999 rezultate për

esht

Bayern Munich kalon pa vështirësi Salzburgun (VIDEO) Bayern Munich e ka fituar përballjen ndaj Salzburg me rezultat 3:1 të zhvilluar në ‘Allianz Arena’ të mërkurën mbrëma.
Reali triumfon edhe në "San Siro", Interi vështirëson kalimin e grupit (VIDEO) Real Madrid e ka fituar derbin e ‘San Siros’, duke e mposhtur 0-2 Interin në ndeshjen e xhiros së katërt të fazës së gru
Kështu e mori vesh djali i Maradonës për vdekjen e babait Diego Armando Maradona ka ndërruar jetë sot në moshën 60-vjeçare si pasojë e një arresti kardiak. Lajmin tronditës pë
Respekt për Maradonën, ndeshjet e Champions filluan me një minutë heshtje Ndeshjet e Ligës së Kampionëve sonte filluan me nderimin e të ndjerit, Diego Maradona. Në këtë mënyrë, klubet më të m
Tragjike! Dyshonte se ishte prekur nga COVID-19, i moshuari vret veten Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fshat të Beratit ku një i moshuar i ka dhënë fund jetës pasi dyshonte se është inf
Manchester City fiton me vështirësi ndaj Olympiacosit (VIDEO) Tashmë ka përfunduar takimi ndërmjet Olympiacos Piraeus dhe Manchester United, duel ky në kuadër të rundit të katër të f
Vaksina me 90% efektivitet, Astra Zeneca zbulon koston super të lirë Kompania Astra Zeneca që po bashkëpunon me universitetin e Oksfordit për të sjellë sa më shpejt vaksinën e koronavirusit
Djali i ri trazon ujrat tek Për'puthen: Tea e ëmbël, Ana mistrece e Melisa vajza e skandaleve! Atdheu është një konkurrent i ri që i është bashkuar “Për’Puthen-it”. Atdheu, djali nga Kosova, prej vitesh ka jetuar
Ky është reagimi i Napolit pas vdekjes së Maradonas Në zemrat e tifozëve të Napolit, Diego Armando Maradona ka një vend të çmuar. Maradona kishte udhëhequr këtë skuadër
Tomini jep lajmin e mirë: Rimbursim për rastet e dyshuara kur tamponi del negativ Eugena Tomin, drejtore e Epidemiologjisë në ISHP dhe anëtare e Komitetit Teknik të Ekspertëve, duke komentuar rekomandim
Shqipja nuk u ndahet sherreve edhe jashtë Për'puthen, kë po kërcënon në Instagram? (VIDEO) Shqipe Hysenaj, ish-konkurrentja e "Për’puthen" duket se është në probleme serioze së fundmi. Këtë na la të kuptonim
A do të ketë reshje shiu? Ky është parashikimi i motit për ditën e nesërme Meteorologët kanë parashikuar se dita e nesërme do të jetë e kthjellët me vranësira të kalimtare. Po ashtu në mëngjes
Ndërroi jetë në moshën 60 vjeçare, ky ishte i madhi Maradona Diego Armando Maradona lindi më 30 tetor 1960 në lagjen e varfër të Villa Fiorito, në periferi të Buenos Aires. Futbo
Ndërhyri në pallat e shkaktoi 1 viktimë nga tërmeti, pronari shpallet i pafajshëm Një vit nga tërmeti i 26 nëntorit Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet dhe ka dërguar në gjykatë vetëm një nga 40
Maradona në gjendje të rëndë shëndetësore Diego Armando Maradona është në gjendje të rëndë shëndetësore. Ky është lajmi i fundit që vjen nga Argjentina. Ish fi
Formën fantastike të Bruno Fernandes e tregojnë këto statistika Bruno Fernandes është transferuar te Manchester United në janar, për një çmim prej 55 milionë euro, nga Sporting Lisbonë
Vettel i sigurtë: Schumacher shoferi më i mirë i të gjitha kohërave në F1 Sebastian Vettel beson se legjenda e Ferrarit, Michael Schumacher ende është shoferi më i mirë në histori të Formula 1,
Zbardhet ngjarja e ndodhur në Elbasan: Të rinjtë u zunë dhe nxorrën armët Policia e Elbasanit ka ngjarjen e ndodhur mesditën e sotme në Elbasan, e cila fatmirësisht përfundoi pa pasoja për jetën
Humbën fëmijën e tyre të tretë, çifti i famshëm rrëfehet para kamerave (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, çifti i famshëm humbi fëmijën e tij të tretë që e prisnte të vinte në jetë së shpejti. Është fjala për
Meri Shehu bën parashikimin e horoskopit dhe paralajmëron disa shenja: Nuk ju duan kolegët Dashi Sot per ju dita rezervon nje problem me koken apo stresin, i cili vjen dhe ju mblidhet nese nuk keni marredheni