999 rezultate për

fotografite

Fotografitë më mahnitëse te vitit 2018 nga "Sony" (FOTO LAJM) Zotërimi i një aparati profesional “Sony” të jep mundësinë e shkrepjes së një fotografije tejet profesionale. Disa ng
I ngjan yjeve të famshëm, qeni i habit të gjithë (FOTO LAJM) Yogi është qeni i vogël nga Massachusetts e Shteteve të Bashkuara, fytyra e të cilit ngjan shumë me atë të njeriut. P
Një dasmë për t'u mbajtur mend, shihni fotografitë "magjike" (FOTO LAJM) Michael Delvalle dhe Isabella Sablan nga Miami u martuan më 26 janar dhe tashmë po thyejnë rrjetin me fotot e tyre të da
Kujdes, Facebook nuk do të lejojë më të shkarkoni fotografitë Rrjeti më i përdorur social, Facebook do të vijë së shpejti me një opsion të ri që do të parandalojë vjedhjen e fotogra
Elefanti duke notuar, pamjet e mrekullueshme nënujore (FOTO LAJM) Kjo sërë fotografish të publikuara tregojnë kafshët nën ujë, duke na dhënë pamje fantastike. Fotografitë tregojnë një
Si do të dukej bota pa njerëz? (FOTO LAJM) Me xhama të thyer dhe fasadat e mbuluara nga bimësia, këto godina duket sikur janë pjesë e sheshxhirimit të filmave holl
Fëmijë, logjika e të cilëve është e pakuptimtë dhe e pamëshirshme! (FOTO LAJM) Fëmijët ndjekin rregullat dhe logjikën e tyre, dhe ndonjëherë të rriturit nuk mund t'i kuptojnë fare. Shihni disa nga
Pozoi për revistën erotike, Aurela Hoxha publikon fotografitë (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. E përfolur për linjat e saj fizike, ndërhy
Janë hite në internet, fotografitë më të pazakonta me të huaj (FOTO LAJM) "Fotobomb" janë fotografi që përfshijnë njerëz të cilët fillimisht nuk kishin për qëllim të dilnin në foto. Si rezul
Fotografitë që inatosën botën! (FOTO LAJM) Njerëzit modern jetojnë nën stres të vazhdueshëm. Kjo është arsyeja pse edhe papërsosmëritë më të vogla, shumë pak p
Fotografitë më të mira të marra ndonjëherë pa photoshop (FOTO LAJM) Natyra dhe njerëzit janë të dy artistë të mëdhenj, dhe kur bashkojnë forcat, mund të prodhohen kryevepra të mahnitshme.
Shembet ura, vdesin tragjikisht 9 punëtorë (FOTO LAJM) Një urë në ndërtim e sipër në Kolumbi është shembur duke vrarë të paktën nëntë punëtorë dhe duke plagosur pesë të tjerë.
Sfond magjik, çifti mahnit me fotografitë e fejesës (FOTO LAJM) Një çift nga Tennessee zgjodhi vendin e përkryer për fotografitë e tyre të fejesës, duke zgjedhur një sfond vërtetë magj
Është mister për të gjithë, pamje të çuditshme nga Rusia (FOTO LAJM) Madhështia e Rusisë ka shtuar misterin për vendin gjatë viteve dhe këto foto nuk do të bëjnë asgjë për ta zhdukur këtë.
Vajza e legjendës së Realit dhe Barcelonës mohon gjithçka se është përfshirë në video pornografike Daniela Figo, vajza e ish-yllit portugez të Barcelonës Real Madridit dhe Interit, Luiz Figos, e ka mohuar se fotografitë
Momente interesante kur kafshët prishin fotografitë (FOTO LAJM) Pothuajse të gjithë prej nesh kemi përjetuar momentin, kur shkrepet aparati dhe ndodh diçka e pazakontë që na e prish im
Çmendet çifti i sapomartuar, bën fotografitë e dasmës mes të ftohtit polar (FOTO LAJM) Një çift i martuar kohët e fundit bëri disa fotografi romantike në Kanada dhe as moti i ftohtë nuk mundi t'i ndalonte.
Vazhdojnë fotografitë provokuese të Bleonës! (FOTO LAJM) Bleona Qereti ka paralajmëruar se gjatë muajit dhjetor do të publikoj fotografi të ndryshme nga fotosesionet e saj. P
Shfaqen fotografitë e Nokia 6 (FOTO LAJM) Dje, pasardhësi i Nokia 6 ka arritur në TENAA, rregullatori kinez, një hap para se pajisja të dalë në tregun kinez. N
Nga shpërthimi i vullkanit te kërcimi i oktapodit, fotografitë më të mira të 2017 (FOTO LAJM) Fotografi spektakolare janë zbuluar së fundmi nga National Geographic, të cilat tregojnë pamje mahnitëse të natyrës.