999 rezultate për

fatos

Lubonja: Rama i ka dhënë Fevziut 3, 4 apo 5 leje ndërtimi (VIDEO) “Rama dhe Fevziu bënë një lloj teatri bashkë, se askush nuk pyet kush ia ka dhënë Fevziut ato 3,4,5 lejet e ndërtimit pë
Letra që prindërit e Aldës i dërguan Fatos Klosit: Na shpëto nga Marjan Rroku Zbulohet letra që prindërit e Alda Cenajt i kanë dërguar kreut të SHISH Fatos Klosit lidhur me rastin e Marian Rrokut, d
Fatos Klosi: Çfarë di unë për vrasjen e Aldës Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi, pranon që familjarët e Alda Canajt i kanë kërkuar institucionit
Ornela Cana: Rroku vrasës gjakftohtë, na thoshte se më mbron Fatos Klosi Ornela Cana, motra e Alda Canës e vrarë nga ana e Marjan Rrokut ish-agjent i SHIK-ut ka treguar në emisionin "Dritare" s
Burg shqiptarit, shpërfytyroi të fejuarën prostitutë Fatos Çerpja, njohur ndryshe edhe si Robert Çerpja është arrestuar nga karabinierët italianë pasi ka shpërfytyruar të fe
Arratisja nga burgu i Trikallës, Prokuroria kërkon burgim të përjetshëm për Fatos Sulaj Prokuroria për Krime të Rënda, kërkon dënimin me "burgim të përjetshëm" për shtetasin Fatos Sulaj, i akuzuar për "vrasje
Fatos Nano: Uroj që të jetë viti që gjithmonë keni ëndërruar Përpos urimeve të shumta nga klasa politike, i është shtuar edhe Fatos Nano, ku i është drejtuar miqve dhe jo vetëm për
Jeta luksoze e djalit të Fatos Nanos (FOTO LAJM) Jo pak bujë bëri publikimi i një fotoje të Fatos Nanos me djalin e tij, por teksa e gjithë vëmëndja u fokusua tek rikthi
Fatos Nano së bashku me djalin 22 vjeçar (FOTO LAJM) Ish-kryeministri i vendit, Fatos Nano është kthyer sërish në fokus falë djalit të tij, Klajdit. Ka qenë ky i fundit
Prokuroria dërgon për gjykim përmbaruesin, përvetësoi 45 milionë lekë Prokuroria e Tiranës përfundon hetimet dhe dërgon për gjykim shtetasin Fatos Alimadhi, përmbarues privat, i akuzuar për
Kush e burgosi Fatos Nanon? Burgosja e liderit socialist Fatos Nano në verën e vitit 1993 ka ruajtur shpesh misteri e urdhëruesve të këtij arrestimi
Gjermeni dhe Braçe tek varrezat e dëshmorëve në Lushnjë Ministrja Eglantina Gjermeni dhe deputeti Erion Braçe kanë bërë homazhe dhe kanë vendosur kurora me lule në një ceremoni
Kush janë deputetët që drogohen sipas Fatos Klosit? Një ndër kërkesat kyçe të dhënies së konsensusit për dekriminalizimin nga ana e PD-së ishte bërja e testit të drogës pë
Fatos Nano hedh në gjyq Bashkinë e Tiranës Pas prishjes së kontratës së qërasë për rastorant "Pulëbardha" dhe "Joy Travel", ish kryeministri Fatos Nano ka hedhur n
Uells, ja si arrestohet në gjumë shqiptari (VIDEO) Policia britanike ka shkatërruar një bandë të trafikut të kokainës, e cila drejtohej nga një shtetas shqiptar, Fatos Has
Remzi Hoxha përzien sërish ujërat në politikën shqiptare Debati mbi zhdukjen e Remzi Hoxhës është transferuar sot në Kuvend duke sjellë edhe reagime edhe të dëshmitarëve të rend
Veliaj nxjerr nga lokali Fatos Nanon Bashkia e Tiranës ka vendosur që të zgjidhë kontratën e qirasë me restorantin "Pulëbardha" që është në pronësi të bashkë
Trajanovski takoi ambasadorin shqiptar Fatos Reka Kryetari i Komunës së Shkupit Koce Trajanovski, është takuar ditën e sotme me ambasadorin e Shqipërisë në Shkup, Fatos R
Klosi: Bujar Bukoshi financoi SHIK-un (VIDEO) Ja çfarë thotë për Bujar Bukoshin ish shefi i Sherbimit Informativ Kombëtar të Shqipërisë, Fatos Klosi. Pse u zbehën
Avioni me drogë në Itali, ja përgjimet e bandës së Vlorës Zbardhen përgjimet e oficerit të Policisë së Vlorës, Vladimir Zanaj, i arrestuar si pjesë e një grupi kriminal të përfsh