999 rezultate për

euro

Vlera e Messit bie për 20 milionë dhe tani vlen nën 100 milionë euro (FOTO LAJM) Vlera e tregut të transferimit të Lionel Messi ka rënë nën 100 milionë euro për herë të parë pas më shumë se një dekade
Plot surpriza, publikohet lista e futbollistëve më të shtrenjtë në botë (FOTO LAJM) Pandemia globale ka ndikuar sigurisht edhe në futboll, ku u vendos që ai të ndërprehej deri më 5 tetor. E kjo ndikoi që
OBSH paralajmëron Europën për COVID-19: Vaksina nuk do të ulë infektimet! Drejtori i OBSH deklaroi se vendet europiane janë në një pikë kthese duke shtuar se infeksionet po rriten me shpejtësi d
Vajza e çiftit Pasho rrëfen si i mori e dashura eurot nga banka: Ti moj k*rvë i ke vjedhur Pak ditë pas arrestimit te Elona Kaleshit, më 22 dhjetor të 2020 detaje te reja zbulon në një tjetër intervistë dhënë pë
Messi dhe Ronaldo jashtë 10 futbollistëve më të shtrenjtë në botë Observatori zviceran i futbollit, CIES ka përditësuar sot listën e futbollistëve më të shtrenjtë në botë dhe këtë vit nu
Kontroll në Kakavijë, Policia Kufitare i sekuestron fierakut 50 mijë euro Gjatë kontrollit të ushtruar në automjet, shërbimet e Policisë Kufitare, në bashkëpunim me shërbimet doganore, gjetën të
E rreshtuar me Milanin, Rangers dhe Olimpiakos! Teuta është mes 14 ekipeve të pamposhtura në Europë Në këtë sezon të ri ka vetëm një skuadër në Superiore që nuk e ka pësuar ende humbjen e parë. Bëhet fjalë për skuadr
Formacioni me lojtarët më të vlefshëm në Premierligë, mungojnë yje (FOTO LAJM) shtë zbuluar formacioni me lojtarët më të vlefshëm në Premierligë, ku mungojnë yjet e Manchester Cityt, respektivisht To
Milani pranë marrëveshjes me Strasbourg për qendërmbrojtësin AC Milani është shumë afër që të arrijë marrëveshje me Strasbourg për qendërmbrojtësin Mohamed Simakan, derisa klubi i L
Qytetarët shqiptarë kanë paguar 7 milionë euro te privatët për testet e COVID-19 Qytetarët shqiptarë për të kryer teste për COVID-19 në laboratorët privatë në vend, arrijnë në 7 milionë euro. Gazeta
Kapet lëndë eksplozive me vlerë 12 mijë euro, arrestohen dy kuksianët Dy persona janë arrestuar pasi i është gjetur një sasi lëndë plasësë me vlerë prej 12 mijë eurosh në Durrës. U sekues
Dyshohet se vdiq nga mbidoza, arrestohen dy shqiptarët që i shitën drogë 22 vjeçarit Policia italiane ka arrestuar dy shqiptarë, 32 dhe 49 vjec pasi akuzohen se i kanë shitur lëndë narkotike një 22-vjecari
Nuk ndalet Benzema, i bën dhuratë vetes një tjetër "bishë" prej 2.5 milionë eurosh Muaj më parë sulmuesi i Real Madrid, Karim Benzema i bëri dhuratë vetes një Bugatti Chiron rreth 2.5 milionë euro. Pa
Egbo: Kam peng që nuk u kualifikuam në Europë, së shpejti do bëj zgjedhjen tjetër Emanuel Egbo, trajneri që riktheu titullin kampion te Tirana pas më shumë se një dekade është përzgjedhur si trajneri më
Luks i gjallë, vetëm ky look i Leonora Jakupit kushton më shumë se 25 mijë euro Leonora Jakupi, përveçse një këngëtare mjaft e talentuar dhe një figurë mjaft e hijshme e shoëbizit, është dhe mjaft e d
Ngjarje e pazakontë: Emigratët i vjedhin burrit 165 mijë euro të groposura në furrikun e pulave Një histori e pazakontë është regjistruar në Greqi. Në Koropi, pronari i një shtëpie denoncoi se dy emigrantë vodhën një
Bilanci i vitit 2020, cilët janë lojtarët më të vlefshëm të Kombëtares Viti 2020 u mbyll dhe të gjitha faqet europiane bënë bilancet për këtë vit kalendarik që sapo përfundoi. Faqja e njoh
Dita e parë e 2021, kthjellime dhe vranësira në të gjithë vendin Sipas MeteoAlb: Pjesa e parë e ditës mbetet me vranësira të shpeshta dhe kthjellime të pakta duke sjellë dhe ndonjë resh
Arrestohet laboranti i IKSHPK-së, i kërkoi 20 euro qytetares ta fuste pa radhë Policia ka vënë në pranga një laborant në IKSHPK, pasi ka futur pa radhë një person që të bënte analizat për Covid-19 në
Shqipëria dhuron 250 mijë euro për të prekurit nga tërmeti në Kroaci Qeveria shqiptare ka akorduar 250 mijë euro për Kroacinë, pas tërmetit të fuqishëm që goditi dje vendin. Lajmi është