999 rezultate për

fenomeni

Fenomeni: Neymar dhe unë u larguam në të njëjtë mënyrë nga Barcelona, ja pse Fenomeni Ronaldo e la skuadrën e Barcelonës për Interin përpara se të kthehej në Spanjë me rivalin e urryer të katalunas
Misteret e çuditshme të pashpjegueshme nga shkenca kapen në kamera (FOTO LAJM) Bota është shumë e larmishme dhe misterioze. Disa fenomene natyrore mund të duken plotësisht mistike, edhe pse ato z
Materazzi: Ndihem me fat pasi nuk u përballa kurrë me Cristianon, Messin dhe Fenomenin Marko Materazzi gjatë një interviste për “Inter Club”, ka kujtuar episode nga karriera e tij si zikaltër, por jo vetëm,
Barcelona e ka në shtëpi yllin e së ardhmes, ky është fenomeni mediatik i saj (FOTO LAJM) Barcelona e ka në shtëpi yllin e saj të së ardhmes. Xavi Simons i ka mahnitur të gjithë me supertalentin e tij dhe prite
Çfarë po ndodh në Brazil? (VIDEO) Banorët e një qyteti brazilian janë habitur nga një re pluhuri kërcënuese, si apokalips, mbi shtëpitë e tyre. João Pa
Fenomeni i rrallë në qiell që nuk duhet humbur, ja çfarë do të ndodhë më 12 gusht Në natën e 12 gushtit do të ndodhë shiu më i madh i meteorëve. Sipas austronatëve të NASA-S, meteorët do të ndriçojnë qi
"Fenomeni" flet për të ardhmen e Cr7-s: Jam pothuajse i sigurt se ... "Fenomeni" Ronaldo është shprehur i sigurt se Cristiano Ronaldo do të qëndrojë në “Santiago Bernabeu”. Në një intervistë
"Fenomeni" Ronaldo zbulon klubin e zemrës, nuk është Reali Ish-futbollisti brazilian, Ronaldo shpreson që një ditë të ketë mundësinë për të punuar tek Interi. "Fenomeni" siç njihe
Disa fotografi që nuk harrohen dot sepse janë vërtet të habitshme (FOTO LAJM) Ndonjëherë, ju shihni një fotografi e cila thërret një stuhi të tërë të emocioneve brenda jush. Shpesh kjo ndodh per
Skenë apokalipsi, banoret tmerrohen pas këtij fenomeni në rrugë (VIDEO) Presioni i madh i ujit mund të sjellë edhe shkatërrimin e rrugëve të qyteteve. Diçka e tillë ka ndodhur edhe në një p
Ronaldo: Capello më largoi me forcë nga Reali ... "Fenomeni" Ronaldo ka zbuluar se është larguar nga Real Madrid gjatë sezonit 2006/07 kundër vullnetit të tij. Në një int
Llojet e haluçinacioneve, fenomeni që prek një në 20 persona Halucinacionet, ose eksperiencat jo ekzistuese, janë një fenomen shumë i zakonshëm se shumë prej nesh do të donin. Nj
Braziliani Ronaldo, historia e një fenomeni të paarritshëm! “Merr një pistoletë me vete, dhe në momentin që do të qëllosh, lutu që të jesh aq i shpejtë sa të arrish ta kapësh”.
Mos humbisni fenomenin e quajtur "Hëna Rozë" Hëna e parë e plotë e pranverës së hemisferës veriore është duke ndodhur mbrëmjen e sotëm. Ky fenomen i veçantë ësht
Cana si "fenomeni" Ronaldo, ish-kapiteni ka filluar të vërë bark ... (FOTO LAJM) Prej disa muajsh Lorik Cana ka braktisur fushën e blertë duke ju përkushtuar vetëm familjes dhe djalit të ti, Bojken. Is
Ja si e shpjegojnë shkencëtarët fenomenin "Déjà vu" Shkencëtarët mund të kenë një shpjegim të ri për një ndër vetitë më të çuditshme të trurit – fenomenin e deja vu-së.
Fenomeni Ronaldo zbulon arsyet e largimit nga Barcelona Fenomeni Ronaldo ka qenë pjesë e Barcelonës për vetëm një sezon, 1996/1997, ku në 37 ndeshje kishte shënuar 34 gola. Ai
KOMENT/ Hygerta Sako, fenomeni “Bejleri” dhe vajzat seksi në media Nga Armand Meta Një debat mes dy gazetaresh të rubrikave sportive në televizione, përkatësisht Ilda Bejleri dhe
Shkencëtarët: Po shkëputet një ajsberg gjigant Ajsbergu më i madh i parë ndonjëherë po shkëputet nga Antarktida. Mendohet se madhësia e ajsbergut mund të jetë sa Del
"Fenomeni" Conte, Chelsea fiton të gjitha çmimet për muajin nëntor Chelsea po kalon një formë të jashtëzakonshme dhe merita padyshim është e trajnerit Antonio Conte, i cili ka arritur që