E FUNDIT/ Atentat në Durrës, breshëri plumbash në drejtim të automjetit
999 rezultate për

forum

Meta në konferencë: Nuk hapen negociatat, në shtator ngrihet forumi "Arbëresh" Në kulmin e debateve për krizën politike, Presidenti Ilir Meta në orën 14:15 doli në një deklaratë për mediat ku njoftoi
Nëna e re nxit debat, e pranon se lan jastëkët 1 herë në 10 vite Një grua e re ka nxitur një debat të nxehtë në internet pasi ka pranuar se nuk i ka larë jastëkët e saj që kur i ka bler
Rama shpjegohet pse mungoi në fushatën elektorale Kryeministri Edi Rama ka bërë një postim në Twitet ku tregon arsyen që e çuan të mungonte në fushatën elektorale të mbaj
Basha feston ditëlindjen, befasohet nga dhurata e Forumit Rinor (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka festuar sot 45 vjetorin e lindjes, ditë që përkon edhe me festën e rithemeli
Kriza politike, Basha takime intensive me forumet e PD-së Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, do të ketë sot një ditë të ngjeshur me takime. Duke nisur nga ora 11:30, Ba
Bregu, në forumi i biznesit të EBR: Vetëm të bashkuar shtojmë shanset tona! Sarajevë - "Ekonomitë e Ballkanit Perëndimor janë të bashkuar nga nevoja, nga ndjenja rrezikut dhe ndërgjegjësimi se ka
Rudina Hajdari thyen heshtjen: Duhet elitë e re Prej disa ditwsh, deputetja e PD-sw Rudina Hajdari wshtw bwrw kryefjala e politikws nw vend pasi u tha se po krijon njw
Shtohet edhe një deputet në Kuvend (FOTO LAJM) Vazhdon të rritet dhe të marrë formë opozita e re në Kuvendin e Shqipërisë. Mësohet se kandidati, Indrit Hoxha i 35-ti n
Sot mblidhet BDI Sot Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) do të mbajë mbledhje të Këshillit të Përgjithshëm të partisë, njofton BDI.
Tirana mikpret për herë të parë Forumin Ndërkombëtar të Arkitektëve dhe Inxhinierëve Për herë të parë, Tirana u bë pritësja e Forumit Ndërkombëtar të Arkitektëve dhe të Inxhinierëve për të diskutuar mbi pr
Veseli do prezantojë Kosovën para 200 investitorëve të fuqishëm Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, do të mari pjesë ne Forumin Botëror të Investirorëve “Ëorld Bussines Angel
Thaçi sërish shfaqet me data për liberalizimin e vizave Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka thënë se në Forumin Ekonomik të Davosit është takuar me Komisionarin për zgjerim,
Studentët largojnë fonitë: Nuk i kemi marrë ne, forumet e Lulit dhe Monikës të mos na vjedhin protestën Forumet rinore të PD dhe LSI po tentojnë të vjedhin protestën e studentëve tek kryeministria. Ky fakt është vënë në p
Forumi për Liritë Akademike pedagogëve: Bashkohuni në protestë Forumi për liritë Akademike dhe Autonominë Universitare ka ftuar pedagogët t’i bashkohen protestës së studentëve. "Fo
Zhvillohet Forumi Ekonomik i Tiranës, dhjetëra kompani vendase dhe të huaja shprehin interes Në kryeqytet u mbajt sot Forumi i parë Ekonomik i Tiranës ku aktorë vendimmarrës dhe të biznesit vendas e të huaj di
Thaçi presion kundërshtarëve, pi kafe me Edi Ramën Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi po qëndron në Zvicër për një vizitë zyrtare ku pritet të marrë pjesë në Forumin Ek
Presidenti austriak: Mbrëmë ndodhi një ngjarje historike Presidenti i Austrisë, Alexander Van der Bellen, mikëpritës i Forumit Evropian në Alpbach, tha se ka qenë pjesëmarrës, s
Kryetari i Bashkisë së Tiranës në Forumin e Tretë Rajonal të të Rinjve në Novi Sad Ndërtimi i Teatrit të ri Kombëtar, rikonstruksioni i Operas, rindërtimi nga e para e Teatrit të Hapur në Parkun e Liqeni
Maqedonia merr pjesë në forumin “Franca-Ballkani 2018”, në Beograd Një delegacin i Maqedonisë, i përbërë nga kompani, Oda Ekonomika, Lidhja e Odave Ekonomike, etj, marrin pjesë në forumin
Tirana përzgjidhet si qyteti model në forumin vjetor të arkitektëve Tirana është përzgjedhur si qyteti model i zhvillimit në Forumin vjetor të arkitektëve dhe urbanistëve gjermanë, organiz