999 rezultate për

gentian

Zyrtare: Gentian Mezani largohet nga Luftëtari Gentian Mezani nuk është më trajneri i Luftëtarit. Tekniku ka dhënë dorëheqjen nga detyra e tij menjëherë pas ndeshjes m
Konflikti banal që shkaktoi masakrën në Ballsh Ka qenë një konflikt i çastit shkaku që çoi në vrasjen e bashkëshortes dhe kunatës nga Gazment Musta para pak minutash n
Ngrihet KLP, këta prokurorë dolën fitues Përfundon votimi për anëtarët e Këshillit të Lartë të Prokurorisë. Nga prokurorët e rretheve mësohet se kanë fituar në v
Një shqiptare është këshilltare e presidentes kroate (FOTO LAJM) Gentiana Fana është vetëm njëra nga vajzat shqiptare që po korrin suksese në botë. Ndryshe nga të tjerët ajo shërben si
Nënkomisari Gentian Çitozi rikthehet në detyrë Është rikthyer në detyrë Gentian Çitozi, oficeri i Policisë Gjyqësore që u pezullua nga detyra për rastin e Xhisiela Mal
Do të shkriheni së qeshuri! Gentian Zenelaj prezanton "kësulkuqen" e tij (VIDEO) Ndryshe e njohim si një nga aktorët më të dashur dhe gazmorë të televizionit Shqiptar. E keni parë Gentian Zenelaj n
Gentian Zenelaj rrëfen pengun e jetës: Vajza nga Elbasani Gentian Zenelaj është një prej aktorëve më të njohur të humorit dhe ndër personazhet më të komentuar nga publiku shqipta
Rama si Kim Jong Un, Gentian Zenelaj ka dy fjalë për kryeministrin Kryeministri Edi Rama ndodhet në Londër, në kuadër të një Samiti për Ballkanin Perëndimor. Si gjithmonë kryeministri
Nga miq në armiq, Gentian Zenelaj sqaron për herë të parë sherrin me Julin Dy aktorët e njohur shqiptar, Jul Deda dhe Gentian Zenelaj vazhdojnë të mbeten "armiq". Pavarësisht se dikur kanë qën
Gentian Zenelaj i përgjigjet "një më një" Erion Isait: Turp! Pas statusit të aktorit dhe Drejtorit të Teatrit të Kukullave, Erion Isai, aktori dhe moderatori Gentian Zenelaj ka shpë
"Je idhulli im", Gentian Zenelaj prek me fjalët për Robert Ndrenikën Robert Ndrenika është një nga aktorët më të dashur për publikun. Aktori dhe moderatori Gentian Zenelaj me anë të një
I shpërtheu mina në dorë, mësohet qyteti që furnizonte Gentian Hoxhën Ditën e sotme gjykata e Tiranës ka vendosur ta lë lërë në burg, Gentian Hoxhën, të arrestuar tre ditë më parë, pasi në d
Zbulohet qyteti që furnizonte me lëndë shpërthyese Gentian Hoxhën Zbardhen detaje të reja nga grupi hetimor për personin e arrestuar që përgatiste mina me celularë në kryeqytet. Gentian
I shpërthyen minat në dorë, gjykata lë në burg Gentian Hoxhën Ditën e sotme gjykata e Tiranës ka vendosur ta lë lërë në burg, Gentian Hoxhën, të arrestuar tre ditë më parë, pasi në d
Dyqani ku shpërtheu eksplozivi ishte hapur 4 muaj më parë Pak ditë më parë në Tiranë, ka ndodhur një shpërthim në një dyqan servisi celularësh. Eksplozivi ka shpërthyer nga pa
Dalin fotot, ky është 34-vjeçari të cilit i shpërtheu në dorë bomba (FOTO LAJM) Në galerinë e bashkëngjitur lajmit mund të shikoni pamjet e 34-vjeçarit që mbeti i plagosur pas shpërthimit të një bombe
2 mijë euro një minë, si i shpërtheu eksplozivi në dorë 34-vjeçarit Janë zbardhur detaje të reja nga shpërthimi në një dyqan servisi në Tiranë. Policia ka vënë në pranga pronarin e ser
Gentian Zenelaj shijon natyrën pranë "yjeve" të tij (FOTO LAJM) Aktori i njohur Gentian Zenelaj, i cili është gjithashtu edhe moderatori i emisionit "Stop" në Tv Klan, ka postuar sot n
Gentian Zenelaj ka një kritikë për Ermal Mamaqin Grupi ''SHBLSH'' i përbërë nga Gentian Zenelaj, Julian Deda dhe Ermal Mamaqi ka qënë ndër më të suksesshmit e më të dash
Thumb apo këshillë? Gent Zenelaj ka një mesazh për Ermal Mamaqin Gentian Zenelaj u bë i njohur për publikun shqiptar me rolet e tij të jashtëzakonshme në “Portokalli”, “Apartamenti 2 XL