso, është ndarë nga jeta, në moshën 78 vjeçare. "Mario Corso, një kampion eter
"Gjyshi im më i pasuri i Kolonjës por komunistët na dogjën", historia tragjike Publikohet historia e panjohur e Nasuf Bej Novoselës, pinjoll i një prej familjeve më të pasura të Kolonjës dhe gjithë J
Punonjësi i një kompanie security gjendet pa jetë në aksin Tiranë-Durrës Punonjësi i një kompanie security është gjetur në trotuar pa shenja jete. Referuar informacionit paraprak të policisë
45 vjeçari gjen vdekjen nga rripi i betonieres, policia zbardh ngjarjen e rëndë në Tiranë Një 45 vjeçar ka gjetur vdekjen pasditen e sotme në Tiranë, teksa punonte pranë një firme për prodhimin e tubacioneve të
Zbulohet baza e grupit kriminal në Tiranë, gjendet arsenal armësh brenda banesës (VIDEO) Policia e Tiranës ka finalizuar me sukses operacioni policor i koduar “Yrsheku” duke zbardhur ngjarjen e ndodhur në datë
Pesë pacientë në gjendje të rëndë, si paraqitet situata në Klinikën Infektive Në Klinikën Infektive të QKUK-së, po trajtohen 79 pacientë. Prej tyre 65 raste janë me COVID-19. Sipas raportit 5 pre
Reali triumfon ndaj Valencias, Asensio hyn si zëvendësues dhe gjen golin 30 sekonda pas dëmtimit të gjatë (VIDEO) Reali i Madridit ka fituar me rezultatin e pastër 3-0 në shtëpi ndaj Valencias, shkruan Albeu.com. Për Los Blancos
Shefi Urgjencës tregon skenarin kur mund të mbyllemi sërish në karantinë Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ishte i ftuar në studion e emisionit “Opinion” ku u pyet rreth situatës s
U infektua me koronavirus, Binaj flet për gjendjen shëndetësore Aktori i humorit Florjan Binaj e ka konfirmuar lajmin se është infektuar me koronavirus, por sqaron se është në gjendje
Përplasen dy makina në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital 20 vjeçari Një aksident ka ndodhur pak më parë në Tiranë, ku dy makina janë përplasur me njëra tjetrën. Një prej rejtuesve të mj
Pse u shkarkua nga Vettingu nëna e Hajdarit? E dogjën dy vizat e revokuara nga SHBA dhe pasuria Komisioni i Pavarur i Kualifikimit vendosi sot të shkarkojë nga detyra gjyqtaren e Gjykatës së Apelit të Tiranës, Fatmir