999 rezultate për

favorit

Maradona: Favoriti kurrë nuk e fiton Kupën e Botës Legjenda e futbollit, Diego Maradona në një intervistë i pyetur mbi skuadrën e Argjentinës nw këtë Botëror ka thënë se n
Matematicientët zbulojnë favoritët e "Rusia 2018" Kur bëhet fjalë për probabilitet kush më mirë se matematicientët do ta bënte. Kërkuesit e Universitetit të Insbrukut
Ish-ylli i Real Madrid-it dhe Liverpool-it, tregon favoritin e finales Spanjoli Fernando Morientes, ka deklaruar se në finalen e Champions League favoriti kryesorë është klubi i Real Madridit
Pianic nuk shikon favorit për finalen: Shanse të barabarta Mesfushori i Juventusit, Miralem Pjanic, i shikon si të barabarta shanset për të fituar Kupën e Italisë midis ekipit të
Moratti nuk shikon asnjë favorit për fitore, por është i bindur se ky lojtar do jetë deçiziv në derbi Ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti ka folur për supersfidën e mbrëmjes së sotme, ku Inter dhe Juventus në Milano
Lewandowski pranon se Reali është favorit për të shkuar në finale të Championsit Sulmuesi i Bayern Munich, Robert Leëandoëski, e pranon se Real Madridi është favorit për të vazhduar në finale të Champi
Di Francesco kthehet në favoritin kryesor për stolin e Chelseat Antonio Conte me shumë mundësi do të largohet nga Chelsea në fund të sezonit. I pari në listën që pritet ta zëvendëso
Pirlo i sigurt: Do luajë Napoli, por Juventus do ta "vras" kampionatin Andrea Pirlo beson se Juventusi është favorit për ta fituar duelin vendimtar për Scudetto kundër Napolit. Dy skuadrat do
Zidane thotë se nuk ka favorit mes Realit dhe Bayernit Trajneri francez i “Los Blancos” ka thënë se të dyja skuadrat i kanë shanset e barabarta për të kaluar në finalen e madh
Presidenti i përjetshëm i Malit të Zi përsëri favorit Edhe pse është në pushtet prej 27 vjetësh më 15 prill Milo Gjukanoviçi kandidon sërish për postin e presidentit. A do të
Interi favoriti për të nënshkruar me Praet Mediat italiane raportojnë se skuadra favorite për transferimin e Praet është Interi i Luciano Spallettit. Trajneri i
Kjo skuadër është favorite për të fituar Champions Leaguen Edhe pse ende nuk dihet se kush do të jenë 4 gjysmëfinalistet e UEFA Champions League për këtë sezon, rezultatet e thell
Chiellini shikon Realin si favorit, por premton se do të bëjnë maksimumin për ti eleminuar Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini, shikon Realin e Madridit si favorit për të kaluar në fazën tjetër por promton
Lionel Messi tregon skuadrat favorite për të fituar Kupën e Botës Lionel Messi në një intervistë për mediat argjentinase, ka folur për kampionatin botëror ‘Rusi 2018’, ndërsa nuk e ka fs
Klopp: City është favorit kundër Liverpoolit Jurgen Klopp beson se Manchester City është favorit kundër Liverpoolit. “E dimë se është ndeshje e vështirë. A kemi m
Skuadra favorite për të fituar Champions Leaguen (FOTO LAJM) Skuadra e Barcelonës është favoriti numër një për ta fituar UEFA Champions League për këtë sezon 2017/18. Sipas basto
United favorit për të marrë lojtarin e Tottenhamit Toby Alderëeireld do ta lërë Tottenham Hotspur në fund të edicionit. Kontrata aktuale e Alderëeireld me Spurs skadon në
Ramos: Spanja nuk është favorite për të fituar Kupën e Botës Sergio Ramos ka hedhur poshtë fjalët se Spanja është ndër favoritët e Kupës së Botës 2018 pas fitores 6-1 kundër Argjent
Costa gati për Botërorin: Ndeshja me Argjentinën na gënjen Sulmuesi i Spanjës, Diego Costa, miqësores së fituar 6-1 ndaj Argjentinës, beson se përfaqësuesja e tij është favorite p
Parakalohet Barcelona, të tjerë favoritë për Griezmanin Barcelona nuk do ta ketë të lehtë për të nënshkruar me yllin e Atletico Madridit, Antoine Griezmann. Sipas Sky Sport,