999 rezultate për

fantastik

Meghan dhe Princ Harry marrin dhuratën fantastike nga fansat Meghan Markle erdhi në familjen mbretërore si shembull i vajzës së lirë dhe pa komplekse. Ama transformimi i saj në a
Fantastike, si do dukeshin këto personazhe nëse do i përkisnin gjinisë tjetër (FOTO LAJM) Jemi mësuar aq shumë duke i parë personazhe të caktuara në filmat vizatimorë në një gjini, saqë nuk e imagjinojmë dot s
Portieri i Anglisë i vë “kyçin” portës, kjo është pritja fantastike (VIDEO) Portieri i Anglisë, Pickford në këtë Botëror ka bërë një paraqitje të shkëlqyer me kombëtaren e tij. Edhe në ndeshje
Fantastik Hugo Lloris, kjo pritje shpëtoi Francën nga goli i barazimit (VIDEO) Në minutat e fundit të pjesës së parë gjyqtari ka akorduar një goditje dënimi në favor të Uruguajit e cila për pak sa nu
Efekti fantastik i sodës së bukës mbi dyshekun ku flini A e dini që në dyshekun e krevatit tuaj gjenden miliona qeliza të vdekura të lëkurës, pluhur dhe mola?! Nuk ka njeri
Anglia merr një lajm fantastik para ndeshjes me Kolumbinë, formacionet e mundshme Gareth Southgate ka vendosur të luajë me formacionin më të fortë sot në ndeshjen kundër Kolumbisë. Southgate bëri tet
Vjen një tjetë lajm fantastik për shqiptarët para ndeshjes Suedi-Zvicër (FOTO LAJM) Zvicra ka publikuar formacionin e saj zyrtar në ndeshjen përballë Suedisë. Ajo që ka rënë në sy është se Valon Behram
Portier i nënvlerësuar, këto janë statistikat fantastike të Ochas në Botëror Pas paraqitjeve prej heroi në vitin 2014 në Botërorin e Brazilit, portieri i Meksikës ka dhuruar paraqitje akoma dhe më
Sërish gol, Franca "shkërrmoq" Argjentinën (VIDEO) Sërish ndëshkon Franca! Mbappe me një shpejtësi "rrufeje" ka arritur të shënoj golin e 4 për Francën. Kjo pjesë e
Fantastik Di Maria, distanca e golit është e "frikshme" (VIDEO) Angel Di Marias i është besuar krahu i djathtë i sulmit të Argjeninës, duke lënë në stol emra si Aguerro, Higuain apo Dy
Neymar i përgjigjet Ronaldos, me një gol fantastik (VIDEO) Uruguaji do të përballet sonte në mbrëmje me Portugalinë për të kërkuar të hedhi edhe një hap tjetër në Botëror. Nga
Tite: Paraqitje fantastike, tani fokusohemi në fazën tjetër Trajneri i Brazilit, Tite është i kënaqur me performancën e skuadrës së tij dhe thotë se të gjithë i zbatuan ashtu siç d
Fantastike Suedia, kërkon të eleminojë gjermanët (FOTO LAJM) Suedia ka arritur të mposhti Gjermaninë në këtë pjesë të parë, me rezultat 0-1. Goli i avantazhit për suedezët ka ard
Misteri i Kroacisë: Dalic: Nuk kemi frikë asnjë skuadre Trajneri i Kroacisë, Zlatko Dalic, u duk entuziast pas fitores së pastër, 3-0 ndaj Argjentinës, dhe deklaroi se tashmë q
Shikoni golin fantastik të Kolumbisë (VIDEO) Nuk ka zgjatur shumë avantazhi i Japonisë i marrë pas një gjuajtje penalltie. Kolumbianët mbizotëruan me lojë duke re
Vjehrri ka një epitet fantastik për Meghan, dhe jo pa arsye Meghan Markle duket se ka një marrëdhënie kaq miqësore me vjehrrin e saj, mbretin e ardhshëm të Anglisë, sa ky i fundit
Fantastikë meksikanët, çojnë "pancerat" kokëulur në dhomat e zhveshjes Sapo është mbyllur pjesa e parë e ndeshjes Gjermani-Meksikë me rezultat 0-1. Meksika ka arritur të kaloj në avantazh
Ronaldo dëshmon edhe një herë që është një njeri i madh, gjest fantastik ndaj vogëlushit (VIDEO) Cristiano Ronaldo është një kampion si brenda fushës ashtu edhe jashtë saj. Kombëtarja e Portugalisë pati një përcjel
Neuer drejt rekuperimit, shikoni pritjen fantastike në stërvitje (VIDEO) Tek Gjermania të gjithë i kanë sytë nga porta, nëse Manuel Neuer do të rikthehet apo jo në kohë për të nisur Botërorin q
Sheh për herë të parë babanë pa mjekër, reagimi i bebes është fantastik (VIDEO) Ky është momenti kur një fëmijë i vogël shikon për herë të parë babanë pa mjekrën e tij të madhe. Një 34-vjeçar itali