999 rezultate për

fillon

Nesër fillon shiu Nga dita e nesërmë do të ketë ndryshim të motit duke bërë që të ulen temperaturat, të cilat kanë "djegur" vendin dhe raj
Shqipëria U-19 fillon grumbullimin, del lista kuqezi (FOTO LAJM) Shqipëria U-19 e drejtuar nga trajneri Nevil Dede ka filluar grumbullimin dhe seancat stërvitore në prag të pjesëmarrjes
Vera e vërtetë po fillon, futbolli po rikthehet Tifozët e futbollit në Evropë kanë përjetuar një verë të nxehtë nga spekulimet në tregun e transferimeve në pritje të se
Mosha e duhur kur duhet të filloni të përdorni produkte kundër rrudhjes Sipas dermatologëve kjo është mosha kur duhet të filloni. Numri i produkteve të disponueshëm në ditët e sotme për rr
Dëmet e tërmetit në Korçë, fillon ndërtimi i shtëpisë së parë Ka nisur ndërtimi i banesave në Korçë pas tërmetiti i cili pati thuajse bëme kolosale. Sipas informcioneve në fshatin
Festivali Ndërkombëtar i Filmit fillon sot edicionin e 11-të Sot nis festivali ndërkombëtar i filmit PriFest me 6 ditë festive, me mbi 70 filma, prej tyre 7 premiera botërore, 5 pre
E PABESUESHME/ Fillon bora në mes të korrikut jo shumë larg Shqipërisë (FOTO LAJM) Dëborë në mes të korrikut, e jo shumë larg Shqipërisë. Mbrëmjen e djeshme ka rënë borë në Malin Musala (100 km larg M
Dy veprime që s’duhet t’i bëni, po e detyroni partnerin t’ju japë duart Një marrëdhënie në çift gjithnjë kërkon kohë, impenjim, durim dhe korrigjim të sjelljeve tuaja bazuar në atë çka partner
KQZ pranon hapjen e kutive, fillon sot rinumërimi në Lezhë Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve ka vendosur të hapë sot kutitë e 11 qendrave të votimit në bashkinë e Lezhës. Përfaqës
Zbulohet data kur fillon La Liga, dhe oraret e ndeshjeve LaLiga do të fillojë të premten e 16 gushtit më ndeshjen e parë, Bilbao-Barcelona. Në këtë edicion katër ndeshje do t
Fillon patrullimi i përbashkët mes policisë së Kosovës dhe Shqipërisë Sot fillon patrullimi i përbashkët i Policisë së Kosovës dhe i Policisë së Shqipërisë për sezonin veror, kjo pasi një mu
Zgjedhjet lokale, fillon zyrtarisht votimi Ka nisur zyrtarisht procesi i votimit në të gjitha qendrat në Republikën e Shqipërisë. Sipas raportimeve tw Ora.Tv si
Sapo dëgjojnë saksofonin lopët bëhen bashkë dhe shijojnë muzikën(VIDEO) Një video në mediat sociale po shpërndahet me shpejtësi, ku shihet një person i cili fillon të luaj me saksofon. Ai e pë
Berisha: Fillon dorëzimi i fletvotimeve dhe mbushja e kutive Ish-kryeministri Sali Berisha referuar denoncimit të qytetarit dixhital shkruan se ka filluar dorëzimi i fletvotimeve të
Greqia fillon kërkimin e naftës në detin Jon Nën praninë e vetë kryeministrit Tsipras si dhe ambasadorëve të SHBA dhe Francës, ministri grek i Energjitikës ka nënshk
Me ushtri e polici, fillon shpërndarja e materialeve zgjedhore në rrethe Kanë mbërritur nën masa të rrepta sigurie materialet zgjedhore në dy KZAZ-të e Lezhës dhe Laçit. Mësohet se materiale
Mjaft u lodhët. Ja tre mënyra super të thjeshta për të qëruar vezën e zier Ndodh shpesh që veza e zier të shpërbëhet teksa jeni duke e qëruar. Dhe për këtë ne ju sugjerojmë të përdorni këto tre m
Rama jep mesazh pak para protestës: Çdo vikamë fillon e mbaron me heshtje Ndërkohë që në ditën e sotme në orën 20:00 pritet të fillojë protesta e rradhës e opozitës të bashkuar, Kryeministri Edi
Po e detyroni partnerin t’ju japë duart, këto veprime duhet ti shmangni urgjentisht Një marrëdhënie në çift gjithnjë kërkon kohë, impenjim, durim dhe korrigjim të sjelljeve tuaja bazuar në atë çka partner
Fillon largimi i platformave ilegale nga qendra e Shkupit Me vendim të Qytetit të Shkupit, Inspektoratit të Tregut dhe disa komunave, anë e mbanë Shkupit po largohen platformat p