999 rezultate për

flasin

"Mbeti e vetme me dy fëmijë të mitur", flasin familjarët bashkëshortes së Santiagos Santjago Malko, 26-vjeçari i ekzekutuar me breshëri kallashnikovi mbrëmjen e të martës (27 gusht) në kryeqytet, la pas b
Nuk i shkoi as në dasmë, Anxhela Peristeri dhe Eriku përfundimisht nuk flasin (FOTO LAJM) Fundjavën që lamë pas këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë. Në një dasmë që zgjati disa ditë, këngëtari
"Njeri i keq, pronar krimiel": Turistët flasin për restorantin e Kokëdhimës (FOTO LAJM) Sulmi që Mihal Kokëdhima u ka bërë turistëve spanjollë që kishin ardhur në plazhin e Vlorës, ka tronditur opinionin shqi
Djegia e makinave në mes të trafikut, flasin ekspertët Në vetëm dy ditë, dy makina janë djegur plotësisht. Njëra në Delvinë dhe tjetra në Fier, e cila ka qenë në ecje e sipër.
Kush tha që djemtë nuk flasin për vajzat? Ja çfarë thonë me shokët për të dashurat Ky tekst është shkruar nga një djalë. Me të metën që është i huaj dhe kjo listë nuk do përmbajë shumë shprehje që përdor
Për çfarë nuk flasin Fero dhe Rina? Zbulohet arsyeja (FOTO LAJM) Fero dhe Rina njihen për miqësinë e tyre prej kohësh, por me sa duket raporti mes dy reperëve nuk është më si më parë.
15 skulpturat më të magjishme në botë (FOTO LAJM) Skulptura moderne është më shumë sesa arti i mishërimit të objekteve në gur, metal, ose materiale të tjera. Është një
Erjon Isai kërcënon mediat: Në gjyq ata që flasin keq për Pandin tim Erion Isa edhe pse humorist ka mësuar nga eprorët e tij politik se si t'ua mbyllë gojën mediave përmes shantazhit. Gjatë
Pak kohë të ndarë, Stresi dhe Kejsi flasin me "kode" (FOTO LAJM) Ndarja e Stresit dhe Keisit ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara e këtij muaji, pasi bukuroshja priti mbi tetë muaj
U tha se nuk flasin me njëra-tjetrën, Kida sqaron raportin me Taynën (FOTO LAJM) Pak kohë më parë në media u përhap një lajm ku thuhej se këngëtarja e njohur Kida nuk kishte marrëdhënie të mira me repe
Flasin ekspertët: 3 arsye pse organizmi ka nevojë kafe Kur flasim për kafen, ka qëndrime dhe studime të ndryshme të cilat shpesh bien në kundërshtim me njëra-tjetrën. Kafeja ë
Deri dje ishin shoqe të ngushta, sot Fjolla thumbon Fifin live në emision Ato kishin një marrëdhënie shumë të mirë me njëra-tjetrën, mirëpo sipas disa mediave kosovare, Fjolla dhe Fifi i kanë pr
Flasin mjekët: A mund të pini ilaçe me lëng frutash Na ka ndodhur të gjithëve që t’i kemi pirë ilaçet me lëngje të ndryshme frutash në mungesë të ujit. Ka nga ata persona q
Genti dhe Juli nuk flasin, mos ndoshta Ermali po përpiqet t'i pajtojë me këtë gjest? (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend grupin e njohur të humorit “The SHBLSH”, i cili u bë i njohur në “Portokalli”. Në a
Flasin ekspertët, ushtrimet fizike që shikoni online mund të jenë të dëmshme Ka shumë arsye pse njerëzit nuk i frekuentojnë palestrat, por më së shumti ekziston sikleti se nuk dinë të bëjnë një pje
Haradinaj takon ambasadorin gjerman, flasin edhe për liberalizimin Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj e ka pritur në takim të rregullt pune ambasadorin gjerman në Kosovë, Christian
A është seksi pas ndarjes një ide e mirë? Flasin terapistët A është seksi pas ndarjes një ide e mirë? Epo terapistët e seksit thonë se seksi pas ndarjes mund të jetë shpërqëndrues.
Flasin ekspertët: Çfarë do të thotë kur sheh veten në ëndërr shtatzënë Me siguri të gjithave ju ka ndodhur që të paktën një herë të shihni në ëndërr sikur jeni shtatzënë apo të keni sjellë në
Shpërthen Sneijder: Njerëz mu*a që flasin broçkulla për mua dhe Yolanthen, jeni të çmendur (FOTO LAJM) Wesley Sneijder ka hedhur poshtë lajmet se ai e ka paguar Yolanthe Cbau 15 milionë euro për ta zgjedhur çështjen e shkur
E kanë mendjen vetëm të flasin, këto janë shenjat që kurrë nuk u mbyllet goja E para lindi gjuha e më pas shkrimi, megjithatë kjo nuk do të thotë se duhet e mund të flasim për gjithçka. Megjithatë d