999 rezultate për

fenomeni

Flenë bashkë por nuk infektohen, mjeku zbulon pse ndodh fenomeni i "çuditshëm" Mjeku imunolog Genc Sulçebe ka rrëfyer në emisionin Rudina në Tv Klan se si ekziston mundësia që njerëzit mund të jetojn
Pyetet për James, Ancelotti kujton rastin me Ronaldo Fenomenin Kolumbiani James Rodriguez u largua nga Real Madrid në dritaren e fundit të transferimit dhe u transferua në Everton ku
"La Niña", fenomeni mbi Oqeanin Paqësor që pritet të ndryshojë temperaturat Një ngjarje e moderuar deri në e fortë e motit, e quajtur “La Niña” është zhvilluar në Oqeanin Paqësor, sipas Organizatë
Fenomeni i pazakontë pushton qiejtë e Britanisë së Madhe Një fenomen i çuditshëm është duke ndodhur sipas meteorologëve në qiejt e Britanisë së Madhe gjatë muajve të fundit.
"Fenomeni" me fjalë të mëdha për Neymar: Fluturo djalosh Neymar Junior realizoi tregolësh në fitoren 2-4 të Brazilit ndaj Perusë për eliminatoret e Botërorit, por më shumë se su
"Jam i martuar", fenomeni i Instagramit shqiptar ngacmon LIVE moderatorin (VIDEO) Një ndër personazhet më të famshme në botën virtuale Kicja, ishte sot e ftuar në programin ”Abc e Mëngjesit”. Me mbi
Fenomeni i çuditshëm, bregu i detit në Greqi mbushet me shkumë Goditja që cikloni po sjell në Greqi ka shkaktuar alarm te banorët. Në një fshat bregdetar në Itakë, një nga tre ishu
"Fenomeni Noja", çfarë i bëri bashkë deputetin e opozitës dhe Brisilda Rrokun Deputeti i opozitës së re Halit Valteri ka takuar së fundmi Brisilda Rrokun, vajzën e cila u dhunua nga Margerita Gjoni,
Ronaldo "Fenomeni": Perez punësonte staf të sigurimit për të ndaluar festat e mia, por unë i dribloja dhe ata Ronaldo u bashkua me Real Madridin më 2002 dhe ndërsa ai ishte një talent i jashtëzakonshëm, ai gjithashtu shijoi një më
Fenomeni i çuditshëm në Selanik, peshqit hidhen nga deti në tokë (VIDEO) Mbrëmjen e së mërkurës qindra peshq të vegjël të gjallë dolën në breg duke u hedhur furishëm në buzë të portit nga deti.
"Fenomeni Noja", lihet e lirë Margerite Gjoni Gjykata ka vendosur masën detyrim paraqitje për Margerite Gjonin, e cila u arrestua pak ditë më parë pasi u filmua teksa
Neymar apo Mbappe? "Fenomeni" tregon se cilin lojtar duhet të transferojë Real Madridi Ronaldo brazilian beson se kampionët e La Ligas, Real Madrid, duhet të nënshkruajnë me Kylian Mbappe para bashkëlojtarit
FOTO/ Ky është fenomeni i pazakontë që po ndodh shpesh në qiejt e Britanisë së Madhe Një fenomen i çuditshëm është duke ndodhur sipas meteorologëve në qiejt e Britanisë së Madhe gjatë muajve të fundit.
"Isha në një lidhje", fenomeni i Instagramit tregon nëse do të martohet (VIDEO) Në një intervistë në Rreze Dielli ishte i ftuar Genard Hajdini, fenomeni I Instagramit, I cili me videot e tij gazmore k
Fenomeni i frikshëm, ulet mosha mesatare e vdekjeve nga koronavirusi në vend Mosha mesatare e jetëve të humbura nga Covid -19 po ulet teksa përhapja e pandemisë në vendin tonë po përhapet me ritme
"Klubi im i preferuar, tifoz me Realin që kur luanin Zidane dhe Fenomeni", ja deklarata e Pjanic në 2009 Miralem Pjanic e ka kompletuar kalimin te Barcelona nga Juventusi si pjesë e marrëveshjes për shkëmbim me Arthur Melon.
Fenomeni "Hyrrem", jeta reale e aktores e mbushur me skandale dhe vështirësi (FOTO LAJM) Aktorja Meryem Uzerli është padyshim ndër më të suksesshmët në Turqi e që sot e kësaj dite njihet si “Hyrrem”. Aktor
Ronaldo "Fenomeni" po përgatitet për të transferuar te skuadra e tij ish-sulmuesin e Barcelonës Fenomeni Ronaldo aktualisht po mban pozitën e presidentit të skuadrës së Valladolidit në La Liga. Ai si duket po përg
"Fenomeni" zgjedh 5 futbollistët më të mirë, ka befasi Ronaldo "Fenomeni" ka zgjedhur 5 lojtarët që sipas tij janë më të mirët në botë për momentin. Braziliani ka preferuar
Habit Capello: Ronaldo "Fenomeni" kishte talent, por më hapte probleme Fabio Capello dhe Ronaldo Nazario de Lima punuan me njëri-tjetrin për gjysmë viti te Real Madridi. Nga korriku 2006 deri