999 rezultate për

fara

Kapen fara kanabisi me vlerë 16 mijë euro, kush janë dy të arrestuarit që furnizonin kultivuesit Policia e Shkodrës ka goditur një rast të tentativës për shitje të farave të kanabisit, me qëllim kultivimin e tyre dhe
Mbështetja e madhe për Kosovën, artisti bën portretin e Biden me oriz dhe grurë Ndërsa vëmendja e botës është kthyer nga ceremonia e inaugurimit të Presidentit të Amerikës, Joe Biden, një artist nga K
Zbulohet oferta "faraonike" e PSG-së për Mbappen, i lë pas të gjithë 0 milionë euro neto në sezon. Kjo është shifra që, sipas shtypit francez, Paris Saint-Germain është gati t’ia garantojë
Marina Fara i "dorëzohet" dashurisë, planifikon dasmën me biznesmenin nga Shkodra (FOTO LAJM) Vajza e vetme e këngëtares Eli Fara, Marina Fara, i është dorëzuar dashurisë, ndërkohë që ka prezantuar për herë të parë
Barcelona tenton të "gozhdojë" në Camp Nou talentin Fati, gati rinovimi me pagë faraonike Ansu Fati do t’i mungojë Barcelonës për disa muaj për shkak të një dëmtimi, por në klubin katalanas nuk kanë dyshime për
E bujshme nga Anglia, Man City ka gati ofertën faraonike për Mesin Sipas mediave britanike, Mançester Siti është gati të ulet në bisedime për Lionel Mesin dhe gati ka një marrëveshje fara
Formacionet zyrtare, Juve-Verona Juventusi pret në shtëpi Veronën. Bardhezinjtë do të kërkojnë fitoren për të harruar barazimin ndaj Crotones një jav
"Shkova me vajzën në burg për tu ndarë", Eli Fara rrëfehet si asnjëherë për ish-bashkëshortin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Eli Fara ka bërë një rrëfim të pazakontë rreth të shkuarës së saj. Si kurrë më parë, ajo ka folur dj
Shumë vite më parë, Eli Fara befason me foton në lule të rinisë (FOTO LAJM) Ajo njihet si një ndër këngëtaret më të bukura në Shqipëri dhe mosha e saj nuk e pengon aspak për të konkuruar vajzat e
Kontrata faraonike e Neymar me sponsorin e ri, fiton më shumë se Ronaldo dhe Messi Neymar ka nënshkruar marrëveshje me vlerë 25 milionë euro në vit me sponsorin e ri "PUMA". Kjo është kontrata individual
"Droni i nxjerr zbuluar", policia arreston dy persona Dy persona janë arrestuar nga policia pasi janë kapur duke kultivuar bimë nakotike. Në pranga janë vënë E. XH., 37 vj
Ozil mendon largimin nga Arsenali, oferta faraonike nga Arabia Saudite "trullos" gjermanin Ofertë faraonike nga Arabia Saudite për Mesut Ozil. Prej kohësh mesfushori turko-gjerman kërkon të largohet nga Arsenali
Kontrata faraonike që Reali kishte përgatitur për Levan (FOTO LAJM) Janë publikuar detaje nga kontrata që Real Madrid ishte gati t’i ofronte Robert Lewandowskit kohë më përpara. Kontrat
Kjo bimë shëron sa e sa sëmundje Doktori gjerman Maren Franz ka kryer një sërë studimesh dhe rezultatet e arritura i ka përmbledhur në librin me titull “
31 vite më parë, Eli Fara befason me foton në lule të rinisë (FOTO LAJM) Ajo njihet si një ndër këngëtaret më të bukura në Shqipëri dhe mosha e saj nuk e pengon aspak për të konkuruar vajzat e
Nëse Messi largohet nga Barça, zbulohet mega oferta faranike që vjen Manchester City Thashethemet vazhdojnë për lamtumirën e mundshme të Lionel Messit me Barcelonën brenda vitit. Sipas talkSPORT, në veç
Sancho ka arritur marrëveshje me Man.United, përfiton pagë "faraonike" Ylli anglez i Borussia Dortmund, Jadon Sancho, pritet të largohet nga ‘Signal Iduna Park’ në fund të këtij sezoni. Sa
Idrizi bën thirrje për ditën e Bajramit: Mos kini frikë refuzojeni fytyrën e Faraonit! Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka reaguar ashpër ndaj kryeministrit Rama në lidhje me ndalimin e lëvizjes se qytetarëve dit
Pse keni ardhur në protestë? Qytetari: Kot, për të ngrënë fara! Në këto momente ka nisur protesta e qytetarëve të mbështetur nga Aleanca për Teatrin. Qindra qytetarë tashmë janë mb
Vinin me postë nga Spanja, kapen mijëra fara kanabisi në Vlorë Policia e shtetit i ka dhënë fund një rasti të trafikut të farave të kanabisit të cilat vinin me postë nga Spanja drejt