999 rezultate për

fatma

"Vetëm kemi qarë", Fatma tregon si ia dha Alfios lajmin e bukur që do bëhen prindër (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun Fatma Methasani është në pritje për t'u bërë nënë për herë të parë dhe së shpejt
Me rroba banjo në plazh, Fatma rrëmben vëmendjen e të gjithëve me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Moderatorja e ëmbël e ekranit, Fatma Methasani është në muajin e gjashtë të pritjes së ëmbël. Ajo dhe partneri i saj
"Nuk ka qenë e lehtë", Fatma Methasani flet për shtatzëninë dhe zbulon planet e dasmës (FOTO LAJM) Pasditen e djeshme moderatorja, Fatma Methasani ishte e ftuar në emisionin “Lart e Poshtë”. Në një intervistë me gaze
Fatma tregon si u njoh me Elvisin dhe takimin e tyre të parë Bashkëshortja e Elvis Naçit, Fatma, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon. Fatma nuk ngurroi të ndan
Aulona rrëzohet në mes të skenës pa nisur mirë emisioni Mbrëmjen e sotme ka nisur sezonin e ri “Thumb On”, programi nën drejtimin e Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut. Po që
Fatma shkëlqen nga nuri i shtatzënisë, pozon në publik me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e pëlqyer nga publiku, Fatma Methasani po jeton ditët e saj më të bukura në pritje për t'u bërë nënë p
Një rrugë e dy punë, Fatma feston ditëlindjen dhe zbulon gjininë e bebushit (VIDEO) Kjo ishte mënyra më e bukur për ta zbuluar! Në ditëlindjen e 25-të të saj, Fatma Methasani ka zbuluar gjininë e bebus
Nuk e fsheh më, Fatma Methasani feston 25-vjetorin me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Ditën e sotme moderatorja e ëmbël e ekranit, Fatma Methasani feston ditëlindjen. Ajo mbush 25 vjeç dhe sigurisht që k
Martohet aktorja e famshme turke dhe është nusja më e bukur që keni parë (FOTO LAJM) Prej dy vitesh, aktorja e njohur turke, Fatmagul Faki, ishte në një lidhje dashurie me partnerin e saj, Kerem Lafci.
Zyrtarisht Aulona dhe Fatma do të ndryshojnë televizion Nëse sezoni televiziv nis në shtator dhe programet duhet të fillojnë transmetimin shkurtimisht më pas, me të drejtë mund
Mos rastësisht Fatma na zbuloi gjininë e fëmijës? Pasditja e djeshme nuk ishte e zakonshme për personazhet VIP. Kjo pasi, Valdrin Sahiti në bashkëpunim me Class mbajt
Fotot e para me barkun e rrumbullakosur, Fatma duket shumë ndryshe (FOTO LAJM) Moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani, do të bëhen shumë shpejt prindër për herë të parë. L
Dhurata akoma pa lindur, si llastohet bebi i Fatmës dhe Alfios (FOTO LAJM) Vetëm disa ditë më parë, moderatorja e njohur Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani, konfirmuan lajmet se
Aulona Musta shtatzënë? Fatma harron dhe e thotë publikisht (FOTO LAJM) Aulona Musta prej disa ditësh ndodhet në Paris me bashkëshortin dhe vajzën, Amara. Ky udhëtim ka qenë surprizë për vogël
Fatma Methasani tregon vështirësitë që ka kaluar gjatë pritjes së ëmbël (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Fatma dhe Alfio më në fund konfirmuan lajmet që prej kohësh qarkullonin në media. Moderatorja dhe shefi
Fatma konfirmoi shtatzaninë, Besit nuk i rrihej pa bërë komentin epik (FOTO LAJM) Ditën e djeshme moderatorja Fatma Methasani dha lajmin e bukur për të gjithë ndjekësit e saj. Ajo publikoi një foto
Fatma konfirmon zërat me pamjen më të ëmbël: Po bëhemi 3 (FOTO LAJM) Fatma Methasani do të bëhet nënë! Moderatorja ishte përfolur prej kohësh që ishte në pritje të ëmbël, dhe vetëm sot e
Fatma largohet nga televizioni, ç’po ndodh tani me moderatoren (FOTO LAJM) Prej disa javësh, në media qarkulloi lajmi se moderatorja e njohur e “InTV”, Fatma Methasani, ishte në pritje të ëmbël t
Fatma Haxhaliu nuk mban lotët në emision: Sakrificat e familjes time (VIDEO) Ditën e djeshme në emisionin "Rudina" ka qenë e ftuar moderatorja e emisionit “Thumb”, Fatma Haxhialiu së bashku me të m
Fatma e "Thumbit" prezantoi motrën dhe janë njëra më kaçurrelse se tjetra (FOTO LAJM) Fatma Haxhialiu, një nga moderatoret më të komentuara e më të ndjekura në rrjete sociale, ka rënë gjithnjë në sy për pam