999 rezultate për

festen

E zhytyr në Versace, Sara Hoxha shkon në festën e beqarisë së Lorit Lori Hoxha është një ndër vajzat më të famshme në Shqipëri, e njohur për jetën luksoze dhe stilin në të veshur me të cil
Nusja e Enver Hoxhës uron festën me pamjet magjike të vajzës së Ermalit (VIDEO) Dita e sotme është një ditë feste për shqiptarët pasi festohet Dita e Verës. Një urim i veçantë është bërë nga Teuta
Tragjedi në Përrenjas, burri var veten në festën e gruas Një burrë në Prrenjas ka varur veten. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme, në festën e gruas. Burime zyrtare nga polic
Lojtarët madrilen i'u drejtuan dhomës së zhveshjes për të vazhduar festën pas kualifikimit (VIDEO) Real Madridi pas një 90 minutëshi në Parc des Princes arriti kualifikim në fazën tjetër të Champions League. Të moti
Meghan Markle bën festën e beqarisë dhe ja kush mungoi në të Ndonëse dasma është planifikuar të mbahet më datë 19 maj të këtij viti, princesha e re ka vendosur të mos presë gjatë dh
United nuk toleron, e lë vetëm 7 minuta festën e Chelseat dhe barazon (VIDEO) Manchester United nuk e ka lejuar më shumë se 7 minuta avantazhin e rivalëve të Chesleat. Ka qenë Romelu Lukaku, i ci
Ja çfarë dëshironte të tregonte Asension me festën pas golit të parë me kokë (VIDEO) Marco Asensio ishte sfiduar nga një miku i tij se ai nuk do të shënonte gol me kokë. Por talenti spanjoll nuk kishte kët
Mënyrat si urojnë Vipa-at në Festën e Pavarsisë (FOTO LAJM) Kosova prej 10 vitesh po gëzon Pavarësinë dhe çdo 17 shkurt kjo kujtohet nga banorët e saj dhe nga të gjithë shqiptarët
Babëzia Rama-Meta po i vjedh festën Kosovës Kosova feston sot 10-vjetorin e Pavarësisë! Personazhë të kësaj feste janë bërë edhe politikanët kryesorë të Shqipëri
Ky është urimi i Bekim Jasharit për festën e pavarësisë Kryetari i Pavarur i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari ka uruar të gjithë qytetarët e Kosovës me rastin e 10 Vjetorit
Gjithçka gati për festën e Kosovës, ngrihet skena gjigande për Rita Orën (FOTO LAJM) Gjithçka është gati në Kosovë për të festuar 10-vjetorin e parë si një shtet i pavarur dhe sovran. Në sheshet e Prishtin
Suksesi po rritet, Dafina përformancë LIVE në festën e Grammy Awards Suksesi i saj në Amerikë po rritet dita-ditës. Dafina Zeqiri do të performojë live këngën “Told ya” në festën e fund
Urimi i Ahmetit për Krishtlindje Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti ka uruar besimtarët ortodoksë për festën e Krishtlindjeve. “Urimet tona më të mira e të
Komandantët pavarësisht partive e festojnë sëbashku festën Ish- luftëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, janë mbledhur së bashku në natën e tretë të Vitit të Ri. Brigada 12
Ky plumb ua prishi festën qindra qytetarëve të Tiranës Për ndërprerjen e energjisë elektrike mbrëmjen e djeshme e cila la shumë zona të Tiranës pa energji elektrike, të cilat
Pulë për festën e fundvitit Përbërësit 1 pulë 4 portokall 1 qepë 4 copa hudhër 1 gotë lëng portokalli ¼ gotë mjalte 2 lugë qim
Shqetësime për sulme seksuale, festa e Vitit të Ri në Berlin do të ketë siguri për gra Organizatorët e festës së Vitit të Ri në Berlin do të krijojnë një “zonë të sigurt” për gratë, për herë të parë. Masa
Për festën e Vitit të Ri, Zaev për vizitë te Boutaris në Selanik Kryeministri Zoran Zaev, Vitin e Ri do ta kalojë në Greqi me ftesë të kryebashkiakut të Selanikut, Janis Butaris, pohoi
Christina Aguilera në festën e Kardashianëve Christina Aguilera u bashkua me Kim Kardashian për një selfie, gjatë festës së Krishtlindjeve të familjes Kardashian, në
Xhaferri uron Festën e Krishtlindjeve: Shëndet dhe mirëqenie në shtëpitë tuaja Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë, Talat Xhaferi uroi me rastin e Festës krishtere Lindja e Krishtit deri