999 rezultate për

eurot

Sulmi kimik në Siri, viktimat u helmuan me agjentë neurotoksikë Të paktën 72 persona ndërruan jetë si pasojë e sulmit kimik në siri, mes tyre nga dhe mbi 20 fëmijë, ndërsa shumë të tje
Flet i “penduari” i Rinasit: I informova, 300 mijë eurot shpërblim i harxhova në kazino Megjithëse janë vjedhur rreth 7 milionë euro në dy grabitjet e ndodhura në rrugën Qafë Kashar –Rinas, policia ka arritur
Serbia mban peng 2 miliardë eurot e pensionistëve nga Kosova Fondi Pensional i Kosovës mbetet "i marrë" nga Serbia që nga mbarimi i luftës. Kjo çështje, sikurse edhe shumë tjera, ka
Zgjerohet autostrada Tiranë-Durrës, 600 mijë eurot për palmat përfundojnë në kosh Autoriteti Rrugor ka nisur projektin për zgjerimin e autostradës Tiranë – Durrës me tre korsi, ku parashikohet shtim i t
DOSJA/ “Eurot ose i tregojmë babit se pi mall”. Si ia zhvatën 26 mijë euro djalit të ish-deputetit I morën plot 26 mijë euro duke i vendosur gjoba me kërcënimin se do t’i tregonin babait se ai konsumonte hashash. Kjo ës
Qeveria mban mbledhjen, nuk flet për 5 milion eurot që i detyrohet austriakëve Qeveria e Kosovës mbajti sot mbledhjen e rradhës ku miratoi propozim-vendimin për ndryshimin dhe plotësimin e Programit
Duma: Pse hesht Rama? Ku i gjeti 80 mijë eurot e paguara për foton me Obamën? Nga selia blu, Grida Duma ka reaguar lidhur më skandalin e pagimit të 80 mijë eurove nga Kryeministri Edi Rama për një f
"80 mijë eurot e fotos me Obamën i pagoi Rama" E përditshmja amerikane "FoxNews" i ka kushtuar një reportazh çështjes së pagesës së 80 mijë dollarëve nga shoferi Bilal
Ja të kujt ishin 20 mijë eurot që u gjetën në makinën e Gjermenit Gjyqtari i Tiranës Artan Gjermeni ka dhënë sot për herë të parë një deklaratë mbi për plagosjen e tij. Për televizionin
Berisha: 500 mijë eurot kanë shkuar për oborrin e Surrelit? Ish kryeministri Berisha ka kërkuar sot në Kuvend që të nisin hetimet për 500 mijë eurot që "Ndocaj i ka dhënë Edi Ramës
Eurot dhe dollarët lumë gjatë një dasmë në Gostivar (VIDEO) Vera është shumë e ngarkuar për këngëtarët, të cilët nuk duhet të mendojnë vetëm për koncertet, por edhe për dasmat. Dhe
VV: Populli më i varfër në Europë shpenzon 600 mln euro për asfalt Sot, Lëvizja VETËVENDOSJE! organizoi aksion simbolik në vendin ku po punohet për ndërtimin e autostradës Prishtinë – Han
Do të kthehen 1 milardë eurot e kosovarëve në ish-Bankën e Lubjanës? Rreth 1 miliard euro llogaritet të jenë kursimet e kosovarëve të cilat me shpërbërjen e Jugosllavisë, humbën në ish-­Ban
Besnik Benz: Sot dorëzoj 1 milion eurot Besnik Benz do ta çojë deri në fund premtimin e tij. Në këto momente ai pritet të takohet me zyrtarë të Ambasadës shqipt
Ku humbën 17 milionë eurot e "Shkupi 2014"?! Revizioni Shtetëror ka evidentuar shumë parregullësi në punën e komunës Qendër, në kohën që këtë komuën e udhëhiqte Vlad
Rama jep "OK" për 50 mijë eurot për maternitetin e Preshevës Pas deklaratave të politikanëve në Preshevë për mosmbajtje të premtimit për dhurimin e fondit 100 mijë euro nga qeveria
Mustafa fton Ramën e Thaçin të japin 100 mijë eurot e premtuara Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare në Luginën e Preshevës, Ragmi Mustafa gjatë ditës së djeshme u ka bërë thirrje
Jahjaga nuk i dha 10 mijë eurot e premtuara për Restelicen Familjeve të përfshira në fatkeqësinë e Restelicës, iu premtua nga presidentja Atifete Jahjaga nga 10 mijë euro por sot
Makina përplas gruan, fluturojnë eurot (VIDEO) Nëse kjo do të ndodhte në Shqipëri, vështirë se kjo grua do të gjente më ndonjë kartmonedhë pas këtij aksidenti. Makina
Bayern, Guardiola thërret Ozil Pep Guardiola, ish trajneri i Barcelonës, i cili do të ulet në stolin e Bayern Munchen në korrik, po mendon që tani për