999 rezultate për

fitorja

Simeone: Do ta mposhtim Napolin Fiorentina do të presë Napolin në “Artemio Franchi”, ku do të kërkojë të rikthehet te fitorja, në një sfidë aspak të leh
Fitorja e Realit zë vendin kryesor në të gjitha mediat (FOTO LAJM) Fitorja e Realit në Munich po bën bujë të madh në të gjithë mediat e mëdha sportive në mbarë botën. Sipas shtypit, rezu
Flamurtari rikthehet tek fitorja, mposht në trasnfertë Lushnjën (VIDEO) Flamurtari është rikthyer tek fitorja pas tre javësh në kampionatin shqiptar. Vlonjatë mposhtën me shifrat 0-2 Lushn
Këto fjalë të Icardit do i kënaqin interistët më shumë se fitorja 0-5 Mauro Icardi la pas dëmtimin me një katërgolësh në ndeshjen me Sampdorian.Por vetëm golat u nuk mjaftojnë interistëve të
Fitorja e Putinit, reagon Shtëpia e Bardhë Shtëpia e Bardhë ka bërë të ditur sot se nuk janë befasuar nga rezultatet e zgjedhjeve presidenciale në Rusi, të cilat i
Arsenali kthehet tek fitorja në kampionat, mposht Watfordin (VIDEO) Arsenali ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Watfordit duke fituar me rezultatin 3-0 në "Emirates Sta
U mungonte kapiteni që ta festonin fitoren, lojtarët e Fiorentinës shtrihen duke qarë (FOTO LAJM) Fiorentina ka fituar ndeshjen e javës së 28-të të Serie A ndaj Beneventos me rezultat minimal 1-0. Goli i vetëm i nde
Festa e Lukakut tregon se sa e rëndësishme ishte fitorja kundër Crystal Palaces Në javën e ardhshme Man Utd do të luajë kundër rivalëve të përbetuar, Liverpoolit, që aktualisht kanë 60 pikë (dy ma pak
Cutrone: Ishte një fitore e rëndësishme Sulmuesi i talentuar i Milanit, Patrick Cutrone, ka thënë se fitorja 2-0 ndaj Romës erdhi si pasojë e punës së madhe eki
Valverde: Qëllimi ynë ishte që të ktheheshim tek fitorja pas dy barazimeve të njëpasnjëshme Ernesto Valverde thotë se fitorja 2-0 e Barcelonës ndaj Eibar ishte një ndeshje shumë e vështirë. "Ka pasur shumë ten
Nuk shënon me portë bosh, lojtari bëhet hit në rrjetet sociale (VIDEO) Sulmuesi i AEK-ut të Athinës, Arujo ka dështuar shumë keq në ndeshjen e djeshme ndaj Asteras Tripolis, ku nuk arriti të
Më në fund Interi rikthehet tek fitorja pas plot 8 ndeshjes (VIDEO) Ditët e mira për Interin po vijnë. Zikaltërit vinin me 7 ndeshje pa e shijuar një fitore të vetme por sot zikaltërt të v
Gjoka në delir pas rikthimit tek fitorja kundër Lushnjes Vllaznia mori fitoren e parë për vitin 2018, duke mposhtur Lushnjën e vendit të fundit me rezultatin 0-2, falë një dopie
Duro premton spektakël me Skënderbeum, por nuk e vendos kampionatin Me Skënderbeun kryesues që ka 8 pikë avantazh nga Flamurtari, përballja e kësaj të premte pritet të vendosë nëse korçarë
Fitorja ndaj Kamzës, Starova i izoluar bashkë me Moggin dhe Preitin (FOTO LAJM) Trajneri Sulejman Starova, i detyruar nga pezullimi 8-javor i Disiplinës, nuk ka qenë në drejtim të skuadrës ndaj Kamzës
Roma nuk është si Interi, pas 6 ndeshjes rikthehet tek fitorja (VIDEO) Roma ka triumfuar në udhëtim të Hellas Verona me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të të Serie
Skënderbeu rikthehet tek fitorja, gjunjëzon 0-2 Teutën dhe blindon finalen e Kupës Skënderbneu ka arritur të hedhë një hap tejet të rëndësishëm drejt kualifikimit në fazën gjysmëfinale të Kupës së Shqipë
Daja kërkon rikthimin tek fitorja kundër Teutës edhe pse pa lojtarin kryesor Kupa si mënyrë për të harruar humbjen në kampionat. Te Skënderbeu kërkojnë të shlyejnë disfatën në Gjirokastër menjëherë
Reali rikthehet tek fitorja në ndeshjet e vështira, mposht bindshëm 1-4 Valencian (VIDEO) Reali i Madridit ka mposhtu në transfertë 1-4 Valencian. Golat për madrilenët u shënuan nga Ronaldo dopietë, Marcelo
Fitorja e Kurtit, Nushi akuzon për mostransparencë Ish-Kryetari i Komisionit Zgjedhor të Përgjithshëm të Vetëvendosjes, Nol Nushi, ka thënë se procesi i së dielës të zgjed