E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

francez

Indonezia dënon me vdekje një francez vetëm pse u kap me tre kilogram drogë Felix Dorfin, 35 vjeç, është dënuar me vdekje nga një gjykatë indoneziane për shkak të trafikimit të tre kilogramëve të
I riu shqiptar mahnit francezët me zërin e tij (VIDEO) Gjon Muharremaj është i riu shqiptar që performoi mjaft mirë në "The Voice of France". Ajo që ai tregoi në skenë mahnitu
Juventus kërkon yllin e Lyon-it, francezët duan 50 milion euro Ferland Mendy është objektivi kryesor i Juventusit për sezonin e ardhshëm. Është menaxheri i mbrojtësit francez, i
Macron dërgon tre mesazhe në Beograd, njëri për Kosovën Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tre pikat kryes
Kërkohet nga klubi francez, Muriqi mendon vetëm për Fenerbahçen Vedat Muriqi po zhvillon një super sezon te skuadra turke e Rizesporit. Kosovari ka tundur rrjetën 15 herë këtë sezon du
Bomberi i Kosovës merr ofertë nga klubi i madh francez Vedat Muriqi po shkëlqen te Rizesport në Superligën e Turqisë. Pak kohë për shtatëlartin u përfol se do ti bashkohet Fen
Reali bën gati ofertën e "çmendur" për Mbappe Zinedin Zidane ka ardhur me objektiva të qartë te Reali i Madridit, të freskojë skuadrën dhe ta kthejë aty ku ishte para
Dënohet Mbappe, Messi mbetet pa rival për "Këpucën e Artë" Kylian Mbappe ishte një ndër protagonistët negativ në finalen e Kupës së Francës, ku PSG humbi në penallti (6-5) nga Ren
Juventus tenton yllin francez E ardhmja e Rabiot është ende për t'u vendosur. Francezët nuk arritën një marrëveshje me Barcelonën për mesfushorin i
Francezët vendosin çmimin për objektivin e Milanit Sipas RMC Sport në Francë, Nice ka vendosur një çmim 60 milionë euro për Allan Saint-Maximin. Sulmuesi anësor është
Arsene Wenger merr drejtimin e ekipit të madh francez Drejtuesit e Lyon kanë kontaktuar trajnerin Arsene Wenger, për të drejtuar skuadrën sezonin e ardhshëm sportiv 2019-2020
Këshilla të vyera nga dietologët francezë Konsumoni ushqim të shëndetshëm! Një nga sekretet e shëndetit të femrave franceze është që ato ushqehen me ushqime
Ish-trajneri i Romës refuzon stolin e Milanit Gennaro Gattuso dhe Milani janë shumë pranë divorcit. Mediat flasin për një fund dashurie edhe në rast Champions, tek
PSG dhe mallkimi Champions, francezët humbin Neymar për gjysmën e fazës së grupeve Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar, është skualifikuar për tri ndeshje në Champions League për fjalët fyese të përdorura
Policia franceze ndalon protestat në Notre Dame Jelek-verdhët kanë paralajmëruar protesta të tjera kundër pushtetit në Francë. Policia ua ka ndaluar atyre protestën pra
"Zoti i ndëshkoi se pranuan Kosovën", ambasadori francez reagon ndaj serbëve Ambasadori francez në Beograd, Frederik Mondoloni , i ka quajtur skandaloze disa shkrime të mediave serbe, në të cilat t
Miliarderi francez dhuron 100 milion euro për rindërtimin e Notre Dame Flakët që përfshinë Katedralen Notre Dame de Paris ditën e djeshme përlotën miliona francezë, por parisienët do ta rindë
Trump kërkon të shuhet zjarri me avionë, francezët e nxjerrin bllof me reagimin e tyre Agjencia për mbrojtje civile dhe menaxhimin e krizave në Francë, ka refuzuar propozimin e presidentit të Shteteve të Bas
Ylli francez në Gjermani për vizitat mjekësore Benjamin Pavard ndodhet në Munich për të zhvilluar testet mjekësore me FC Bayern, siç raporton gjermania Kicker. Meg
Boksieri shqiptar kërkon lavdinë, sfidon francezin për titullin e WBF (FOTO LAJM) Boksieri fierak, Mikel Hodaj është gati të bëj hapin e madh në karrierë. Edhe pse në moshë fare të re, vetëm 20 vjeçare,