999 rezultate për

festen

Kush mungoi në festën për bebin e Tunës? (FOTO LAJM) Këngëtarja Altuna Sejdiu është në ditët e fundit të shtatzanisë pasi për disa ditë bebi i saj i parë do të vijë nè jetë.
Tuna në ditët e fundit të shtatzanisë, organizon "baby-shower" (FOTO LAJM) Këngëtarja Altuna Sejdiu është në ditët e fundit të shtatzanisë. Ajo dhe partneri i saj Patris Berisha do të bëhen sh
Meta uron besimtarët e krishterë në festën e Pashkëve Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta, përcolli urimet e tij për festën e Pashkëve. Pas vizitës së bërë në Katedralen Or
Barcelona i "prish" festën Milanit pas derbit Barcelona befason Milanin pas barazimit të djeshëm ndaj Interit. Nga Spanja nuk vijnë lajme të mira për kuqezinjtë. Ger
Juve nis numërimin mbrapsht për festën e titullit Juventus fitoi dy pikë të tjera ndaj Romës në garën për titullin kampion gjatë këtij sezoni. Bardhezinjtë tashmë kanë ni
Presidenti Thaçi uron besimtarët për festën e Pashkëve Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi me anë të një postimi në llogarinë e tij në Facebook ka uruar besimtarët e krishterë
AKU kontrolle për Festën e Pashkëve, masa për 258 subjekte Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka kryer kontrolle në dyqanet e mishit dhe në subjektet e tjera që tregtojnë produkte us
Komentuesit “masakrojnë” Ramën për festën e 8 marsit: Firmato show vlla, tako gratë që lypin bukë Ka patur reagime të shumta, pritja që kryeministri Rama dhe bashkëshortja e tij Linda i kishin rezervuar grave dje me ra
Kryebashkiakja e Urës Vajgurore i shërben mësueses kafe turke për 7 Mars (FOTO LAJM) Kryetarja e Bashkisë së Urës Vajgurore, Juliana Memaj, ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të uruar mësuesen e saj të
Lorik Cana bën urim special për festën e 7 Marsit, ja si dukej në vitin '1989 Ish-kapiteni i kombëtares, Lorik Cana, ka postuar një foto në profilin e tij në “Instagram”. Loriku ka uruar festën e më
Dybala urim të veçantë për Rihannën: Kjo është mbretëresha ime (FOTO) Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala po kalon një formë mjaft të mirë në fushë, por dhe jashtë saj, teksa dje ka konfirmu
Nxënësit e dalluar i ftojnë në festën e shkollës, por përfundojnë në një event fetar (VIDEO) Sipas legjislacionit të shtetit shqiptar shkollat shtetërore janë laike, por duket se në një shkollë të Vorës nuk zbatoh
Saimir Tahiri ia merr këngës në krah të Sidrit Bejlerit në festën e fundvitit me policët (VIDEO) Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka dhënë një spektakël të vërtetë gjatë festës së fundvitit duke kënduar në krah të k
Presidenti Nishani dhe Zonja e Parë urojnë Festën e Krishtlindjeve Presidenti i Republikës, Bujar Nishani së bashku me Zonjën e Parë, Odeta Nishani vizituan sot në mesditë Katedralen orto
Vajza e Metës shfaq talentin në festën e LRI-së (FOTO LAJM) Vajza e Ilir Metës e cila tashmë është mësuar me skenën, pas daljeve të saj dhe në emisione të ndryshme, ka shfaqur tale
Erion Veliaj hedh vallen në festën me mësueset (FOTO LAJM) Kryetari i Bashkisë së Tiranës ka qenë i pranishëm së bashku me bashkëshorten e tij, në darkën e fundvitit me mësuesit e
Ky është sherri Takaj-Gjici në festën e FSHF-së (VIDEO) Mbrëmja gala e organizuar të hënën nga Federata Shqiptare e Futbollit ka “pajtuar” presidentin e Skënderbeut, Ardjan Tak
Bekim Balaj “flirton” me Ilda Bejlerin në festë (FOTO) Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Bekim Balaj ka qenë protagonist në festën e fundvitit e organizuar mbrëmjen e djeshme n
Deputeti socialist: Ambasadorët i shpenzojnë paratë për ministrat Një ditë më parë, Komisioni i Jashtëm ka miratuar nen për nen projekt-buxhetin e Ministrisë së Jashtme për vitin 2017. G
Dy kritikët e Bashës bojkotojnë festën e krijimit të PD-së Në festën e krijimit të PD është vënë re mungesa e dy kritikëve të Lulzim Bashës. Topalli dhe Selami, dy figura të rëndë