999 rezultate për

gattuso

Lippi: Shoh vetën tek Gattuso, Inter-Juve nuk e përcakton titullin Ish-trajneri i Italisë, Marcello Lippi ka krahasuar Gennaro Gattuson me veten e tij. Marcello Lippi thotë se e sheh v
Lipi: Gattuso është trajneri që më ngjan më shumë, di të menaxhojë skuadrën Trajneri kampion i Kupës së Botës në vitin 2006 me Italinë ka treguar teknikun që i ngjan më shumë, ndërsa ka përzgjedhu
Napoli i gjymtuar në mbrojtje, Rrahmani mund të luajë sërish në fundjavë Gennaro Gattuso vazhdon të ketë probleme në mbrojtje, pasi shumë lojtarë do të mungojnë në ndeshjet e ardhshme. Në nd
Debutim për tu harruar për Rrahmanin, Gattuso: Është profesionist i madh, do ketë mundësi të tjera Ndonëse iu bashkua Napolit që në verën e kaluar, Amir Rrahmani vetëm dje pati mundësinë të luajë nga minuta e parë me fa
Gattuso: Më vjen keq për Rrahmanin, është profesionist i madh dhe do t'i ketë mundësitë e veta Trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso, thotë se i vjen keq që, siç e quan ai, një profesionit i madh si Amir Rrahmani e bë
"Buzëqesh" Gattuso, Osimhen rikthehet nga dëmtimi Napoli e mbylli 2020-ën duke marrë vetëm një pikë në tre ndeshjet e fundit, kjo për shkak edhe të mungesave të shumta në
Gattuso flet rreth sëmundjes së syrit: Nuk kam qenë vetvetja për 12 vjet Gennaro Gattuso ka folur rreth sëmundjes më të cilën është duke u përballur. Ish-trajneri i Milanit është parë me syr
Dy humbje radhazi për Napolin, Gattuso merr masa ndaj skuadrës Dy humbjet radhazi në kampionat, kundër Interit dhe Lazios nuk janë pritur mirë nga drejtuesit e Napolit dhe as nga traj
Kjo është sëmundja që po i mbyll njërin sy Gattusos Trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso është paraqitur me njërin sy të mbyllur edhe sonte gjatë ndeshjes me Lazion, pasi ai
Gattuso nuk përmbahet pas humbjes me Interin: Vetëm në Itali ndodh kjo Çfarë i keni thënë arbitrit Massa në fundin e ndeshjes? Kjo ka qenë një nga pyetjet që i janë bërë Gennaro Gattusos,
Osimhen vazhdon të jetë në infermieri, rrezikon sfidën ndaj Interit Napoli ka udhëtuar drejt Kalabrisë ku do të përballet pasditen e sotme me Crotonen në sfidën e vlefshme për javën e 10 t
Genaro Gattuso tregon skuadrën favorite për fitimin e Serie A Genaro Gattuso vlerësoi "shpirtin" që tregoi në fushë Napoli i tij në ndeshjen ndaj Romës. Të kaltrit triumfuan 4-0 n
Gattuso: Më pëlqeu shpirti i skuadrës, Interi favoriti kryesor për titullin Genaro Gattuso vlerësoi "shpirtin" që tregoi në fushë Napoli i tij në ndeshjen ndaj Romës. Të kaltrit triumfuan 4-0
Plas te Napoli, Gattuso kërcënon me largim Disfata nga Milani nuk ka lënë gjurmë të thella edhe pas vërshëllimës së 3-fishtë të arbitrit, teksa është shoqëruar me
"Shpërthen" Gattuso: Nëse nuk ndryshoni sjellje, unë jap dorëheqjen Napoli humbi 1-3 përballë Milanit në "San Paolo" të dielën në mbrëmje, ndërsa trajneri Gennaro Gattuso u shfaq mjaft i z
Hysaj larg Napolit, menaxheri me mesazh të qartë ndaj Gattusos Elseid Hysaj duket se është larg Napolit! Agjenti i tij, Mario Giuffredi, duket se është lodhur nga një situatë e tillë.
Bind Gattuson, Napoli dëshiron ta kompletojë transferimin e Bakayokos Mesfushori Tiemoue Bakayoko, ka impresionuar në Napolin dhe janë në bisedime me Chelsean për 18 milionë euro. Mesfush
Nuk bën pjesë në planet e Gattusos, Llorente vendos për të ardhmen në janar Në verën e kaluar u përfol shumë për një kalim të Fernando Llorentes te Interi por edhe për një rikthim te Athletic Bilb
Napoli turpërohet në shtëpi (VIDEO) Sassuolo merr tri pikë të rëndësishme në “San Paolo” dhe i bën gjëmën Napolit të Gattusos. Skuadra e De Zerbit ofron fut
Te Napoli kanë besim se Gattuso do ta rinovojë kontratën Bashkëpunimi midis Gennaro Gattuso dhe Napoli mund të vazhdojë. Të tretët në Serie A dy pikë pas Milanit, skuadra napoli