999 rezultate për

fustani

Habit Kejvina: Që kur dola me fustanin e kuq nuk e kam takuar më fisin I ftuar në “Xing me Ermalin” është politikani Eduart Ndocaj të cilin velina e emisionit, Kejvina Kthella e ka kushëri. N
Kylie rrëmben sërish vëmendjen, fustani sa nuk i shpërthen (FOTO LAJM) Kylie Jenner ka vetëm pak muaj që ka sjellë në jetë vajzën e saj Stormien. Por teksa ka ndjekur turin e të dashurit t
Bleu fustanin e ri luksoz, vajza tmerrohet nga ajo që gjen brenda Cailey Fiesel, e cila jeton në Manhattan bleu në dyqan një fustan të zi për 40 dollarë. Disa javë me vonë ajo e veshi at
Bleu fustanin në Internet por u trondit kur i erdhi natën e Vitit të Ri (FOTO LAJM) Një vajzë ka ndarë fotografitë e saj duke qarë pasi për festat e fundvitit mori veshjen e gabuar. 19 vjeçarja, Britta
Fustani i Kim Kardashian gati sa nuk shpërthen, fotot çmendin fansat (FOTO LAJM) Kim Kardashian edhe pse në një moshë 38 vjeçare vijon të jëtë një nga femrat më tërheqëse në mbarë botën. Ajo shpesh
Këngëtares i del twerk-u nga hundët, i griset fustani në skenë Padyshim Cardi B shquhet për natyrën e saj shpërthyese dhe energjike. Ama këtë herë gjërat nuk kanë shkuar mirë dhe k
Ishte enkas për Elvana Gjatën por Bebe Rexha e merr për vete (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha mbrëmjen e ndërrimit të viteve ka performuar në Neë York së bashku me shumë këngëtraë t
Kylie Jenner i trullos të gjithë fustanin e bardhë (FOTO LAJM) Kylie Jenner ka vetëm pak muaj që ka sjellë në jetë vajzën e saj Stormien. Por teksa ka ndjekur turin e të dashurit t
Aurela Gaçe del me fustanin e hapur gjithandej, masakrohet nga fansat (FOTO LAJM) Pothuajsë gjithmonë këngëtarja Aurela Gace është kujdesur të vijë origjinale por jo me veshje të hapura. Ama këtë her
Në muajin e gjashtë të shtatzanisë, Meghan tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Meghan Markle së fundmi ka tërhequr të gjthë vëmendjene mediave rozë, pas daljes së saj në publik me një fustan të ngus
Kim Kardashian sapo veshi fustanin më transparent që keni parë ndonjëherë Askush nuk zhvishet si Kim Kardashian edhe pse motrat e saj shpesh e konkurrojnë atë. Ylli i serialit të “Keeping Up Wit
Këngëtares shqiptare i shqyhet fustani në mes të dasmës Incidente me fustanin këngëtareve mund t'u ndodhin shpesh në transmetime live apo në evente. E njëjta gjë i ka ndodh
Era i ngre fustanin Rita Orës, i dalin të pasmet në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Këngëtares shqiptare me famë ndërkombetarë Rita Ora, shpesh herë është bërë pjesë e faqeve të para të mediave rozë për v
Veshi fustanin e shkurtër, Luana ka diçka për të thënë për puntatën e fundit Luana Vjollca padyshim që është një nga moderatorest më të dashura të ekranit. Ajo ka fituar mijëra fansa të cilët e
Nuse e veshur me rozë, aktorja habit rrjetin me dasmën e saj Aktorja Mandy Moore dhe muzikanti Taylor Goldsmith u martuan në një ceremoni private në Los Angeles. Detajet e ceremonis
Dafina ngre fustanin dhe lë pa frymë qindra fansa në club (VIDEO) Dafina po jeton një jetë të çmendur. Këngëtarja tashmë është shumë aktive me muzikë të re dhe me koncerte nëpër vende sh
Aurela nuk ndalet, ul fustanin para pasqyrës (FOTO LAJM) Pasi deklaroi se i ka ‘fobi’ njerëzit me fytyrë të shëmtuar Aurela Hoxha zgjoi mjaft reagime negative. Modelja ësht
U rrëzua dhe grisi fustanin në mes të skenës, tmerri që i ndodhi këngëtares shqiptare Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret më të sinqerta shqiptare, dhe kështu ka qenë edhe këtë herë. "Jam rrëzuar
Kejvina shfaqet provokuese, por harron detajin poshtë fustanit (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella është shfaqur torturuese në setin e saj më të fundit fotografik të realizuar në Itali. Një fu
Meghan shfaqet për herë të parë me barkun e rrumbullakosur, vesh fustanin e shtrenjtë Princ Harry dhe Meghan Markle janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Jemi të gjithë të emocionuar! Momentalisht,