999 rezultate për

fresket

Çokollatë për një fytyrë sa më të freskët Maska me çokollatë është një ndër më të kërkuarat, për shkak të vetive të saj kuruese. Ajo përdoret gjerësisht për çdo l
Ja pse Albëria qëndron kaq e freskët (FOTO LAJM) Përherë e freskët dhe rinore, Albërie Hadërgjonaj di të vijë tek publiku gjithmonë me risi. Ajo i përshtatet tregut dhe
Bajamet për fytyrë të freskët Për një fytyrë me lëkurë të thatë ose të yndyrshme, ju këshillohet që të përdoret një maskë me bazë bajamet. Nëqoftëse n
Ja çfarë këshillohet për një lëkurë të freskët Për freskinë e lëkurës ne mund të përdorim lehtësisht kastravecin e freskët. Në fillim duhet të presim kastravecin në fe
Zhvarroset tetovari i varrosur 22 vite më parë, trupi i tij ende i freskët (FOTO LAJM) Suad Fejzullahu i lindur në vitin 1972 ne Çellopek të Tetovës, i rënë në luftën e Bosnjës (Prijedor 1992), është zhvarro
Shokon me deklaratën surprizë, Jessica Alba urren palestrën (FOTO LAJM) Gjatë një interviste të dhënë për një revistë, Jessica Alba ka dhënë deklaratën surprizë, ndërsa është rrëfyer se asaj n
Në super formë, Eli Fara gjithmonë e freskët (FOTO LAJM) Eli Fara nuk di të plaket. Ndërsa koleget e saj nuk i fshehin dot rrudhat, Eli e ka gjetur sekretin për të qenë e re.
Rini e përkohshme me tualet të gabuar Për të qënë sa më të freskët dhe për të pasur një pamje sa më natyrale, duhet ti kushtoni një vëmëndje të madhe dhe maki
Ledina Çelo lë Gjermaninë për Durrësin Ledina Çelo, kohë më parë ka konfirmuar lajmin që është në pritje të fëmijës së saj të dytë dhe që është vajzë. Këto dit
Panariti në Lushnje: Mbrojtje fermerëve dhe prodhimit vendas Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave z. Edmond Panariti ndodhej sot në Lushnje në një tak
Hollandë, Pelle shënon një gol fenomenal (VIDEO) Graziano Pelle, bomberi italian dhe benjamini i tifozerisë së Feyenoord, vazhdon të shënojë. Përveç numrit të golave, që
Një mënyrë e veçantë për të pjekur Gjelin e Detit (FOTO-LAJM) Një Gjel Deti i Krishtlindjeve është pjekur në një nga “tenxheret” më të shrenjta në botë, një Lamborgini 300 mijë stërl
Vajza e Thimios: Babai ngriti muze për të mbrojtur afresket Koleksionisti i njohur, Gjergji Thimio gjatë marrjes në pyetje nga hetuesit nuk ka pranuar “vjedhjen” dhe as “trafikimin
Afresket e sekuestruara, Rama: Beteja sapo ka nisur Në një ceremoni të veçantë në prani të kryeministrit Edi Rama, ministrit të Brendshem, Saimir Tahiri dhe ministres së Ku
Rikthehen temperaturat e larta Pas nje moti te fresket fundjaven e shkuar, qe u shoqerua edhe me reshje shiu, fillimi i kesaj jave rikthen temperaturat
Moda kineze, fëmijë të veshur me shalqinj të freskët (FOTO-LAJM) Për të luftuar të nxehtin që ka kapur Kinën disa prindër kanë gjetur ide origjinale për të veshur fëmijet e tyre. Me pak
Sot tempertura të larta, fundjava më e freskët Vala e të nxhetit do të përfshijë Maqedoninë edhe ditën e sotme. Temperaturat do të variojnë nga 32-39 grad celsius. Në
Ushqim i freskët dhe shumë lëngje kundër të nxehtit Në këto ditë të nxehta vere qytetarët duhet të përdorin ushqime të freskëta dhe ujë të sigurt. Ky është rekomandimi i In
5 arsye pse duhet të konsumoni lëngje frutash Lëngjet treten shumë shpejt, kështu që vlerat ushqyese përthithen nga trupi. Prandaj ato jane te rendesishem per organiz
Me dhjetëra objekte kulti të drejt degradimit Me dhjetëra objekte kulti të ndërtuara gjatë mesjetës së vonë sipas një stili krejt origjinal që po shkojnë drejt degrad