999 rezultate për

fitorja

Fitorja e Shpendit po bëhet si e Pirros, e jep edhe kryesuesin e kuvendit Lëvizja për Bashkim dhe Shpend Ahmeti si kryetar i Prishtinës dhe nënkryetar i Lëvizjes Vetëvendosje kanë arritur sonte
Fitorja e parë, pse gjykata ia ktheu pasaportën Tahirit Ditën e djeshme Saimir Tahiri korri fitoren e parë mbi akuzat e rëndë të cilat ai i ka mohuar bashkë me avokatin e tij.
Milinkovic: Para ndeshjes e kam thënë qe fitorja na duhej për të dyja, edhe për pikët dhe për psikologjinë Tekniku i Kukësit pas ndeshjes foli për media me atë fitore të merituar ndaj skuadrës durrsake. Ai tha se fitorja ishte
Në Irak po festohet fitorja ndaj ISIS Forcat e armatosura të Irakut kanë mbajtur një paradë ushtarake në kryeqytetin e vendit, Bagdad, për të shënuar fitoren
Starova shpreson që fitorja kundër Lushnjës, përveç pikëve t'u sjellë dhe moral Sulejman Starova pas fitores bindëse 0-3 me Lushnjën, theksoi se përveçse për pikët, ky sukses vlen shumë për moralin, p
Milinkovic i vetëdijshëm se fitorja ndaj Skënderbeut vlen vetëm për presion Mladen Milinkoviç kërkon të qetësojë skuadrën përpara duelit për titull me Skënderbeun. Sfida në Korçë mund të vendosë s
Në momentin më të keq të Partizanit, vjen Skënderbeu Fitorja me Kukësin është cilësuar një pikë kthese për sezonin e Partizanit, me të kuqtë që kërkojnë të konfirmohen edhe
Gerrard: Nuk e mbaj mend vitin 2006, mbase kam qenë i dehur nga fitorja ndaj Milanit më 2005 Viti 2006 ka qenë magjik për klubet angleze në Ligë të Kampionëve, edhe pse skuadra që në fund e ngriti trofeun nuk isht
Reagon Abrashi: Me qetësi e durim do t'i fitoj zgjedhjet Ka reaguar edhe kandidati i LDK-së, Arban Abrashi ndaj rezultatit të zgjedhjeve në Prishtinë në të cilat doli fitues Shp
Tirana rikthehet tek fitorja, Ze Maria mban premtimin E premtoi Ze Maria që nuk do të përsëritej më një ndeshje si ajo ndaj Bylisit dhe skuadra në fushë i dha të drejtë. Tira
Euroleague, Reali kthehet tek fitorja Reali i Madridit rikthehet më në fund te fitorja pas 3 humbjeve radhazi në Euroleague-n e basketbollit. Skuadra madrilèn
Djemtë e Kosovës duke festuar në dhomat e zhveshjes pas fitores së madhe kundër Letonisë (VIDEO) Kosova ka shënuar fitore të madhe ndaj Letonisë me rezultat 4:3 në stadiumin “Adem Jashari” në Mitrovicë Futbollistët
Panucci: Kemi luajtur deri në momentin e fundit Trajneri Christian Panucci u shpreh i kënaqur në mikrofonin e RTSH-së pas përfundimit të ndeshjes me Turqinë Për ital
VV e AKR u bashkuan kundër Abrashit, vjen reagimi i parë nga LDK Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së Avdullah Hoti shprehet i bindur se fitorja në Prishtinë është e tyre, ani pse para
Mbretërit vijnë tek fitorja, hat-trick Las Palmasit (VIDEO) Real Madrid ka fituar sonte me rezultatin e pastë 3-0 kundër Las Palmasit në "Santiago Bernabeu" ndeshje kjo e vlefshme
Dele Alli pas ndeshjes nuk ishte i surprizuar nga fitorja e thellë kundër Realit Anësori i Tottenhamit, Dele Alli, nuk u shpreh i befasuar nga cilësia e performancës së Tottenhamit në fitoren ndaj Real
Osmani: Çairi mbetet bastion i BDI-së, fillojnë fitoret e reja (VIDEO) Në sheshin Skënderbeu në Shkup, BDI ka nisur festën për fitoren e saj në zgjedhjet e sotme lokale me kandidatin e saj V
Ndodh çudia, vështirësohet fitorja e Zijadin Selës në Strugë Është ngushtuar ndjeshëm rezultati edhe në Strugë, ku Zijadin Sela kryeson me vetëm disa dhjetra vota kundrejt Ramiz Mer
Sela: Suksese Bilall, fitorja është e jona nga Likova deri në Strugë (VIDEO) Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela dhe lideri i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami kanë mbajtur një konferencë të
Arsyeja e vetme që fitoi Lista Serbe Subjekti politik i dirigjuar nga Serbia - Lista Serbe, që ka fituar zgjedhjet, sipas analistëve parashihet të sjellë pro