999 rezultate për

femijen

Lindi fëmijën 15-vjeç, e mitura e përdhunuar nga fqinji shpërthen në lot Lotët nuk mund t’i ndalte sa herë kujtonte ngjarjen e shëmtuar që i rrokullisi gjithë jetën dhe e bëri nënë në moshën 15
HISTORIA/ I shpëtuan fëmijën, nëna nga Kosova falenderon publikisht mjekët dhe infermierët në Durrës Jemi mësuar të dëgjojmë ankesa nga spitalet, shpesh me vend e jo rrallë krejt pa vend në lidhje me mjekët dhe infermierë
Mënyra e duhur për të vënë në gjumë fëmijën tuaj Nëse ju duhet të vendosni një fëmijë në gjumë, të parën gjë që bëni është: shkoni në një dhomë pa zhurmë ose ju kërkoni
Tragjedia në Prishtinë, arrestohet shqiptarja që la vetëm fëmijën në banesë Policia e Kosovës sot rreth orës 06:00 të mëngjesit Policia e Kosovës ka pranuar informacionin se në lagjën Ulpianë, sak
Aktorja e njohur humbet fëmijën në muajin e katërt të shtatzënisë (FOTO LAJM) Begüm Kütük është prezantuar për publikun shqiptar me rolin e saj si Neriman në serialin "Lovebird-Trumcaku". Për ak
Kjo nënë është "legjenda" e internetit, arsyeja do t'ju prekë (FOTO LAJM) Një grua afgane që bëri provimin e pranimit në universitet, duke u kujdesur për fëmijën e saj dy muajshe, është bërë hit
Serbia paguan 18 mijë euro për lindjen e një fëmije më shumë Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka thënë se brenda katër dekadave të ardhshme, nëse nuk do të ketë shtim të popu
18 mijë euro shpërblim për çdo fëmijë të lindur në Serbi Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka thënë se brenda katër dekadave të ardhshme, nëse nuk do të ketë shtim të popu
Pagëzojnë fëmijën me emrin Donald Trump, farefisi i dëbon Një çift nga një fshat i vogël në Afganistan pagëzuan fëmijën e tyre të sapolindur me emrin e presidentit amerikan, për
Gruaja lind foshnjën në det, fotot bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Ky është momenti i pabesueshëm ku një turiste ruse lindi fëmijën e saj në ujërat e Detit të Kuq në Egjipt. Turistët m
Gjyshërit kërkojnë mbesën pas 12 vitesh: Nuk i njohim as babain Çifti i bashkëshortëve, Luljeta dhe Qani i janë drejtuar rubrikës “Shihemi në Gjyq” në “E Diela Shqiptare” për një temë
Studim: Rrezikoni të kaloni në depresion nëse bëni këtë gabim me fëmijën tuaj Nënat që flenë me foshnjat e tyre në të njëjtin shtrat për më shumë se 6 muaj janë dyfish më të rrezikuara të vuajnë nga
Gruaja përdor fëmijën si shkop për të goditur burrin! (VIDEO) Një grua përdori djalin e saj të vogël për të goditur një burrë në mes të rrugës. Pamjet e tronditëse tregojnë se gru
Nëna përdor fëmijën si çadër, reagime të ashpra në internet (VIDEO) Një grua është filmuar duke përdorur fëmijën e saj si një çadër ndërsa po bie shi. Gruaja, e veshur me pantallona të
Moderatorja shqiptare aborton fëmijën? Bëhet fjalë për Elita Rudin e cila është mjaft e përfolur në shtypin rozë për jetën luksoze që bën dhe vendet që ajo viz
Aktorja e njohur shtatzënë për herë të parë në moshën 42 vjeçare Ajo u bë e dashur për publikun shqiptar, me rolin në filmin Shtëpiaket e dëshpëruara. Aktorja e njohur 42-vjeçare, E
Pamje që të thyejnë zemrën nga Siria, babai hedh fëmijën e vdekur në kamion (VIDEO) Një baba që i dha lamtumirën e fundit fëmijës së tij të vdekur, para se shpërthimet dhe sulmet me bombë të fillojnë përs
Momenti i frikshëm kur polici kap fëmijën që bie nga kati i tretë (VIDEO) Disa policë janë kthyer në heronj në Egjipt pasi shpëtuan jetën e një fëmije, i cili u hodh nga kati i tretë i një ndërt
Qeni kafshon fëmijën, por në moment shfaqet një mace trime që ia tregon vendin (VIDEO) Qentë njihen si kafshë besnike të njeriut, kurse macet si mos mirënjohëse, por kjo video do t'ju thyejë paragjykimet.
Me rroba bebesh në dorë, Xhensila dhe Besi presin fëmijën e parë ? (VIDEO) Prej pak kohësh qarkullojnë zëra që thonë se Xhensila dhe Besi do të bëhen së shpejti prindër. Këngëtarja është në muaji