999 rezultate për

ervin

Makinë 100 mijë euro, kush është deputetja e PS që i digjet mandati Deputetja e PD-së, Oriola Pampuri ka shënjestruar dy kolegët e saj të majtë, Elisa Spiropali dhe Ervin Bushati duke thën
Parma barazon rezultatin ndaj Juventusit (VIDEO) Parma ka arritur të barazoj rezultatin ndaj Juventusit në "Ennio Tardii". Ai që ka shënuar është Gervinho që ka real
Si e hodhën në erë fierakun: Kryen një telefonatë dhe makina shpërtheu Sasia e lëndës eksplozive që shpërtheu në makinën e 38 vjeçarit Ervin Memo nga Fieri mbrëmjen e 21 prillit të këtij viti
Zyrtare: Gervinho rikthehet në Itali, tek klubi legjendar Parma ka arritur marrëveshje për Gervinhon. Ish-sulmuesi i Romës kthehet në Serie A nga Kina, ndërsa ka nënshkruar kontr
Gervinho pranë zyrtarizimit te Parma Ish-sulmuesi i Arsenalit dhe Romës, Gervinho, pritet t’u nënshtrohet ekzaminimeve mjekësore te Parma. Sulmuesi nga Br
Ervini rrëfen tmerrin e shembjes së urës, sa pranë ju afrua vdekjes Ervini nga Tirana ka qene nder ata me fat, pasi i shpetuan mrekullisht tragjedise se djeshme ne Itali. Djaloshi 29 vjeça
Ju kujtohet Ponja e Portokallisë? Mësoni çfarë ka ndodhur me jetën e saj Ju kujtohet Ponja e “Portokallisë”? Me siguri, vështirë se mund t’i harrojë kush karakteret që aktorja ka sjellë në s
Kapet drogë çokollatë në Vlorë, kapet i riu në Vlorë Një sasi droge çokollatë është sekuestruar gjatë natës së djeshme në Vlorë. Burime zyrtare nga Policia e Vlorës, kanë
Shkarkohet gjyqtari Ervin Metalla KPK-ja vendos shkarkimin e gjyqtarit Ervin Metalla. Një seri transaksionesh të kryera për blerjen e një apartamenti d
“Mos më jepni verë se plas lufta”, Ervini flet për sekretet e VIP-ave Gazetari i shoëbizit, Ervin Kurti është shprehur në një intervistë për Class se me VIP-at është shumë e vështirë të puno
Hervin Çuli nuk tërhiqet: Ta justifikojmë vjedhjen se është aktor i madh? Drejtori i rikonfirmuar i Teatrit Kombëtar Hervin Çuli, ka sulmuar ashpër aktorin Mirush Kabashi. Me fjalët, mashtrue
Derhemi sulmon Hervin Çulin: Merre të pijë verë se e ka me qejf ai Aktori Arben Derhemi ka ironizuar keq drejtorin e Teatrit Hervin Çuli gjatë përballjes me Erion Veliajn. "Kur të mos
Ervin Salianji mohon identitetin: Nuk jam une Ervini (FOTO LAJM) Deputeti i PD-së, Ervin Salianji ka gjetur vend për të bërë ironi me Fatmir Xhafajn dhe vëllain e tij duke nxjerr një le
U bë me djalë, deputeti i PS prezanton familjen (FOTO LAJM) Deputeti Ervin Bushati është bërë baba për herë të tretë. Pak kohë më parë, bashkëshortja e tij, Jonida solli në jetë To
Ervin Skela ia ka dhënë "divorcin" milionave, merr këtë shpërblim qesharak në rast fitoreje Pas lënjes së futbollit si profesionist, Ervin Skela mesa duket nuk po impresionohet më nga milionat. Vlonjati luan
Shefi i ëndrrave: Shqiptari befason stafin, i çon me pushime në Dubai Në “Dua të të bëj të lumtur” këtë herë ka pasur një histori ndryshe nga të tjerat. Për herë të parë si personazh i nj
Iu bë publike videoja erotike, mësuesi i matematikës tregon kujt do t'ja çonte Pas videos intime e cila bëri xhiron jo vetëm në shkollën ku jepte mësim por në të gjithë mediat online, ka folur mësues
Qeveria konfirmon Hervin Çulin si drejtor të Teatrit Kombëtar Hervin Çuli do të drejtojë edhe për katër vite të tjera Teatrin Kombëtar. Mësohet se vendimi është marrë në mbledhjen e
Ervin Sinjari i BB i jep fund beqarisë Në edicionin e 4-t të “Big Brother Albania” Ervin Sinjari ishte një ndër konkurentët më të komentuar kjo edhe për shkak
Sulmi me gaz nervin në Britani, rrethohet shtëpia e policit të prkeur Kordoni i rrethimit pas sulmit me gaz nervin në Britani mëse një javë më parë është vendosur edhe në rrugën e agjentit t