999 rezultate për

filma

COVID-19 nuk kursen edhe "bishën" e filmave aksion (VIDEO) Aktori më i njohur i filmave aksion në botë, Dëayne “The Rock” Johnson dhe familja e tij janë konfirmuar pozitiv me koro
Ylli i filmave +18 e fiksuar pas Encës, çfarë bën për këngëtaren (FOTO LAJM) Kendra Lust emri i vërtetë i të cilës ëshë Michelle Anne Mason është një aktore dhe regjisore e filmave për të rritur.
E penduar për filmat +18, fansat dalin jashtë parashikimeve për Mia Khalifën (FOTO LAJM) Një peticion i krijuar nga fansat e Mia Khalifa për të hequr filmat e saj për të rritur nga faqet pornografike, ka arrit
Aksion si në filma, policia ndjek të pabindurit që do çonin kanabis drejt Maqedonisë së Veriut Policia e Librazhdit ka ndaluar një 43-vjeçar dhe ka shpallur në kërkim një 41-vjeçar, të cilët po tentonin të transport
"Histori si në filma", me firma false dhe llogari bankar, çfarë ndodhi me Erald Çinarin Erald Çinari është pezulluar nga FIFA, për shkak se ka nënshkruar dy kontrata. Sulmuesi i Partizanit nuk mund të luajë p
Si në filma, helikopteri prej tre orësh në ndjekje të një gomoneje në Vlorë Në Vlorë po zhvillohet një operacion po zhvillohet ku Delta Force është vënë në ndjekje të një gomone me dy persona bren
James Rodriguez feston ditëlindjen, aktorja e filmave +18 surprizon futbollistin (FOTO LAJM) James Rodriguez, feston ditën e sotme ditëlindjen e tij të 29-të, ku nuk kanë munguar urimet e shumta. Një nga person
Kanceri i merr jetën bashkëshortes së John Travolta (FOTO LAJM) Bashkëshortja e aktorit, John Travolta, Kelly Preston e ka humbur betejën me kancerin në gji dhe ka ndërruar jetë në mos
Infektohet me koronavirusi ylli i filmave indianë bashkë me vajzën 8 vjeçare Aktorja ikonike e Bollywood Aishëarya Rai Bachchan dhe vajza e saj, Aaradhya, rezultuan pozitive me koronavirus pas lajm
Nostalgji, provat se filmat vizatimorë thyejnë çdo ligj të realitetit (FOTO LAJM) E bukura në filmat vizatimorë është se nuk kanë as barriera dhe as rregulla. Në botën e tyre as fizika, as matemati
E penduar për filmat +18, fansat dalin jashtë parashikimeve për Mia Khalifën (FOTO LAJM) Një peticion i krijuar nga fansat e Mia Khalifa për të hequr filmat e saj për të rritur nga faqet pornografike, ka arrit
Aktorja e njohur e filmave +18 i bën thirrje vajzave: Më ka dëmtuar shëndetin mendor (FOTO LAJM) Mia Khalifa një nga figurat më të njohura në industrinë e pornos, ka shprehur përmes Tik Tokut faktin se është penduar p
Skenat epike të filmave, 17 foto që provojnë sesi na "mashtrojnë" me efektet (FOTO LAJM) Kur shikojmë filma aksion apo fantazi, mahnitemi aq shumë nga efektet aq sa duket se jemi në një botë tjetër. Por gji
Jo prej pandemisë por prej gruas, Xhihan refuzon të puthet në filma (FOTO LAJM) Një prej aktorëve më të pëlqyer e më të paguar në Turqi, Erkan Petekkaya, i njohur për rolin e Xhihanit në serialin “Fat
Yll të bukura, 8 aktoret që nuk njihen në role mashkullore (FOTO LAJM) Këto janë aktoret e jashtëzakonshme që kanë luajtur role meshkujsh në filma. Aktorët e mirë janë të aftë të përdorin
Pamje si në filma: Në pikë të ditës vidhet makina në Kodrën e Trimave (VIDEO) Një rast jo shumë i zakonshëm ka ndodhur sot në lagjjen Kodra e Trimave në Prishtinë.Këtu rreth orës 15:05, afër shkollë
Të mahnitur nga filmat e Hollywood? Shikoni çfarë ndodh në prapaskena (FOTO LAJM) Pas përfundimit të një filmi i cili ju ka mahnitur me siguri shumë prej jush kërkojnë të dinë se çfarë ndodh në prapaske
Vendet ku janë frymëzuar filmat e Disney janë reale (FOTO LAJM) Animatorët e Disneyt kanë marrë frymëzim nga spote të jetës reale për të krijuar mbretëri ikonike të filmave. Filmat e D
Koronavirusi/ A do të shohim më puthje në filma Si do dukej filmi “I ikur me erën”, nëse Clark Gable dhe Vivien Leigh në rolet e Rhett Butler dhe Scarlett O’Hara nuk do
Si duken në 2020 aktorët e preferuar të fëmijërisë (FOTO LAJM) Kur ndaleni dhe i mendoni filmat e së kaluarës ju duket sikur ka qenë dje. Të gjithë gjatë kohës së fëmijërisë dhe ad