fantastik

E ndihmoi Shaqiri, Zvicra barazon me një gol fantastik Belgjikën (VIDEO) Zvicra e ka shënuar golin e barazimit ndaj Belgjikës në kuadër të Ligës së Kombeve. Goli erdhi në minutën e 76’ nga M
Ujkani: Sot ishim fantastikë Kapiteni i Kosovës, Sajmir Ujkani, foli për mikrofonin e “Supersport” pas triumfit ndaj Maltës, ku nuk nuk la pa përmend
Lajm fantastik për veteranët, për ta janë 686 milionë euro Bosnja, Kroacia, Kosova dhe Serbia do të paguajnë 686 milionë përfitime për veteranët e luftës në vitin 2018, por trajti
Icardi fantastik, Interi përmbys takimin (VIDEO) Interi ka përmbysur PSV në Holandë, me një gol të shënuar nga Mauro Icardi. Zikaltërit pësuan gol në minutën e 27, po
Dybala shënon gol fantastik për Juventusin (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Young Boys në "Allianz Stadium". Ai që ka zhbllokuar sfidën është Paulo Dybala n
Noizy merr dhuratën fantastike: Kush është vajza që po e puth? (VIDEO) Dy ditë më parë Noizy festoi ditëlindjen e tij të 32-të. Noizy mori një dhuratë speciale nga një vajzë misterioze, p
"Çmendet" Yarmelenko, kjo është "perla" i tij kundër United (VIDEO) Manchester United është ndëshkuar dy herë brenda pjesës së parë nga West Ham në ndeshjen që po luhet në Londër. Por
Nis festa e kuqe, Mala ndez stadiumin me golin fantastik (VIDEO) Po luhet në “Selman Stërmasi” derbi i shumëpritur mes Tiranës dhe Partizanit. Në stadium situata është e zjarrtë ndë
Tifozi futet në fushë, Neymar bën gjestin fantastik ndaj tij (VIDEO) PSG arriti të fitonte me përmbysje ndaj Rennes me rezultatin 1-3. Por në fund të ndeshjes futbollisti brazilian, Ney
Fantastik Di Maria, barazon rezultatin ndaj Rennes (VIDEO) Paris Saint-Germaini duket se është zgjuar në ndehsjen kundër modestëve të Rennes duke shënuar edhe golin e barazimit.
Rey Manaj fantastik, shënon gol në minutën e 3' Rey Manajt i kanë mjaftuar tre minuta lojë me Albacete në La Liga 2 në Spanjë, për të shënuar golin e tretë sezonal me e
Fantastik City, kalon në avantazh me dy gola të shpejtë (VIDEO) Manchester City e ka shënuar golin e parë në ndeshjen kundër Cardiff Cityt në Premierligë. Golin e ka shënuar sulmues
Liverpool dyfishon rezultatin, Matip fantastik me kokë (VIDEO) Liverpool ka dyfishuar rezultatin ndaj Southampton. Golin e dytë e ka shënuar Matip me një godtije fantastike me kok
Messi i papërmbajtshëm, shënon gol fantastik kundër PSV (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj PSV në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është Lionel Messi nga një goditje dënimi n
Shpërthen përsëri CR7! Gol fantastik me të majtën (VIDEO) Ndeshja mes Juventus dhe Sassuolos duket se është e gjitha e Ronaldos. Pasi shënoi golin e parë ai ka realizuar edhe
Fantastik Sane, i mjaftojnë 2 minuta për të shënuar gol (VIDEO) Manchester City po përballet me Fulham, ndeshje e kjo e vlefshme per tre pikë në Premier League. City ka kaluar në a
Pritja fantastike e David De Geas kundër Anglisë (VIDEO) Kur Spanja po fitonte 2-1, Anglia organizoi një super aksion me Marcus Rashford që bëri një goditje me kokë nga afërsia,
Ky është goli fantastik nga jashtë zone i Gareth Bale (VIDEO) Gareth Bale është në një formë të shkëlqyer, ku pas hapësirave që ka lënë Ronaldo te Real Madrid është ai që po i mbulon
Aksion model, lojtarët e Realit shënojnë një gol fantastik në stërvitje (VIDEO) Real Madrid nuk ndalet, pasi çdo ditë si zakonisht ata kryejnë stërvitje intensive që të përmirësohen sa më shumë. S
Efektet fantastike të mjaltit në fytyrë Mjalti është një element i çmuar kur flitet për mirëmbajtjen e lëkurës dhe trupit në përgjithësi. Ai është vërtet i mirë