999 rezultate për

foshnja

Momenti i ëmbël, papagalli i thotë të vegjëlve: "Ju dua foshnja" (VIDEO) Ky është momenti i ëmbël për nënën papagall që u shpreh dashurinë të vegjëlve të saj në mëgjes. Në një video që u bë
Dënim qesharak për nënën monstër që vrau pesë foshnjat Një nënë është dënuar me tetë vjet burg, me akuzën se ka mbytur pesë foshnja të porsalindura të saj dhe i ka fshehur në
Gjendet foshnja e pajetë, dyshohet se e vrau nëna Me foshnjë në dorë të enjten doli nga spitali rajonal i Gjakovës, por gruaja me inicialet L.M. nga komuniteti RAE, nuk e
Binjakët e ngjitur ndahen pas një operacioni të rrallë (FOTO LAJM) Mjekët kanë ndarë me sukses binjakët e lindur të ngjitur pas një operacioni të gjatë. Specialistët e Institutit të Si
Përshëndetje botë! Foshnja lind krahëhapur dhe i buzëqeshur (FOTO LAJM) Një 33 vjeçare nga Bremton solli në jetë fëmijën e saj të tretë, dhe ishte një moment magjik. Angel Taylorishte qëndr
Shkencëtarët zbulojnë pse foshnja lëviz në barkun e nënës Për shumë nëna, ndjenja e lëvizjes së foshnjës në bark është e papërshkrueshme, por përderisa shumica e pranojnë atë si
Nëna dhe foshnja vdesin në spital Nëna dhe foshnja e saj kanë ndërruar jetë në spitalin e Kukësit. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur gjatë ditës s
Në vetëm 3 ditë vdesin 2 foshnja në Tiranë Brenda vetëm 3 ditësh kanë ndërruar jetë dy foshnja në Tiranë. Policia bën me dije se ditën e djeshme ka vdekur në g
Gjidhënia redukton për 15 vjet infarktin e zemrës Të ushqyerit e foshnjave me gji, nuk iu bën mirë vetëm foshnjave por ajo redukton rrezikun e sëmundjeve të zemrës tek gr
E pabesueshme, foshnja e porsalindur fillon të ecë! (VIDEO) Ky fëmijë i porsalindur i ka sfiduar të gjithë duke ecur me këmbët e saj të vogla në spital vetëm pak minuta pas lindjes
Prindërit publikojnë foton që po i prek të gjithë! (FOTO LAJM) Një çift nga Alabama u bënë prindër të gjashtë foshnjave të quajtura Rivers, Rayne, Raëlings, Blu, Tag dhe Layke, që erd
Emocionuese, foshnja e sapolindur përqafon të ëmën (VIDEO) Një moment i veçantë ka mahnitur mjekët në maternitetin e Santa Monica në Brazil. Foshnja e cila u quajt Agata u afru
3 gjëra që foshnja i mëson kur është në barkun e nënës Shkencëtarët kanë zbuluar se njerëzit mësojnë disa gjëra madje edhe para se të lindin. 1.Përjetimi i shijeve Profe
Spitali u tha se foshnja ka vdekur, pas 7 vitesh prindërit bëjnë zbulimin shokues Dy prindër kanë zbuluar se foshnja e tyre është e gjallë pasi besuan se kishte vdekur shtatë vjet më parë. Prindërit
Foshnja humbi këmbët nga keqtrajtimi, 10 vite burg për prindërit monstra (FOTO LAJM) Një ngjarje rëndë ka ndodhur në Abritani ku dy prindër kanë rrahur mizorisht me foshnjën e tyre gjashtë muajshe. Tony
Aksidenti në Shkodër përfundon në tragjedi, vdes babai dhe foshnja 8 muajshe Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Shkodër -Velipoë. Dy makina janë përplasur keq me njëra -tjetrën ndërkohë që
Vdes në QSUT foshnja 4-muajshe nga Peshkopia Një foshnje vetëm 4 muajsh ka humbur jetën në pediatrinë e QSUT. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se fëmija m
Horror, gjenden 4 foshnja të abortuara në koshat e mbeturinave (FOTO LAJM) Punonjësit e shërbimit social për pastrimin e qytetit në Tajlandë kanë gjetur 4 trupa foshnjash të abortuara në kazanët
Nëna e lindi në shtëpi, foshnja që vdiq kishte të prera në trup Një nënë 40-vjeçare e lindir fëmijën e saj në shtëpi, por kur pa që shëndeti i tij u rëndua shkoi në spital. Por, e
Nëna lind në shtëpi, i vdes foshnja dhe vetë ndodhet në gjendje të rendë Një nënë 40-vjeçare e lindir fëmijën e saj në shtëpi, por kur pa që shëndeti i tij u rëndua shkoi në spital. Por, e keqj