999 rezultate për

futbollisteve

10 "shkurtabiqët" e Europianit (FOTO LAJM) Gjatësia nuk është një kusht për të qenë një protagonistë në fushën e lojës dhe këtë gjë e kanë vërtetuar gjithmonë shum
Një kartolinë nga Kombëtarja (VIDEO) Mbërrijnë në kampin stërvitor në Perros Guirec, fotot e futbollistëve të kombëtares. Për plotësimin e dëshirave të fansa
UEFA ndihmon komentatorët për emrat e futbollistëve shqiptarë UEFA ka vendosur t’u vijë në ndihmë komentatorëve të ndeshjeve, të cilët nuk kanë shumë familjaritet me futbollistët pje
Ja sa janë rritur vlerat e futbollistëve të Kombëtares sonë Kampionati Europian do të shërbejë si një vitrinë për lojtarët e Kombëtares shqiptare, për tu promovuar dhe më pas t’i r
E gjithë Kombëtarja jonë vlen sa Granit Xhaka (FOTO) Me shpalljen e listave përfundimtare me 23 emra nga trajnerët e 24 ekipeve përfaqësuese që do të marrin pjesë në Euro 20
Kjo është letra që vendosi për fatin e futbollistëve të Kombëtares për Euro 2016! Trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi ka publikuar listën e shkruar me dorë ku gjenden emrat e futbollistëve
Këto janë gratë ose të dashurat e futbollistëve në "Euro 2016" (FOTO LAJM) Kampionati Europian nuk do të zhvillohet vetëm në fushën e blertë por edhe jashtë saj pasi gratë dhe të dashurat e shumë
Low: Ja pse nuk e grumbullova Reus për në "Euro 2016" Trajneri i Gjermanisë, Joachim Low ka zbuluar arsyen që u la jashtë Reus. Strategu gjerman theksoi se ai nuk u përfshi m
Stërvitje speciale, ja çfarë u bën De Biasi futbollistëve në Austri (FOTO LAJM) Nuk ka pushim për djemtë e Kombëtares Shqiptare. Një ditë pasi luajtën ndeshjen me Katarin, futbollistët kuqezi do të sp
Duka për “L’Equipe”: Nuk kemi Ibrën dhe Messin, por luftojmë të gjithë Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka në një intervistë për “L’Equipe”, ka deklaruar se arritja në
De Biasi ju dërgon një mesazh në shqip futbollistëve të Kombëtares (VIDEO) Trajneri i kombëtares shqiptare Gianni De Biasi ka publikuar në faqen e tij në “Facebook” një mesazh në gjuhën shqipe, p
UEFA “habitet” për lënien jashtë të Salihit nga De Biasi (FOTO) Lënia jashtë e Hamdi Salihit ka shkaktuar bujë jo vetëm te tifozët shqiptarë. Faqja zyrtare e UEFA-s është befasuar nga
Spanja shpall listën paraprake, shumë surpriza (FOTO) Spanja ende ka shpallur listën e gjerë për në kampionatin Europian. Sulmuesi Diego Costa nuk do të jetë pjesë e “La furi
Kroacia publikon listën e futbollistëve për Europian (FOTO) Kombëtarja e Kroacisë më në fund ka shpallur listën e futbollistëve që do të marrë me vete në Francë. Trajneri i Kro
Anglia publikon listën për në "Euro 2016", ka surpriza (FOTO LAJM) Përfaqësuesja e Anglisë ka publikuar listën e futbollistëve që do të marrin pjesë në Kampionatin Evropian ‘Francë 2016’.
Sezoni fantastik i Napolit, sekreti janë të dashurat e lojtarëve (FOTO LAJM) Një ndër sekretet e sezonit fantastik të Napolit, padyshim janë edhe bashkëshortet dhe të dashurat e futbollistëve të Na
Ky është kërcimi i çmendur i futbollistëve të Bayernit (VIDEO) Bayerni dje festoi titullin a katërt radhazi kampion në Gjermani. Festa pas ndeshjes së fundit ka qenë e çmendur. Nj
10 futbollistët që kërkon të tranferojë Leicesteri në verë (FOTO LAJM) Leicester bëri mrekullinë këtë sezon duke arritur që të fitojë kampionatin në Premier League, por projekti i Ranierit va
Marina Fara: Ja pse dua të jem pranë futbollistëve (FOTO LAJM) Me format e një kukulle, ajo është shndërruar në modelin që po ndiqet nga vajzat në rrjetet sociale, pasi gjithmonë ka n
Thaçi u bën thirrje futbollistëve "mercenarë": Kthehuni ne atdhe Kreu i shtetit te Kosoves, Hashim Thaçi i ka bërë thirrje futbollistëve me origjinë nga vendi i tij të kthehen dhe të lu