999 rezultate për

fantastik

A e dinit më parë se këto gjëra fantastike janë të shpikura nga femrat Është një numër i madh i shpikjeve nga gratë gjeniale, por për to dimë shumë pak. Ju sjellim disa shembuj sot për disa p
Barcelona merr një lajm fantastik, mbrojtësi francez kthehet në stërvitje Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka marrë një lajm shumë të mirë pas stërvitjeve të sotme. Qendërmbrojtësi fra
Shikoni edhe njëherë momentin ku Kante e bllokoi aksionin e Arsenalit me një ndërhyrje fantastike (VIDEO) Arsenali dhe Chelsea barazuan mbrëmë në "Emirates Stadium" me shifrat 2-2, ndeshje e vlefshme për javën e 22-të në Premi
Eliminuan dhe poshtëruan Napolin, tifozët i bëjnë pritje madhështore Berishës Atalanta e Etrit Berishës, eliminoi mbrëmjen e djeshme Napolin duke e mundur brenda në shtëpi me rezultatin 1-2, duke ka
Manchester City nuk ndalet, fitore minimale ndaj Newcastle (VIDEO) Manchester City ka vazhduar me paraqitje fantastike dhe mbresëlënëse në Premier League, duke mposhtur Newcastle në trans
Princ Harry zbulon prapaskenat e Meghan në darkën e Krishtlindjeve Princ Harry ishte i ftuar sot në një nga emisionet angleze më popullore “Today”. Gjatë 3 orëve transmetim Princi ka zbul
Si mund të dalësh kështu? Kjo nuk i lë vend as imagjinatës (FOTO LAJM) Në prag të Krishtlindjeve, ajo vendosi të merrte disa rreze në plazh. Aktorja Blanca Blanco u fotografua në diellin f
Isco me një dhuratë fantastike për të dashurën e tij (FOTO LAJM) Ylli i Realit të Madridit, Isco, ka vendosur t’i bëjë dhuratë të dashurës së tij, Sara Salamos. Ai është parë gjithmo
Orges Shesi e mbyll ecurinë në Europë me statistika fantastike, merr vlerësime për arritjet Skënderbeu në Europa Lig arriti të grumbullonte 5 pikë, dhe kjo falë paraqitjeve të shkëlqyera të ekipit në fushë si dhe
Goditja fantastike e portierit të Torinos në ndeshjen e mbrëmshme kundër Carpit (VIDEO) Portieri i Torinos, Vanja Milinkoviç-Saviç, u bë protagonist mbrëmjen e djeshme, pasi lëshoi një silurë në minutat shtes
Rojo: Zlatan është një karakter fantastik Zlatan Ibrahimovic e ka quajtur veten një luan, por në “Carrington” ka një tjetër luan, me të cilin ai konkurron për kur
Pamje fantastike nga "Aurora borealis" në qiell (VIDEO) Aurora borealis (ose dritat veriore) është një fenomen natyror ku grimcat energjike emetohen nga Dielli dhe udhëtojnë në
Pizzaroti: Sheshi Skënderbej, një hapësirë fantastike pedonale “Sheshi Skënderbej, një hapësirë fantastike pedonale”. Kështu u shpreh kryetari i Bashkisë së Parmës, Federico Pizzaroti
Rikthehet Kovacic, shënon dy gola fantastik në stërvitje (VIDEO) Mesfushori kroat, Mateo Kovacic është rikthyer nga lëndimi pas disa muajsh Mateo Kovacic ka filluar të stërvitet pas
Pas zgjedhjeve Selimi rehatohet me çifteli me GOLD AG (VIDEO) Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi njihet edhe për muzikën tradicionale, pasi ka performuar edhe disa herë
Trump thotë se ka bërë “punë fantastike” në Azi Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, tha se ka bërë “një punë vërtet fantastike” gjatë turneut 12-ditësh në
Zambia "tiki-taka" Kamerunit, shikoni golin fantastik të vendasve (VIDEO) Zambia i ka shënuar një gol fantastik ekipit kombëtar të Kamerunit. Vendasit një stil lojë në formë "tiki-taka" ka r
Talenti shqiptar që me paraqitjet e tij fantastike po shkëlqen në Gjermani Tek kampionatet e moshave në Gjermani ka spikatur fitorja e Hamburg 1-4 në fushën e Hertha Berlin. Ndeshja që ka qenë e
Pritja fantastike e Shehit nga goditja e lirë (VIDEO) Partizani i Beogradit janë duke luajtur dhe po zhvillohet minuta e 17'. Portieri i Skenderbeut ka bërë një pritje të
Ter Stegen: Ai është një lojtar fantastik Portieri i Barcelonës Marc-Andre ter Stegen thotë se prioriteti i Arsenalit, Liverpoolit dhe Chelseat, Leon Goretzka do