999 rezultate për

fiks

I fiksuar pas puros e mjeteve ushtarake, kush është shefi i Krimeve që u pezullua për depon me armët në Elbasan? (VIDEO) Pas akuzave se ka publikuar foton e armëve nga operacioni i Elbasanit, i kryer më 1 korrik mësohet se shefi i komisariat
6 prerje flokësh fiks për verë (FOTO LAJM) Nëse keni një parukiere të besuar, me siguri ajo ju ka këshilluar se prerja e flokëve do të ishte më mirë të shtyhej në
20 ndërhyrje janë akoma larg ideales, 28-vjeçarja e fiksuar me operacionet plastike (FOTO LAJM) Tepër e dhënë pas trupit dhe fytyrës ideale, Kristen ka marrë përsipër të kryejë operacione plastike me vlera të konside
“Fiksim e ke t’i mbash këmbët hapur”, si i kthehet Klaudia Pepa komentuesit (FOTO LAJM) Klaudia Pepa e nisi profesionin si balerinë në trupën e Albi Nakos e më pas u shpall balerina e dytë më e mirë e "Amici"
TRONDITESE/ "Më çoi afër një liqeni", babai mostër abuzoi seksualisht me vajzën e vet, për tre vite resht (VIDEO) "Fiks Fare" solli mbrëmjen e së martës një ngjarje të rëndë, incest brenda familjes. Babai ka abuzuar sistematikisht me
TRONDITËSE/ Babai përdhunon vajzën prej vitesh, tragjedia në familjen shqiptare “Fiks Fare” do të sjellë mbrëmjen e sotme një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare. Babai ka abu
Fiksimi vazhdon, Arbër Çepani ka gati planin si të bëjë për vete Dua Lipën (FOTO LAJM) Arbër Çepani prej kohësh ka qenë i fiksuar me Dua Liëpn. Një histori që fillimet e saj i ka që nga eventi i parë i zh
Ditë e veçantë për Rozana Radin, ndërron "prefiksin" me pozitivitet (FOTO LAJM) Sot këngëtarja Rozana Radi feston 40-vjetorin e lindjes dhe për të kujtuar këtë ditë, ajo ka publikuar një foto ku shfaq
Thellohet skandali në Durrës, 5 600 vota më shumë se votues: PD bën gati videot që fiksuan gjithçka Mbyllet procesi i numërimit të votave në Durrës, ku fituese është shpallur kandidatja e PS-së, Valbona Sako. Përfundi
Kjo tragjedi tronditi botën: Si u fiksua rënia nga avioni e 14 vjeçarit Keith Sapsford (FOTO LAJM) Historia e frikshme ndodhi pothuajse gjysmë shekulli më parë, ku për protagonist pati adoleshentin australian 14-vjeçar,
Haradinaj nuk përmbahet, këndon këngën që ka fiksim Kryeministri ia thotë këngës Pasioni i kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj për këndim tashmë nuk është i fshehur,
30 Qershorin e thotë greqisht, Rama: Më është bërë fiksim, do ta mësoj në të gjitha gjuhët e botës (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ishte në Finiq, ku këtë herë ka vendosur të mbështesë një kandidat të një partie aleate, Kristo Ki
Përgjimi 5/ Imer Lala njoftohet se Fiksi ka zbuluar blerjen e votave (VIDEO) Gazeta më e madhe gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e sotme të tjera video përgjime të blerjes së votave. Në video pë
Interi i fiksuar pas Lukakut, jep Icardin + miliona Transferimi i Romelu Lukakut te Interi është duke u varur edhe nga e ardhmja e Mauro Icardit. Sipas "The Telegraph",
Bëri bujë duke kënduar shqip: Ja kush është amerikani i fiksuar me shqiptarët! (VIDEO) Ditën e djeshme një shtetas afro-amerikan bëri namin në Instagram me një video ku shfaqej duke kënduar në paradën e shqi
Operacioni "floriri", arrestohet hajduti i fiksuar pas këtij materiali Policia e Elbasanit ka arrestuar një 32 vjeçar, i cili kishte si "zanat" të tijin vjedhjen e varëseve të floririt na qaf
Dieta me banane që ka "fiksuar" vajzat: Si të shfryni barkun dhe humbisni 3 kg për 4 ditë Nëse bëni pjesë në radhët e atyre që i premtojnë vetes çdo muaj se do të merren me sport, do të hanë shëndetshëm, e mbi
Liverpool i fiksuar pas Fekir E ardhmja e Nabil Fekir pritet të jetë në Premier League. Kapiteni i Lyon, duket se është i destinuar ta vazhdojë karrie
Shqiptari me të fejuarën bënin namin duke vjedhur biçikleta në Itali, ja si u kapën Një çift të fejuarish shqiptarë janë arrestuar nga Policia italiane pasi vidhnin biçikleta dhe më pas i shisnin online.
Conte i fiksuar pas Lukakut, e do medoemos te Interi Sulmuesi i Manchester Unitedit mund të jetë përforcimi i parë i trajnerit të ardhshëm të "Nerazzurri". Antonio Conte