999 rezultate për

fotografite

Fotografitë që tregojnë jetën e një çifti jetëgjatë (FOTO LAJM) Një artiste amerikane ka vendosur që të tregojë nëpërmjet vizatimeve se si është jeta reale e një çifti që ka shumë vite
Zhytyr në Gucci dhe Louis Vuitton, Morena e pangopur me firma luksoze (FOTO LAJM) Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka. Ajo preferohet dhe është shumë e k
Fotografitë që çmendën rrjetet sociale, bebja që bën punët e të rriturit (FOTO LAJM) Nuk të ndodh çdo ditë që të shohësh një fëmijë të vogël që kosit barin, ngre pesha, apo ecën për në punë me një valixhe
Putinit i vendosen "mustaqe" në Kosovë (FOTO LAJM) Qytetarët e Leposaviqit thonë se ushtarët e KFOR-it i kanë shkatërruar fotografitë e presidentit të Rusisë Vladimir Puti
Nuk do ta mbani të qeshurën, fotografitë që pa dashje janë perfekte (FOTO LAJM) Njerëzit e apasionuar pas fotografisë e dinë sesa e vështirë është të kapësh imazhin perfekt. Mirëpo, jo të gjithë e
Sulltani heq dorë nga froni për t'u martuar me një ruse Mbreti malajzian, Sulltan Muhammedi V, abdikoi të dielën (6 janar) pas dy vjetësh në fron, duke shënuar një ngjarje hist
Vajza e Majlinda Bregut trullos fansat, poston fotografitë e Vitit Të Ri Vajza e Majlinda Bregut, shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, madje Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuar
Këto 5 fotografi do t’ju ngjethin mishin (FOTO LAJM) Sigurisht që fotografitë sot, kanë ndryshuar koncept nga mënyra sesi qaseshin ato vite më parë. Fotografitë familjare
Dasmat më të mira të vitit 2018 (FOTO LAJM) Çdo vit, Fearless Photographers organizojnë garën që quhet Fearless Aëards (Çmimet Fearless) ku juria zgjedh fotografitë
Modelja uron Krishtlindjet me fotografitë që të lënë pa frymë (FOTO LAJM) Ekzistojnë shumë modele tërheqëse në Instagram, që joshin fort me fotografitë e tyre. Por, shumë pak prej tyre janë
Zbuloni cilat janë fotografitë më të pëlqyera në Instagramin tuaj vetëm me një hap 2018-a ka qenë një vit jashtëzakonisht i gjatë. Na thoni diçka që ndodhi në mars. S’ju kujtohet asgjë? As ne. 2018-a ka
Ushtarë të gjymtuar pa këmbë dhe duar, fotografitë që nuk harrohen Sigurisht që kur aparati fotografik u shpik, u mundësua që momente të caktuara të historisë të shkruheshin me anë të dri
Nëse tërë verën ju frikësuan historitë me gjarpërinj, ja një foto për ta mbyllur ëmbël Pa marrë parasysh se a ju pëlqejnë gjarpërinjtë apo jo, duhet ta pranoni se ky gjarpër duket me të vërtetë "cool". Gj
Dalin fotografitë e para të Xhensilës me beben e saj (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj u bë nënë për herë të parë në korrik të këtij viti duke sjell në jetë vajzën, Ajka. Deri më sot nën
Këto janë këto fotografitë më të bukura të dasmave në botë (FOTO LAJM) Moria e dasmave VIP që pushtuan mediat dhe rrjetet sociale këtë verë padyshim që shkaktoi bujë të madhe në botën e showb
Grabisnin në Prishtinë, dalin fotografitë e tre grabitësve Njësitet elite të policisë së Kosovës kanë kryer një operacion të gjerë në Prishtinë, ku kanë arrestuar pesë grabitës. N
Dorina ti je? Modeles shqiptare i dalin fotografitë skandaloze (FOTO LAJM) Dorina Gegici është një nga emrat më të rinj por më premtues përsa i përket botës së modës. Por teksa shfaqet e mreku
Pamjet e pazakonta të politikanëve kosovarë me Daçiçin (FOTO LAJM) Ivica Daçiç është ministri serb që po lufton më shumë kundër Kosovës dhe këtë po e bën ditë-natë duke mos u ndalur. Ky ë
Femra të (zh)veshura me peshqir, ky është trendi i fundit i VIP-eve shqiptare Tashmë prej kohësh VIP-at duket sikur kanë marrë në duar edhe dinastinë e modës dhe janë ata që vendosin për trendet e f
A janë këto fotografi dasmash më të bukurat në botë? (FOTO LAJM) Moria e dasmave VIP që pushtuan mediat dhe rrjetet sociale këtë verë padyshim që shkaktoi bujë të madhe në botën e showb