999 rezultate për

flamurin

Mjeshtre në origami, mësuesja thyen rekordin Guinness me flamurin kosovar (FOTO LAJM) Me ngjyrën e qiellit blu dhe diellit, ngjyrat e flamurit kosovar artistja Arbnora Fejza nga komuna Skënderaj theu rekord
La flamurin e SHBA-së te dera e SHISH, zbulohet i riu: Ishte një dhuratë! Tre institucione, shërbimi sekret vendas antiterrori dhe prokuroria u vunë në kërkim të një të panjohuri i cili në fund
Peshkopi ortodoks bën bujë me flamurin shqiptar nga Argjentina (FOTO LAJM) Me origjinë arbëresh nga Kalabria, kryepeshkopi ortodoks, Alejandro Greco ka bërë "bum" me foton e tij të postuar në rrj
Mësuesja nga Kosova e vendosur për të thyer rekordin Guinness për herë të tretë Arbnora është mësuesja nga Kosova, e cila ka fituar deri më tani dy rekorde Guinness me punime origami. Ndërkohë është n
"Louis Vuitton" nxjerr në shitje çantën me flamurin shqiptar, kaq kushton Louis Vuitton është një nga markat më të njohura luksoze të VIP-ave dhe jo vetëm. Dizajni i famshëm i kësaj marke duket
Osmani vendos flamurin dardan në Presidencë, mësoni arsyen Ushtruesja e detyrës së Presidentit të Kosovës, Vjosa Osmani sot ka publikuar pamje të flamurit dardan teksa valonte bas
Detaji, Vjosa Osmani vë flamurin Dardan në Presidencë (VIDEO) Vjosa Osmani e ka nisur ditën duke publikuar një video në profilin e saj në Facebook, raporton Gazeta Express. Kryeta
Veshur me flamurin kuqezi, shqiptarët në SHBA bëhen bashkë për Klodian Rashën (VIDEO) Shqiptarët në Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë “veshur” me flamurin kuqezi ndërsa kanë ndezur edhe qirinj në kujtim
Digjet flamuri maqedonas në Butel të Shkupit Një person i panjohur ka djegur flamurin shtetëror të Maqedonisë së Veriut që ka qenë i vendosur në shtizë. Rasti ka
Media spanjolle: Spanja po tenton që të bind FIFA-n që Kosova të mos paraqitet me flamurin e saj Media spanjolle "El Pais" përmes një artikulli ka raportuar se ka mësuar nga burimet nga Këshilli i Lartë i Spanjës për
U bë shkak që "Burj Kfalifa" shfaqi flamurin kuqezi? Reagon modelja shqiptare (FOTO LAJM) Më 28 nëntor për festën e Pavarësisë Shqipërisë, ndërtesa më e madhe në botë “Burj Khalifa”, mori ngjyrën e kuqe dhe shf
Vuri flamurin kuqezi në Parlamentin serb, Kamberi kërkesë për varret masive të shqiptarëve Deputeti shqiptar në Parlamentin e Serbisë, Shaip Kamberi i cili u bë viral për momentin kur vendosi flamurin shqiptar
Kulla më e lartë në botë valvit flamurin Kuq e Zi: Urime shqiptarë! (VIDEO) Ditën e sotme shqiptarët kudo që ndodhen festuan festën Pavarësisë. Kulla më e lartë në botë, Burj Dubai, në Emirat
Nipi zbulon flamurin origjinal personal të Isa Boletinit që e ka ngritur me 30 qershor 1912 (VIDEO) Në fshatin Boletin në veri të Kosovës, gjendet kulla e Isa Boletinit. Emisioni “Ballkan” këtë javë bisedoi me stërnip
Tërbohen pushtetarët, deputeti shqiptar vendos flamurin kuq e zi në kuvendin serb (VIDEO) Deputeti shqiptar, Shaip Kamberi ka paraqitur sot flamurin kombëtar në Kuvendin e Serbisë. Kryetari i Kuvendit të Ser
Shaip Kamberi vendos flamurin kombëtar shqiptar në Parlamentin e Serbisë (VIDEO) Deputeti shqiptar në Kuvendin e Shqipërisë, Shaip Kamberi, e ka marrë me vete flamurin e Shqipërisë, duke e vendosur pra
Florian Marku: Jam patriot, në çdo ndeshje mbajë flamurin kuqezi Boksieri shqiptar Florian Marku ka filluar të depërtojë me sukses edhe në Britani të Madhe. Meçin e fundit që e fitoi
Adrola bën krenar shqiptarët, pozon me flamurin kuqezi në mes të New York-ut (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Adrola Dushi është shpërngulur prej disa kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku po vazhdon karr
Arian Çani: Rama lidhje me turqit, ka marrë yllin e flamurit për krevatën "Nuk bën sens të dalë kryeministri i Shqipërisë me flamurin e Turqisë dhe ka marrë vetëm një detaj. Ka marrë yllin..."
Erdogan kërcënon hapur: Ata që godasin flamurin tonë do t’u priten duart! Rexhep Tajip Erdogan ka kërcënuar sërish Greqisë, pas mbledhjes së kabinetit. “Ne kemi makthe për ata që nuk heqin do