999 rezultate për

femijes

Iva Aliko shtatzënë, por kush është babai i fëmijës? (FOTO LAJM) Ajo bëri bujë të madhe në media me deklaratat e saj që është në lidhje me një deputet shqiptar, por që nuk u zbulua asnj
Pamje që të thyejnë zemrën nga Siria, babai hedh fëmijën e vdekur në kamion (VIDEO) Një baba që i dha lamtumirën e fundit fëmijës së tij të vdekur, para se shpërthimet dhe sulmet me bombë të fillojnë përs
Dhunoi fizikisht gruan në sy të fëmijës, arrestohet 35-vjeçari Policia ka vënë në pranga një shtetas në Divjakë pasi akuzohet për dhunë në familje. Burime zyrtare nga policia bëjnë
Mos e shtrëngoni dorën e fëmijës kur ecni, ka pasoja Ecja me fëmijën tuaj është një nga gjërat më të bukura kur bëhesh prind. Kur ecni dhe mbani fëmijën tek dora duhet t’i k
Vëllai i Adelina Tahirit sapo na zbuloi gjininë e fëmijës së këngëtares (FOTO LAJM) Adelina Tahiri shpalli zyrtarisht fejesën vitin e kaluar dhe shumë shpejt ata u martuan në një ceremoni private me bashk
I lindur me fat! Makina i kalon përsipër fëmijës (VIDEO) Ky është momenti tronditës kur një djalë i vogël i shpëton vdekjes për mrekulli, pasi një makinë e drejtuar nga xhaxhai
Alarm: Fshini urgjent këto aplikacione nga celulari i fëmijës tuaj! Të lejosh fëmijën minoren të përdore një celular është një sfidë më vete. Përballë dëshirës së madhe të fëmijëve, pr
Çanit i zënë fronin, i marrin audiencën një grup fëmijësh Padyshim që kjo e premte nuk ka qenë shumë me fat për Arjan Canin. Ai gjithmonë ka qenë mbreti i audiencës por këtë h
Nisin problemet për Kylie-n! Ish-i dashuri aludon se është babi i fëmijës Kylie Jenner pak ditë më parë solli në jetë fëmijën e saj të parë Stormi. Ajo ka përjetuar një nga momentet më të bukura
Përse rritet temperatura e fëmijës pas vaksinimit? Vaksinimi i fëmijës ka qënë dhe është një temë shumë e debatuar, ku disa prindër shfaqin hapur refuzimin dhe frikën e ty
U akuzua për pornografi fëmijësh, vetëvritet aktori i njohur Mark Salling ishte aktori që ka marrë pjesë në filmin “The Graveyard” dhe “Glee” i cili kishte dy aktakuza për pornograf
U akuzua për pornografi fëmijësh, gjendet i vdekur aktori Aktori i Glee, Mark Salling është gjetur i vdekur në afërsi të Los Angeles disa javë para se të kryente dënimin e vendos
I keni blerë nga ky kos frutash fëmijës? Hiqeni urgjentisht se i rrezikoni jetën! Ministria e Shëndetësisë në Itali ka kërkuar tërheqjen e menjëhershme nga tregu italian të kosit të frutave për fëmijë “
Familja e Kylie Jenner të shqetësuar për shtatzëninë e saj Ajo është në pritje të fëmijës së saj të parë me të dashurin Travis Scott. Data e sjelljes në jetë e fëmijës është pa
Shqiptarja nuk po i bind autoritetet për babain e fëmijës, historia dramatike Në kushte “normale“ zakonisht ndodh që babai biologjik të kundërshtojë atësinë mbi fëmijën, për t`i ikur pagesës së alim
Shqiptari harron ku është dhe bën ilegalisht djalin synet por arrestohet Një burrë 35 vjeçar i besimin islam nga Kosova, me qëndrim në Gütersloch mund të dënohet me heqje lirie. Kjo mund t`i nd
Kylie s’e pranon shtatzëninë, por kjo foto dëshmojn të kundërtën Lajmi i shtatzënisë së saj u zbulua në mes të shtatorit. Dhe vetëm pak javë mbeten nga ardhja në jetë e fëmijës së parë
Dukesha Kate sapo “zbuloi” gjininë e fëmijës së tretë Dukesha Kate Middelton është në muajin e pestë të shtatzënisë. Kësaj radhe ajo është treguar shumë e fshehtë përsa i për
Kikboksieri shqiptar akuzohet për thyerje të kafkës së fëmijës Një kikboksier shqiptar është në bankën e të akuzuarit në Gjykatën Penale të Bazelit, i përballur me akuzën e tentimvras
Në pritje të fëmijës së dytë, Ami shfaqet me barkun e rrumbullakosur Amarda Toska, një ndër prezantueset më të bukura të ekranit shqiptarë është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Ajo ësh