999 rezultate për

gezim

Gëzim Kelmendi: E kam ofruar dorëheqjen në parti, por s'po e pranojnë (VIDEO) Kryetari i Partisë Fjala, Gëzim Kelmendi, ka thënë se ka ofruar dorëheqjen, pasi partia e tij nuk arriti të kalojë pragu
Trump shkon në dasmë pa ftesë, nusja hidhet përpjetë nga gëzimi (VIDEO) Të gjithë e dimë që presidenti Trump është një person i paparashikueshëm. Ndryshe nga si jemi mësuar nga presidentët e t
Ilda Bejleri s'e mban dot gëzimin para De Biasit: A të të përqafoj pak? (VIDEO) Gazetarja e “Supersport”-it, Ilda Bejleri nuk ka mundur ta përmbajë gëzimin pas fitores së thellë të Shqipërisë 0-3 në I
Vdekja e Enverit, Zheji: "Fshiheshim" me Ramën që mos të na shihnin duke qeshur 11 prilli i vitit 1985 shënon vdekjes e diktatorit Enver Hoxha, ish-liderit komunist që drejtoi Shqipërinë për 45 vite m
"Turturoi” babain për 5 vite, por sot Ajeti i kërkon falje publikisht (FOTO LAJM) Familja mbi gjithshka, ky është mesazhi që u përcoll nga Ajeti, djali nga Pogradeci që ka marrë guximin dhe ka ardhur te
Marsi 2017, ja disa nga fotot e shkrepura në gëzim dhe trishtim nëpër botë (FOTO LAJM) Bota është përballur me disa ngjarje të cilat kanë tronditur njerëzimin, si refugjatët të cilët u dyndën në Europë dhe I
Arrestohen në Angli, 6 shqiptarët që prodhonin kanabis në apartament Policia e Cardiff ka bërë të mundur arrestimin e 6 shqiptarëve të cilët kishin në pronësi “një fabrikë kanabisi” me vler
Mesazhi prekës, pedagogia kujton 22 vjetorin e djalit që humbi jetën në aksident Pedagogia dhe gazetarja e njohur Erenestina Halili ka shkruar një status në rrjetin social Facebook, për djalin e saj Ke
Gëzimi i marshuesve të Zharrëzës pas fitores: Babi ua solli shtëpinë (VIDEO) Vendimi i qeverisë për të dëmshpërblyer në masën 100 për qind të gjitha shtëpitë e dëmtuara të Zharrëzës i ka gëzuar pa
PËRGJIMI/ "Hiqu si shef Kadrija", si ranë në kurth "policët" Dy shokë, njëri 44 dhe tjetri 34 vjeç kanë futur në kurth një të ri, kandidat për në Shkollën e Policisë duke i zhvatur
Ndahet nga jeta nëna e këngëtarit Gëzim Nika Me anë të një statusi në Facebook, këngëtari i famshëm shqiptar i muzikës popullore, Gëzim Nika, ka njoftuar ndarjen nga
Agron Llakaj fejon djalin në fshehtësi Në vigjilje të Krishtlindjes, aktori i humorit Agron Llakaj fejoi djalin e tij Eno, në një ceremoni tejet private. S
Bora sjell gëzim për fëmijët në Aleppo Banorët e fundit që kanë mbetur në Aleppon lindore duke shpresuar për të lënë vendin e shkatërruar janë detyruar të pris
"Lot gëzimi" për Banën / Evakuohet 7-vjeçarja që postonte tmerret e Alepos (FOTO LAJM) Bana Alabed, vajza shtatë-vjeçare që postonte vazhdimisht në "Twitter" foto për situatën e tmerrshme në Alepo, është e
Gëzimi i papërshkrueshëm i sirianëve, pas bashkimit në një vend të sigurt (VIDEO) Evakuimi i banorëve nga zona e luftës ka vazhduar sot nga pjesa lindore e qytetit Alepo në Siri, sipas marrëveshjes për
Balaj flet për golin: Gëzim i dyfishtë sepse shënoi edhe Roshi Shkodrani, Bekim Balaj është optimist për situatën e ekipit dhe në aspektin personal ka bindjen që sa më shumë të perfek
Dy gëzime në një ditë për Ivan Perisiç Fituan tre pikë, por mbi të gjitha me një rezultat tenistik. Sigurisht që kjo e ka bërë të lumtur Ivan Perisiçin. "I
Akuzat e Berishës/ Omuri për Albeu-n: Nëse ke burrëri denonco në Prokurori Në postimin e radhës në rrjetin social Facebook, ish kryeministri Berisha ka hedhur akuza mbi "kreun e PS në Kukës", Gëz
Gomonia e drogës/ "Gëzim Zhupa është nipi i Valentina Leskajt" Pas përplasjes së Valentina Leskajt me ish kryeministrin Berisha për gomonen e drogës, sot është përcjellë një tjetër r
United turpërohet dhe nga Watford, Mourinho mundet Maxarri (VIDEO) Manchester United vijon serinë e rezultateve negative në Premier League. Skuadra e Jose Mourinhos po kalon një moment të