999 rezultate për

fury

Oferta e çmendur e sheikut, Fury-Klitschko në jaht privat Boksieri britanik, Tyson Fury ka zbuluar një ofertë interesante të bërë për të nga një sheik nga Dubai. Fury ka thënë se
Klitschko-Fury, dalin kuotat e basteve Kompanitë botërore të basteve kanë vënë për herë të parë kuotat e basteve për duelin mes Wladimir Klitschko dhe Tyson Fu
Veprimi i çmendur i Tyson Fury pasi humbi rripin IBF (FOTO LAJM) Tyson Fury ka mbetur pa titullin IBF pasi Wladimir Klitschko kërkoi të riluhej ndeshja me kampionin e ri të peshave të r
Tyson Fury humbet titullin e IBF Tyson Fury nuk është më mbajtësi i titullit kampion në kategorinë IBF në boks, 10 ditë pas triumfit të tij kundër Vladim
Tyson Fury mund të humbasë titullin e IBF, ja shkaku Tyson Fury mund të humbasë titullin e kampion të botës në versionin IBF në rast se do të përballet sërish me Wladimir Kl
5 boksierët që janë gati të sfidojnë Tyson Fury (FOTO LAJM) Pasi ka siguruar titujt e kampionit të botës në kategorinë e peshave të rënda, boksieri britanik Tyson Fury i duhet të n
Tyson Fury zbulon lojtarin dhe ekipin e zemrës (VIDEO) Emri i Tyson Furyt vazhdon të jetë mjaft i përmendur në këtë javë në mediat britanike. Boksieri që e mposhti Klitschkon
Fury nuk piu ujë, u frikësua se do t’i hidhnin drogë Tyson Fury mposhti Wladimir Klitchkon për tu shpallur kampion i botës në kategorinë e rëndë në boks, në versionet IBF, W
Ja kur do të zhvillohet sfida e revanshit mes Tyson Furyt dhe Klitschkos Vladimir Klitschko i ka kërkuar revansh Tyson Furyt, pasi ky i fundit e mposhti dhe i mori titujt botërorë në kategorinë
Klitschko po vuan shumë pas humbjes ndaj Tyson Fury Wladimir Klitschko nuk e beson ende se e ka humbur titullin e kampionit të botës. Boksieri ukrainas që përfaqëson Gjerma
Boksieri "i çmendur" amerikan: Do ta shkatërroj Fyru-n Tyosn Fury, pasi ka mposhtur Vladimir Klitschon ka në dorë titullin kampion në boks për peshat e rënda. Fury ka nisur
Nuk keni parë asgjë mbrëmë, shikoni sesi Brewster e rrëzoi me nockout Klitschkon (VIDEO) Vladimir Klitschko mbrëmë e dorëzoj titullin e kampionit të botës pas 9 vitesh, pasi u mposht nga Tyson Fury. Boksier
Ja sa milionë euro fitoi Fury pasi mposhti Klitschkon Tyson Fury është shpallur kampion i ri i botës në kategorinë e rendë pasi mposhti pas 12 raundeve Wladimir Klitschkon, q
Tyson Fury trondi Klitschkon, mbret i ri i boksit (VIDEO) Tyson Fury ka sfiduar Wladimir Klitschko në atë që ka qenë ndeshja më e shumëpritur e viteve të fundit në boks për pesha
"Ushtari" Brad Pitt (FOTO LAJM) Brad Pitt i është rikthyer xhirimeve të filmit "Fury" në Oxfordshire të Anglisë. Aktori i famshëm hollivudian ka xhiruar
Brad Pitt me look të ri (FOTO LAJM) emi mësuar ta shohim me flokë të gjata, por Brad Pitt është shfaqur me një look të ri në sheshxhirimin e filmit "Fury" n