999 rezultate për

gentian

Atentati ndaj 40 vjeçarit në Vlorë, merren në pyetje 15 persona Gentian Qarri mbeti i vdekur mbrëmjën e djeshme pas një atentati që u bë ndaj tij. Deri më tani janë marrë në pyetje
Del fotoja, ky është vlonjati që u ekzekutua mbrëmjen e sotme në Vlorë (FOTO LAJM) Është bërë publike fotoja e Gentian Qarrit, i cili mbeti i vdekur mbrëmjën e kësaj të shtune, pas një atentati që u bë n
U vra nga makina në lëvizje, kush është vlonjati i dënuar me 15 vite burg në Itali (VIDEO) Një atentat me 1 viktimë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Viktima, Gentian Qarri, 41 vjeç, humbi jetën mbrëmjen
DETAJET/ Me kapele e maskë anti-covid, kush janë ekzekutorët e biznesmenit vlonjat (VIDEO) Janë zbardhur detaje të reja nga ekzekutimi i 40-vjeçarit Gentian Qarri në Vlorë. Mësohet se autori e ka qëlluar në
Humbi të atin, Gentian Zenelaj publikon foto nga spitali gjatë luftës me Covid-19 (FOTO LAJM) Pasi humbi të atin para pak ditësh, Gentian Zenelaj ka njoftuar se dhe ai është prekur nga koronavirusi. Përmes një
Covid-19 i mori të atin, rrëqeth Gentian Zenelaj: Prindërit nuk vdesin kurrë Babo (FOTO LAJM) Ditën e djeshme aktori Gentian Zenelaj ndau në rrjetet sociale lajmin e dhimbshëm për humbjen e të atit për shkak të Cov
COVID-19 i merr jetën babait të Gentian Zenelajt Aktori i njohur i humorit Gentian Zenelaj ka ndarë më ndjekësit lajmin e zi se babai i tij ka ndërruar jetë. Aktori b
"Porositësi i 137 kg kokainë", Gentian Malindi merret i pandehur nga SPAK Struktura e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK) ka marrë zyrtarisht si të pandehur Gentian Malin
Me fjalët dhe momentet më speciale, Gentian Zenelaj uron të bijën për ditëlindje (VIDEO) Aktori i mirënjohur i humorit, Gentian Zenelaj, është baba i dy fëmijëve, momente me të cilët ndan shpesh në rrjete soci
Kush është drejtori i ri i Kadastrës në Elbasan Gentian Dyrmyshi është emëruar drejtor i ri i Kadastrës Elbasan. 33 vjeçari i diplomuar për drejteM
Gentian Muça largohet nga Tirana (VIDEO) Tirana ndan rrugët me Gentian Muçën. Mbrojtësi, i cili kaloi momente të vështira larg futbollit, sezonin e shkuar u kthy
U kap me bandën e rrezikshme të kokainës, merret vendimi për një nga të arrestuarit Operacioni i bujshëm "LOS BLANCOS", vuri në pranga 5 perona në Shqipëri. Gjykata Penale e Tiranës ka caktuar masën e
Gentian Mezani: Gjilani e Ballkani luajtën me nder, për tjerat ka punë prokuroria Trajneri i Gjilanit, Gentjan Mezani, ka “shpërthyer” pas barazimit me Ballkanin në shtëpi. Ai e quajti Gjilanin si sk
Gjilani i Gentian Mezanit, skuadra e nënvlerësuar që është 2 fitore larg titullit Drita, Gjilani dhe Ballkani janë tri skuadrat që po militojnë "me mish e me shpirt" për ta fituar titullin e kampionit k
"Duam të shkojmë në Ligën e Kampioneve", Uzuni: Uroj që Gentian Mezani të shpallet kampion Futbollisti i Shqipërisë Myrto Uzuni deklaroi se 6 klube europiane (4 spanjolle dhe 2 italiane) kanë paraqitur ofertë pë
Deklarata e papritur për Bleona Matën: Vajza do të vijë për tre ditë në shtëpi, sa të hapen kufijtë 10 vite nga zhdukja e Bleona Matës, kur plaga është ende e hapur, familjarët shokohen nga një lajm i fundit që ua ngriti
E BUJSHME/ Gentian Selmani sezonin tjetër te Besiktas? Gentian Selmani me shumë mundësi do të luajë muajt e fundit në kategorinë e dytë turke, pasi në Turqi janë të sigurt se
Zbulohet shkaku i sherrit mes aktorëve: Nisi në Instagram e dolën mes Tiranës për t'u sqaruar Janë zbuluar detaje te reja nga sherri i bujshëm mes aktorëve shqiptarë, Ledio Lako dhe Gentian Hazizi. Mësohet se s
Olympiakos dhe Bologna në garë për Gentian Selmanin Portieri i Kombëtares, Gentjan Selmani po kalonte një formë të jashtëzakonshme me ekipin turk të Menemespor. Ish-gard
Morën peng dhe eliminuan Jan Prengën, gjykata vendos për grupin Hajri Gjykata e Apelit ka rrëzuar sot kërkesën e grupit Hajri (të akuzuar për vrasjen e Jan Pregës) për lirim nga qelia duke l