999 rezultate për

fino

Fino pranon humbjen dhe kundërshton mënyrën se si shkoi procesi i votimit Fino për mediat deklaroi se humbja nuk është një rezultat i papritur për të. Ai deklaroi se ai e kundërshton procesin si
Armando Duka mposht me diferencë të ndjeshme Bashkim Finon Armando Duka ka arritur të sigurojë 39 vota në raundin e parë të votimit për kreun e FSHF-së. Ai la pas vetes Bashki
Fino reagon i zemëruar me respektin e treguar ndaj tij nga Asambleja Fino ka mbetur i pakënaqur nga protokolli, pasi dy kandidatët (ai dhe Hala) u janë caktuar vendet nga fundi i sallës.
Fino akuzon Ilir Shulkun: Dëshira për të ndihmuar shefin, ndonjëherë të shtyn edhe në gabime qesharake Kandidati për president të FSHF-së, Bashkim Fino, ka bërë një postim në faqen e tij në “Facebook”, ku sqaron në mënyrë t
Shulku i përgjigjet Finos për financat: Informohu më mirë Vetëm pak ditë përpara Asamblesë Zgjedhore të 7 Shkurtit, ku do të votohet për presidentin dhe strukturat e reja drejtue
Duka-Finos: Ke aktivizuar kriminelë që kam frikë t'ju përmend emrat Debati i parë publik mes dy kandidatëve potencialë për kreun e FSHF-së, Armando Duka dhe Bashkim Fino, në Top Channel, u
Fino akuzon Dukën: E ke përdorur Federatën për politikë Po zhvillohet debat i ashpër mes Dukës dhe Finos, kandidatët e vetëm për kreun e FSHF-së. Në emisionin “Të Paekspozua
Gara për kreun e FSHF-së, Fino: Nuk e fsheh kokën, s’më ka sjellë Olsi Rama Dy kandidatët kryesorë në garën për kreun e Federatës Shqiptare të Futbollit Armand Duka dhe Bashkim Fino janë në një pë
"E solli Fatos Nano", Fino akuza të ashpra për Armando Dukën Kandidati për kreun e FSHF-së, Bashkim Fino ka akuzuar Armando Dukën duke deklaruar se Fatos Nano ishte ai që e solli në
Duka: Mund të ketë shumë më të aftë, por jam më i mirë I ftuar në emisionin “Rubrika Sportive” në RTSH, Armando Duka flet për kandidaturën e tij për një mandat të pestë në kry
Reagon Fino me një komunikatë zyrtare: Më vjen keq që është mashtruar një komunitet futbolli (FOTO LAJM) Nëpërmjet një statusi në “Facebook”, kandidati për kreun e FSHF-së, Bashkim Fino ka reaguar duke shprehur keqardhje ku s
Fino: Nuk ka asnjë sponsorizim nga politika Kandidati për kreun e FSHF-së përballë presidentit aktual, deputeti Bashkim Fino ka shpjeguar edhe mantelin e tij politi
Shpëtim Hala i bashkohet Dukës dhe Finos për postin e presidentit të FSHF-së Në ditën e fundit të dorëzimit të dokumentacioneve dhe kandidimeve, më 18 janar, skuadra e Delvinës ka propozuar surpriz
E FUNDIT / Bashkim Fino jep dorëheqjen nga politika (FOTO LAJM) Nëpërmjet një status të publikuar në “Facebook” deputeti i Partisë Socialiste, Bashkim Fino ka kominikuar se i ka paraq
Bashkim Fino heq dorë nga PS për sportin: Nuk dua të paragjykohem Teksa doli publikisht dhe konfirmoi kandidaturën e tij për President në këto zgjedhje të FSHF, Bashkim Fino ka dhënë dor
Rama shprehet për përplasjen Fino-Duka Kryeministri Rama nuk ka preferuar të komentojë në lidhje me zgjedhjet për kreun e FSHF-së pavarësisht se është pyetur d
Bashkim Fino shpërthen ndaj FSHF-së për Shoqatat e rreme (FOTO LAJM) Deputeti i Partisë Socialiste, Bashkim Fino, shpalli ditën e enjte kandidaturën për president të Federatës Shqiptare të
Duka vlerëson dhe falenderon Finon: Mbetet garë sportive Futbolli mbi të gjitha. Zhvillimi i mëtejshëm i sportit më popullor mbetet prioriteti i Armand Dukës, pavarësisht se gar
Fino premton stadiume të reja dhe privatizim klubesh Me zyrtarzimin e Bashkim Finos si rivali i presidentit të FSHF Armando Duka në zgjedhjet e reja për kreun e Federatës Sh
Fino: Trajnerin se bëj dot, por ka ardhur koha të bëj një ndryshim në futboll Më në fund zyrtarizohet kundërshtari i parë i Aramndo Dukës. Pas njoftimit për rikandidim të kreut aktual të FSHF-së, ës