999 rezultate për

flash

Champions: Kualifikohen Reali, Milani dhe Chelsea (VIDEO) Janë zhvilluar sot ndeshjet e pesta të fazës së grupeve të Champions League. Për grupin E, Roma ka marrë një fiture roka
Champions, derbi pa fitues, golat e të gjitha ndeshjeve (VIDEO) Përfundon ndeshja mes gjigandëve të futbollit europian, ajo midis Milanit dhe Realit të Madridit. Ndeshja ka përfunduar
Së shpejti, Flashi në Iphone! Duket se janë drejt fundit mosmarrëveshjet mes Apple dhe Adobe. Sipas një njoftimi, sistemi operativ i Apple iOS do të m
Reali fiton në ndeshjen e titanëve (VIDEO) Reali i Madridit mund lehtësisht Milanin me rezultatin 2-0. Dy gola të shpejtë në dy minuta kanë bërë që Milani të dorëz
Lëshim i rrezikshëm në Flash Adobe njoftoi për një lëshim shumë të rrezikshëm të sigurisë në produket e veta, i cili më shumë ka të bëjë me Flash Pla
Liga e Kampionëve: Kualifikohen Ajax dhe Tottenham (VIDEO) Tottenhami ka shpartalluar skuadrën zvicerane Young Boys, duke e mposhtur me rezultat 4-0 në ndeshjen kthyese të ‘play-o
Flash lajme Lajmet e fundit ne lidhje me shperthimet ne Londer 22:00- Arrijne me qindra telefonata ne numrin e policise. Njerezit te frikesuar lajmerojne per sende te dyshimta rrugeve