999 rezultate për

festen

Françeska uron festën me një veshje joshëse, pothuajse pa rroba (FOTO LAJM) Në festën e 106-vjetorit të Pavarësisë nuk ka rezistuar pa bërë një urim edhe modelja Françeska Jaçe. Por si gjithmon
Granit Xhaka uron shqiptarët për festën e 28 Nëntorit (FOTO LAJM) Mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka ka uruar për festen e 28 Nëntorit, duke thënë se edhe pse të shpërndarë në
Edhe princi uron festën: Rroftë bashkimi kombëtar Nga Princ Leka Zogu. Të dashur Motra dhe Vëllezër, Qytetarë dhe qytetare të mbarë Shqipërisë, Kosovës, Maqedonisë,
Rama uron festën me dorën e Haradinajt (FOTO LAJM) Sot shënohet 106 vjetori i Pavarësisë së Shqipërisë dhe kjo ditë festohet nga shqiptarët në të gjithë botën kudo ndodhen
A je gati për festën e Natës së Bardhë? Veliaj: Aurela Gaçe na pret të gjithëve te Sheshi Skënderbej E kthyer tashmë në një traditë, “Nata e Bardhë” do të vijë edhe në këtë fund nëntori me plot surpriza dhe më e zjarr
Berisha: Ndaloni festën greke të "Oqi-t" në Shqipëri, ngjarjet në Bularat u organizuan nga "Asfalia" Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur sërish për ngjarjen ‘Kacifas’ në Bularat. Sipas tij festa e ‘Oqit’ (JO-së) nuk do
Rezarta Shkurta ka ditëlindjen, Ermali i organizon festën e çmendur (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Rezarta Shkurta feston sot ditëlindjen. Festa ka nisur që mbrëmë dh
Angela Martini i organizon super festën burrit të saj milioner Më datën 12 të muajit të kaluar, bashkëshorti i Angela Martinit, biznesmeni rumun Dragos Savulescu, ka festuar ditëlindj
Fotoja e Halloween që mori 4.7 milion pëlqime, kush fshihet pas maskës Një foto e publikuar së fundmi në rrjetet sociale, për festën amerikane Halloëeen ka marrë plotë 4.7 milion pëlqime.
Ndroqi pret “Vera n’Shesh”, festa e produkteve vendase dhe kulinarisë “Vera n’Shesh” mblodhi bashkë dje pasdite banorët e zonës së Ndroqit, prodhues dhe miq të apasionuar pas produkteve vend
Erdogan thotë se Thaçin e ka loçkë, ja pse Presidenti i Turqisë, Rexhep Tayyip Erdogan ka telefonuar vetë tre liderë për t'i uruar Kurban Bajramin dhe njëri prej
Veliaj uron festën e Kurban Bajramit: Ditë reflektimi për të qenë bashkë Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, uroi sot besimtarët myslimanë për festën e Kurban Bajramit. Ai vizitoi
Arti në zi, ndërron jetë këngëtarja me famë botërore Ikona e muzikës soul Aretha Franklin është shuar sot në moshën 76-vjeçare e rrethuar nga familja dhe miqtë në shtëpinë e
BDI uron festën e Ilindenit Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti uroi festën e Ilindenit. “115 vjetori i kryengritjes së
Larg politikës, Saimir Tahiri bëhet DJ në festën e "çmendur" (FOTO LAJM) Muajin e kaluar Gjykata e Apelit vendosi që të shfuqizonte masën arrest shtëpie ndaj Saimir Tahiri. Ish-ministri tas
Shkupi ngec në shtëpi, barazim pa gola me Rangers Shkupi nuk ka arritur dot të kualifikohet në fazën tjetër të eliminatoreve të Europa Leagues. Ndeshja mes maqedonasv
Qeveria zbardh shifrat: Kaq para u harxhuan për festën e NATO-s Qeveria e Maqedonisë njofton se festa “Shkojmë përpara – Maqedonia në NATO dhe BE” me rastin e ftesës për anëtarësim në
Qytetarët dolën për të festuar, nesër raport nga Qeveria sa para janë harxhuar për festën Në 15 qytete, me 40 muzicient, qytetarët e Maqedonisë e festuan suksesin historik të shtetit, marrjen e ftesës për anëta
Zave njofton festën e madhe në Shkup pas ftesës për në NATO Delegacioni i Maqedonisë i kryesuar nga kryeministri Zoran Zaev mbërriti në samitin e NATO-s ku dhe Sekretari i përgjith
Serbët nuk pajtohen me festën e shqiptarëve: FIFA të marrë masa! Ndeshja e sotme i bëri të gjithë shqiptarët të ndihen sikur ishin pjesë e Botërorit. Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri