E FUNDIT/ Shënohet viktima e 13-të, rritet ndjeshëm numri i të prekurve në vend
999 rezultate për

ferri

Xhaferri: Të hënën ligji për gjuhët është në rend dite Në një takim me gazetarët kryetari i Kuvendit të Maqedonisë Talat Xhaferri, në lidhje me ligjijn për gjuhën shqipe, u sh
Horror! I shqyen veshët dhe hundën me dhëmbë në darkën e ferrit (FOTO LAJM) Një tjetër ngjarje tronditëse vjen nga Rusia, ku një rus u arrestua pasi i preu veshët, hundën dhe gishtat një gruaje të
Ligji për gjuhën shqipe, Xhaferri: Na duhen "gishta" për miratimin e ligjit Talat Xhaferi është duhet të caktojë kohën kur do të vazhdojë debati për ligjin për gjuhët. Sipas tij nuk parashikoh
Xhaferri: Uroj qytetarët për këtë sjellje dinjitoze në këtë ditë festive Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë, Talat Xhaferri votoi në fshatin Forinë të Gostivarit, nga ku deklaroi s
Të fshehtat e Stadiumit të Zi në Raqqa, "shtëpisë së ferrit" të ISIS-it Në dhomat e kyçura, tualetet dhe dhomat e gjimnastikës në stadium, ISIS ka krijuar burgje dhe qeli torture. Stadiumi
"Arsenali i ferrit", dalin pamjet e armëve që u përdorën në sulmin e Vegasit (FOTO LAJM) Janë publikuar fotografitë e dy prej 23 pushkëve që u gjenden në dhomën e hotelit në Las Vegas të përdorura nga Stephen
21 vite më parë, kur shqiptarët i thurnin vargje Rrapush Xhaferrit që i rropi nga xhepat (VIDEO) Kanë kaluar afro 21 vite që nga koha kur është regjistruar video e mëposhtme, aty ku shfaqet bosi i firmës piramidale Rr
Rikthehet frikshëm hasmëria mes fiseve në Vlorë, si u vra babai i 39-vjeçarit në 2011 Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Vlorë ku persona akoma të paidentifikuar kanë qëlluar me armë zjarri mbi një makin
Zbulohet makinat nga e cila u godit me anti-tank familja Çapja në Elbasan Ngjarje e datës 18 Shtator në tregun Agro-ushqimor të qytetit të Elbasanit, ku u godit nga një automjet i blinduar makin
Arsenal, Milan, Lacio? Skënderbeun e pret një grup "ferri" në Ligën e Europës Pas përfundimit të ndeshjeve të sotme në Ligën e Europës, janë publikuar edhe emrat e skuadrave dhe ndarjet e tyre në va
I dini ku janë "porta e ferrit" dhe "shkallët e parajsës"? (FOTO LAJM) Mund të mos besoni, por të gjithë janë të familjarizuar me idenë e parajsës dhe ferrit. Askush nuk e di çfarë ndodh pas
Momenti i keq i Barcelonës mund të pasohet me një grup ferri (FOTO) Barcelona nuk po kalon një moment të mirë. Këtë e konfirmoi dhe Iniesta kur tha se këtë situatë nuk e kisha imagjinuar p
E pabesueshme! Zbulohen "portat e Ferrit" (FOTO LAJM) Një e çarë misterioze është gjendur nga disa persona të cilët mendojnë se kjo është hyrja mbinatyrore drejt ferrit. K
5 vite nga vdekja e Arben Xhaferrit U bënë pesë vjet që kur ndërroi jetë Arben Xhaferi, ish-kryetari i PDSH-së. Xhaferi ka qenë deputet i Parlamentit të Maq
Reagimi qesharak i dhisë kur provon akullore (VIDEO) Joey Ferris nga West Virginia e Shteteve të Bashkuara, i ka dhënë dhisë së tij të provonte akullore, duke i shkaktuar ka
Mediat serbe: “Plani i Ferrit” i SHBA-së do shkatërrojë boshtin Serbi-Rusi-Kinë Tabolidi serb “Informer”, në artikullin e titulluar “Plani i Ferrit i SHBA-ve”, shkruan se si Shtetet e Bashkuara kanë h
Nuk ndalet Duterte: Përdoruesit e drogës i pret ferri! Presidenti i Filipineve, Rodrigo Duterte, ka paralajmëruar edhe një herë ata që merren me drogë, që do të përballen me “
Rama s’do ndalet vetëm me listën e “zezë”: Ju pret ferri… Publikimi i listës me 100 emra zyrtarësh e nënpunësish të denoncuar nga qytetarët shkaktoi reagime të forta jo vetëm nga
Dje ishte kulmi i vapës, sot Kroacia po përjeton ferrin (VIDEO) Dje në Kroaci temperaturat arritën mbi 50 gradë, por sot ka ndryshuar totalisht. Siç raportojnë mediat kroate, në Zag
Valveren e pret "ferri", asnjë trajner i ri nuk e ka pasur këtë fat Ernesto Valverde do të bëjë debutimin e tij konkurrues si trajner i Barcelonës kundër Real Madridit në ndeshjen e parë t