999 rezultate për

fotografite

Kur të rriturit rikrijojnë fotografitë e fëmijërisë (FOTO LAJM) Disa të rritur kanë rikrijuar fotografitë e tyre të fëmijërisë dhe rezultatet janë ashtu siç pritej, qesharake. Shumë
22 fotografitë që do t'ju tregojnë përse bota është kaq e mrekullueshme (FOTO LAJM) Bota në të cilën jetojmë është një thesar me gjëra interesante dhe të mahnitshme. Ju vetëm duhet ta shikoni atë nga
"Fejesa" më e famshme e internetit (FOTO LAJM) Sebastiani, një “bulldog” francez, dhe Luna, një pomeranez, janë definicioni i dashurisë së qenushve. Qentë, që jan
Ja si ishin Ami dhe Ermali në fillimet e lidhjes së tyre! (FOTO LAJM) Ditën e sotme aktori i humorit Ermal Mamaqi feston ditëlindjen e tij të 35-të, duke numëruar kështu shumë vite në ekrani
Fotografitë më spektakolare të paprekura nga fotoshopi (FOTO LAJM) Natyra dhe qeniet njerëzore janë artistë të mëdhenj që kur bashkojnë forcat mund të prodhojnë kryevepra të pa para ndonj
Qindra foto nudo në faqen sekrete, skandal i ri i marinsave amerikanë Një skandal i ri ka përfshirë marinsat amerikanë, pasi në një faqe sekrete në Facebook janë publikuar fotografi nudo të
Foto sa një mijë fjalë, kur dashuronte Ditëro Agolli…(FOTO LAJM) E kush dashuron më bukur se poetët? Dritëro Agolli gjeniu i letrave shqipare që humbi jetën ditën e djeshme në spita
"Time" në 100 fotot më të mira, zgjedh një nga parlamenti i Kosovës (FOTO LAJM) Revista e mirënjohur “Time” si çdo vit ka selektuar fotot më të mira të vitit 2016. Dhe një ndër fotot më të realizua
Zbulohet gjarpëri me "syze dhe mustaqe" Në galerinë e mësipërme mund të shihni gjarpërin e veçantë i cili ka në trupin e tij “syze” dhe “mustaqe”. Gjarpri u
A është kjo merimanga më e madhe që është parë ndonjëherë? (FOTO LAJM) Ata që kanë fobi nga merimangat nuk duhet t’i shohin fotografitë e kësaj merimange gjigande. Fotografitë e çuditshme
Fotografitë që Hillary Clinton do donte të mos ekzistonin (FOTO LAJM) Tashmë që garës presidenciale në SHBA po i afrohet fundit, dy rivalët, Hillary Clinton dhe Donald Trump po përdorin tërë
Humbi gruan nga kanceri, por rikrijoi fotografitë e dasmës me vajzën e tij (FOTO LAJM) Ben dhe Ali Nunery pas një historie dashurie të gjatë vendosën të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë në vitin 2009.
Fotografitë më të dështuara të dasmave (FOTO LAJM) Të keni një fotograf në ditën e dasmës tuaj të ëndrrave do të thotë që çdo moment i ditës së madhe të dokumentohet. P
Fotografitë në sytë e një profesionisti dhe një amatori (FOTO LAJM) I njëjti vend në të njëjtin moment mund të duket ndryshe në varësi të personit që kap fotografinë. Për të bërë dalli
Fotot më qesharake të botës së kafshëve për vitin 2016 (FOTO LAJM) Më 1 tetor është mbyllur konkursi për Çmimin “Fotografia më qesharake e botës së kafshëve të egra” për vitin 2016. Çm
Ja çfarë ndodh me fotografitë që fshihen nga një kompjuter Fshirja e një skedari, vetëm sa i heq etiketën që i tregon kompjuterit se dosja është atje. Të gjitha të dhënat që kanë
Fotografitë më të mira të ditës nga bota (FOTO LAJM) Si çdo pasdite, redaktorët e fotografisë së mediumit të njohur “The Guardian” kanë përzgjedhur fotografitë më të mira t
Ja viktimat e fatkeqësisë ajrore në Shkup (VIDEO) Këta janë viktimat e fluturimit të fundit të aeroplanit të udhëtarëve "Pajper" që u rrëzua pasditen e djeshme në afërsi
Zyrtare/ Ka mbërritur iPhone 7 (FOTO) Apple ka hedhur zyrtarisht në treg iPhone-in më të mirë që ka krijuar ndonjëherë. Celulari që shihni më sipër është iPh
Këto janë fotot më të mira realizuar me dron për 2016-ën (FOTO) Nëse dikur fotografitë e shkrepura nga lart ishin pamje ekskluzive, sot janë kthyer në diçka të zakonshme. Komuniteti