E FUNDIT/ Atentat në Durrës, breshëri plumbash në drejtim të automjetit
999 rezultate për

fierit

Dhunë e mashtrim, policia e Fierit arreston dy shtetas Policia e Fierit ka ndaluar 2 shtetas në kërkim. Njëri i akuzuar dhe dënuar për dhunë në familje dhe tjetri për mashtrim
Zbardhet skema, si çifti fierak bënte jetë luksi me paratë e qytetarëve Dy ditë më parë policia e Fierit vuri në pranga një çift nga Fieri pasi akuzohet për veprën penale "mashtrim". Të ar
Zbardhet vendimi, gjykata e Fierit tregon pse u lirua Mark Frroku Gjykata e Shkallës së Parë Fier e ka argumentuar vendimin që mori për lirimin me kusht të ish-deputeti Mark Frroku i dën
E FUNDIT/ Fituan 200 mijë euro nga mashtrimi, arrestohet burrë e grua në Fier Policia e Fierit ka vënë në pranga burrë e grua në këtë qytet. Dy persona, burrë e grua të shpallur në kërkim janë a
Prifti pedofil në Fier, reagon Mitropolia: Çfarë ndodhi me klerikun Gjatë mbrëmjes së djeshme, gazetari Alfons Zeneli ka denoncuar një rast pedofilie ku një klerik i Mitropolisë së Fierit
Kapet drogë në burg e Fierit, kush ishte marrësi Një sasi lënde narkotike e dyshuar e llojit kanabis sativa është kapur teksa po tentohej të futej në burgun e Fierit.
Flasin familjarët pas gjetjes së laboratorit të drogës: Po ndërtonim pulari "Po ndërtonim një pulari, jo laborator droge..." Kështu ëshët shprehur familjarët e Vladimir Çitotajt në Mbrostar të
Projekti mbreslënës për qendrën e qytetit shqiptar, nuk është në Tiranë (VIDEO) Kryetari i Bashkisë së Fierit, Armando Subashi, ka publikuar sot pamjet sesi do të shndërrohet qendra e Fierit dhe zona
Pagoi për kokën e Cukut, ku fshihet i "tmerrshmi" i Fierit Policia ka shpallur në kërkim ndërkombëtar Bledar Jambellin. Ai akuzohet si si porositësi i vrasjes së ish- kreut të
Pezullohen 4 zyrtarë të Drejtorisë së Taksave Vendore në Fier Kryetari i Bashkisë së Fierit ka pezulluar nga detyra 4 drejtues dhe specialistë të Drejtorisë së Përgjithshme të Taksav
Vodhën 100 milionë lekë, lihen në burg dy të rinjtë fierakë Ka përfunduar seanca e verifikimit ndaj dy të rinjve nga Levani i Fierit të ndaluar për vjedhjen e një benzi dhe 100 mil
Si u zbuluan fierakët që vodhën 100 milionë, gënjeshtra që i fundosi Perfundon seanca e verifikimit ndaj dy te rinjve nga Levani i Fierit te ndaluar per vjedhjen e nje benzi dhe 100 milione
Breshëri plumbash në lokal, kush është "i forti" i Fierit që iu bë atentat (VIDEO) Ditën e sotme në Fier ka ndodhur një përplasje me armë e cila mund të kishte përfunduar edhe në tragjedi. Shtetas të
Pas Fierit tronditet Korça, 37 vjeçarja vetëhelmohet me fotoksinë Ka kaluar vetëm një ditë që kur Rroskoveci u trondit nga vetëvrasja e një 30 vjecareje me dy fëmijë. Por sipas polici
PAMJE TË RËNDA/ Bo bo, qënka dhe çupa! Dasma i kthehet në mort familjes fatkeqe në Fier (VIDEO) Tashmë është e konfirmuar. Edhe në makinën e çiftit të vdekur në aksidentin e Fierit gjendej edhe vajza e tyre, e cila g
Shkon në tre numri i viktimave nga aksidenti tragjik në Fier Ka arritur në tre numri i viktimave nga aksidenti i rëndë në fshatin Varibop të Fierit pasi një makinë më targa greke hu
Prindërit fierakë vënë alarmin: Burri i motrës na ka rrëmbyer vajzën Dy prindër kanë vënë alarmin në polici se vajza e tyre është rrëmbyer. Prindërit të cilët i përkasin komunitetit rom
Pasi djali vari veten vajza tentoi vetëvrasjen, tragjedia e dy të rinjve në Fier Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier ku një i ri vetëm 20-vjeç vrau veten duke u vetëvarur. Ngjarja ndodhi në fshat
Flet gruaja e të plagosurit në grabitjen e Fierit: Ja ku ka fjetur mbrëmë Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me grabitjen në Fier ku një grup grabitësish në fillim tentuan të grabisin një ba
Parandalohet tragjedia në burgun e Fierit, i dënuari bën thikë duke prerë tiganin Gardinët kanë kapur "mat" një të dënuar brenda burgut pasi kishte sajuar një thikë duke prerë tiganin. 22-vjeçari Naz